| Svenska Svenska | English English | Suomeksi Suomeksi | Русский Русский | Česky Česky | Deutsch Deutsch | български български | Français Français | Italiano Italiano | Magyar Magyar | Español Español | Polska Polska | Português Português |

LIVE TODAY!

FechaNombreOrganizador

Elija competición

FechaNombreOrganizador
2019-02-06 NatCup | 7. afdeling OK Roskilde
2018-12-30 Gran Canaria O-Meeting 2018 - SPRINT - La Orientacion Canarias - Orienteering Canarias
2018-12-29 Gran Canaria O-Meeting 2018 - LONG - Tamadaba Orientacion Canarias - Orienteering Canarias
2018-12-27 Gran Canaria O-Meeting 2018 - MEDIUM - Mogán Playa Orientacion Canarias - Orienteering Canarias
2018-12-26 Gran Canaria O-Meeting 2018 - NIGHT RACE (not scor Orientacion Canarias - Orienteering Canarias
2018-12-15 CAMPEONATO MADRID LARGA DISTANCIA GOCAN
2018-12-12 Natcup 2018 4 afd Søllerød OK
2018-12-09 13 LACV LLARGA DISTANCIA CE COLIVENC
2018-12-09 Funchal City Race - Euro Tour Clube Aventura da Madeira
2018-12-09 TVO. Langdistance i Ho Plantage TVO
2018-12-09 Vintercupen 2018-2019 Åkeboda Härlövs IF
2018-12-08 Lucianatten 2018 Lessebo OK
2018-12-08 MTBO Amager Fælled Sportident Danmark
2018-12-08 Funchal City Race - Sprint Clube Aventura da Madeira
2018-12-08 Blåbjerg OK Snab
2018-12-08 4.ZÁVOD ZIMNÍ LIGY UOL
2018-12-06 Bengt 2018-12-06 Tullinge SK
2018-12-06 Klubbstuga Orientering 2
2018-12-06 TSK-loppet 2018-12-06 Tullinge SK
2018-12-06 Alfred Open Tullinge SK
2018-12-03 Fredrika Bremer Öppet Skymningsmästerskap Attunda OK
2018-12-02 TMOK Dag-KM Tumba-Mälarhöjden OK
2018-12-02 Ultra-KM Attunda OK
2018-12-02 14 LACHS 2018 - ACIBAL AROMON
2018-12-02 XV TROFEO MANZANARES-O MEDIA MANZANARES-O
2018-12-02 2.SZL - Mikuláš Ostrava LOV
2018-12-02 2ª Escolar Las Contiendas COV Valladolis - Spain
2018-12-02 OLT Weihnachtstrophy OLT
2018-12-01 Nordcupen etapp 5 Sundbybergs IK
2018-12-01 Mikulášský orienťák JPV
2018-12-01 XV TROFEO MANZANARES-O LARGA MANZANARES-O
2018-12-01 Hennys tävling Centrum OK
2018-11-28 Nattugglan - söder Getaren Tullinge Sportklubb
2018-11-25 Trefeo Extremadura - LN (Larga Distancia) Alcor
2018-11-25 Nava - Desafío Astur Orientación Piloña Deporte
2018-11-25 Vinterlangdistance
2018-11-25 Kristianstad Trail 2018 Härlövs IF
2018-11-24 Vintercup Haraldskær OK Snab
2018-11-24 Trefeo Extremadura - LN (Media Distancia) Alcor
2018-11-24 Trefeo Extremadura - LN (Distancia Sprint) Alcor
2018-11-24 Nordcupen 2018 deltävling 4 Täby OK
2018-11-22 Landehofs Nattcup Etapp 2 OK Landehof
2018-11-22 EXTRA-Träffen Köping-Kolsva OK
2018-11-20 test BEL rma
2018-11-18 CA DUATLÓN-O 2018 MONTELLANO-O
2018-11-18 1ª Prueba Campeonato Provincial Escolar|Madriguera GODIH
2018-11-18 Alehofs Ultralång KM OK Alehof
2018-11-18 Cto Autonomico Media distancia Vall de Uixo SIMEPIERDO
2018-11-18 Distrito Cerro-Amate - Parque de Guadaíra ADOL
2018-11-18 13 LACHS 2018 - Moscoso AROMON
2018-11-18 CN Absoluto ADM
2018-11-18 Slovenian O-maraton / Ultralong Carso OK Azimut / GAJA
2018-11-18 Viken Indoor 2018 Etapp 2 OK Pers Lärjungar
2018-11-18 Finale Tour Trevigiano Orienteering Tarzo
2018-11-18 XVII Bizkaia Saria - Barazar LARGA COBi
2018-11-17 IV Prueba Prov. Sevilla -Guadalema de los Quintero Club Poseidon
2018-11-17 Nordcupen 2018, deltävling 3 Attunda OK
2018-11-17 Zimní kotár 2017 KOB Konice
2018-11-17 Viken Indoor 2018 Etapp 1 OK Pers Lärjungar
2018-11-17 MUMS 2018 Domnarvets GoIF
2018-11-17 FRIGILIANA - 17 noviembre de 2018 COMA
2018-11-17 XVII Bizkaia Saria - Barazar MEDIA Cobi
2018-11-16 test test ok
2018-11-15 Novemberträffen 18-11-15 Köping-Kolsva OK
2018-11-15 GOF NattCup Etapp 3 Göteborgs Orienteringsförbund
2018-11-14 Mila Stockholm by Night #1 OK Södertörn
2018-11-14 Natcup 2. afd FIF Hillerød Orientering
2018-11-14 babybaby test ok
2018-11-13 3. Schulcup 2018/19 WSC
2018-11-11 O-event, dag 3, Zoorientering IK Ymer
2018-11-11 I Trofeo Minas de Riotinto - LARGA CD SUN-O
2018-11-11 Novembertävlingarna, medel Tullinge Sportklubb
2018-11-11 V Trofeo ARES TOLEDO-O
2018-11-11 Ori Ribeira Brava 2018 CAMadeira
2018-11-11 LEDX Cup, O-Event Totalt Borås GIF / Hestra / IK Ymer
2018-11-11 Liga Asturiana Cimadevilla AsturExtrem
2018-11-10 O-event, dag 2, Downhill Sprint Hestra IF
2018-11-10 Nordcupen 2018, deltävling 2 Järfälla OK
2018-11-10 I Trofeo Minas de Riotinto - MEDIA CD SUN-O
2018-11-10 I Trofeo Minas de Riotinto - SPRINT CD SUN-O
2018-11-10 Нічний привид 2018 ФСОуХО, КСО О-Компас
2018-11-10 Novembertävlingarna, lång Tullinge Sportklubb
2018-11-10 Poslední kufr 2018 UOL - SOB Olomouc
2018-11-10 6º Sprint FEMADO - Trofeo UPM y Pozuelo 2018 IMPERDIBLE
2018-11-10 Відкритий чемпіонат області ЛОФСО
2018-11-10 SI Y2Y Park O Tour 2018 S-10 Y2Y
2018-11-10 Girona Euro City Race Aligots
2018-11-09 O-event, dag 1, Sprint by Night Borås GIF
2018-11-06 Spökterrängen +NTV 2018 Kils OK
2018-11-04 Höstlunken, patrull Snättringe SK
2018-11-04 Råbockalången Hjärnarps OL
2018-11-04 CF Sprint Finale Manosque Ligue PACA
2018-11-04 Relais CNE Ligue PACA
2018-11-04 SM, ultralång IK Hakarpspojkarna
2018-11-04 Korten OK Tyr
2018-11-04 Toscana Orienteering Classic - S5 IKP
2018-11-03 CF Sprint qualif. Forcalquier Ligue PACA
2018-11-03 Sprint Open Forcalquier Ligue PACA
2018-11-03 Uddevallatrofén 2018 Uddevalla OK
2018-11-03 Divisionsmatch op/ned 1.-3. division ØST FIF Hillerød Orientering
2018-11-03 X-trail 2018 2018-11-03 Uddevalla OK
2018-11-03 Вечірні побігеньки 2018
2018-11-03 Lången Ok Tyr
2018-11-03 Toscana Orienteering Classic - S4 IKP
2018-11-02 MD Urbaine Sisteron Ligue PACA
2018-11-02 Toscana Orienteering Classic - S2 IKP
2018-11-02 Toscana Orienteering Classic - S3 IKP
2018-11-01 CF de Nuit - Chateaux-Arnoux Ligue PACA
2018-11-01 Toscana Orienteering Classic - S1 IKP
2018-10-31 MD Salignac Ligue PACA
2018-10-30 Getaren Runt Tullinge Sportklubb
2018-10-28 MARIVELLA - 8ª Prueba Liga Aragonesa CLUB IBON
2018-10-28 Smålandskavlen Växjö OK
2018-10-28 42. Oberthurgauer OL - 15. Finallauf ROLV NOS OL Amriswil
2018-10-28 66. Baselbieter Team-OL Sportamt BL
2018-10-28 Trondheim Urban Wing
2018-10-28 Trofeo Manchuela 2018 Larga Godih
2018-10-27 Stockenfejden Strängnäs Malmby OL
2018-10-27 II TROFEO MANCHUELA CARRERA MEDIA GODIH (FECAMADO)
2018-10-27 Trofeo Manchuela 2018 SPRINT BMT Casas de Ves
2018-10-27 17. kolo VčP - Prochody K.O.B. Choceň
2018-10-27 Arosträffen Västerås SOK
2018-10-27 Nordcupen 2018 deltävling 1 Waxholms OK
2018-10-27 9º OPIE TROFEO IBERIA IBERIA
2018-10-27 Podzimní kotár KOB Konice
2018-10-27 Primer Escolar Aranda de Duero Ayto. Aranda
2018-10-26 Höst-Open sprint 2018 PI København
2018-10-26 Kärntner Meisterschaften 2018 HSV OL Villach
2018-10-26 HaningeNatten MTBO Haninge SOK
2018-10-26 HaningeNatten Haninge SOK
2018-10-25 Närnatt Cup, etapp 3 Göteborgs Orienteringsförbund
2018-10-25 Natt-KM SSK + NSC #3 Snättringe SK
2018-10-23 2. Schulcup 2018/19 WSC
2018-10-22 КЧУ Deaf Харьков, средняя RS
2018-10-21 XXIV Troféu de Orientação - Day2 Clube Aventura da Madeira
2018-10-21 GMOK:s Höstmedel Göteborg-Majorna OK
2018-10-21 Dala-Dubbeln, Patrull Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK/OK Kåre
2018-10-21 Dala-Dubbeln, Öppna Söndag Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK/OK Kåre
2018-10-21 Vilselöpet + DM Ultralång Blekinge Skåne, Småland OK Vilse 87
2018-10-21 13ª Prueba Liga Norte/14ª Prueba Liga de Madrid Maximus
2018-10-21 BC Süssenbach OLG Regensburg
2018-10-21 VII CPO VILLANUEVA DE LA CONCEPCIÓN COMA
2018-10-21 62. Wiler OL 2018 OL Regio Wil
2018-10-21 Styrian O-Days - Stage 3 SU Schöckl Orienteering
2018-10-21 LUZ 2018 AREBAS-O
2018-10-21 Coppa Italia Long GS Pavione ASD
2018-10-20 XXIV Troféu de Orientação - Day1 Clube Aventura da Madeira
2018-10-20 Dala-Dubbeln, Stafett Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK/OK Kåre
2018-10-20 Daladubbeln stafett-patrull Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK/OK Kåre
2018-10-20 Dala-Dubbeln, Öppna Lördag Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK/OK Kåre
2018-10-20 BWM Staffel-OL TUS Rüppurr
2018-10-20 IIIª PRUEBA CPOP LORA DEL RÍO (SEVILLA) ADOL
2018-10-20 Campeonato Liga Norte Relevos Maximus
2018-10-20 PC Abadía - Etapa 1 Toledo-O
2018-10-20 PC Abadía - Etapa 2 Toledo-O
2018-10-20 PC Abadía - Etapa 3 Toledo-O
2018-10-20 BM Lang Süssenbach OLG Regensburg
2018-10-20 Відкритий чемпіонат Львова
2018-10-20 12 LACHS 2018 - Redondela AROMON
2018-10-20 Höststafetten IFK Göteborg IFK Göteborg Orientering
2018-10-20 Höststafetten IFK Göteborg Öppna banor IFK Göteborg Orientering
2018-10-20 Styrian O-Days - Stage 1 SU Schöckl Orienteering
2018-10-20 Styrian O-Days - Stage 2 SU Schöckl Orienteering
2018-10-20 КЧУ Deaf Харьков, спринт RS
2018-10-19 Lugnetsprinten, Natt Daladubbeln 2018
2018-10-19 Natt-KM Centrum OK
2018-10-18 Roslagsveteranerna Attunda OK
2018-10-18 BG Night 2018 (Lokal kopia från: WIK_LATITUDE) Boden Garnision
2018-10-18 Närnatt Cup, etapp 2 Göteborgs Orienteringsförbund
2018-10-17 KM Natt GIF Garphyttans IF
2018-10-17 Přebor škol v OB 2018/2019 - podzimní kolo SK Severka Šumperk
2018-10-17 Nattjakta Koppom OK Hierne
2018-10-16 Natt-KM Skarpnäcks OL mf Skarpnäcks OL
2018-10-14 Arge Alp Einzellauf OL Regio Wil / OLG St. Gallen/Appenzell
2018-10-14 Älgfritt OK Motala
2018-10-14 Garagnas 2018 - Relais NOSE
2018-10-14 Helg Utan Älg Etapp2 Garda OK
2018-10-14 Biberister OL (*45 / BE/SO) OLG Biberist SO
2018-10-14 TROFEO NAZARÍES Larga Distancia Club Veleta Orientación
2018-10-14 1ª Carreira de Orientación Eurocidade (VALENÇA) AROMON
2018-10-14 1ª Carreira de Orientación Eurocidade (TUI) AROMON
2018-10-14 Løvfaldsløbet Silkeborg OK
2018-10-14 Fräknefejden 2018 Ljungskile FK
2018-10-14 LAST-O Las Campas Nordeste Orientación
2018-10-14 ROMA CITY RACE FISO
2018-10-14 MCR druzstev EKP
2018-10-14 OL-Galoppen 2018 NWK NWS
2018-10-13 TROFEO NAZARÍES. Media distancia Club Veleta Orientación
2018-10-13 Helg Utan Älg Etapp1 Garda OK
2018-10-13 Arge Alp Staffellauf OL Regio Wil / OLG St. Gallen/Appenzell
2018-10-13 Garagnas 2018 - MD NOSE
2018-10-13 Garagnas 2018 - Nuit NOSE
2018-10-13 Raid 2018 OK Linné
2018-10-13 Äventyrsorientering SOK Träff
2018-10-13 Vänersborgsmedeln 2018 Vänersborgs SK
2018-10-13 Tullinge teamsprint Tullinge SK
2018-10-13 TROFEO NAZARÍES. Sprint Club Veleta Orientación
2018-10-13 MCR stafet Ekonom Praha
2018-10-13 Roma City Race prologue FISO
2018-10-13 Siljanskretsen Leksand Leksands OK
2018-10-13 Madonas čempionāts OK Arona
2018-10-13 Latvijas nakts orientēšanās čempionāts LOF
2018-10-12 KM natt SOK Aneby
2018-10-11 Teglstrupløbet 2018 PI København
2018-10-11 Närnattcup, Etapp 1 Göteborgs OF, OK Landehof
2018-10-10 WAM Sprint-OL 2018 USI Wien
2018-10-09 OKL test OK Linné
2018-10-09 Veteran-OL OK Måsen
2018-10-09 1. Schulcup 2018/19 WSC
2018-10-07 DM hold Store hareskov
2018-10-07 10ª LACV PLANO DE SAX ALICANTE-O
2018-10-07 WCUP Sprint Český orientační spolek
2018-10-07 Distrito Macarena Norte - Parque Miraflores ADOL
2018-10-07 CTO CASTILLA LA MANCHA. Larga Navalcan NAVALCAN FECAMADO
2018-10-07 25mannamedeln Sundbybergs IK, Attunda OK, Järfälla OK, Väsby OK
2018-10-07 6 OZ MSKS SOP SOP
2018-10-06 DM Nat
2018-10-06 Motionsorientering 25manna Sundbybergs IK, Attunda OK, Järfälla OK, Väsby OK
2018-10-06 Skogsfalken Open OK Skogsfalken
2018-10-06 WCUP Middle Český orientační spolek
2018-10-06 C.P. Sevilla - Gerena 2018 ADOL
2018-10-06 CTO CASTILLA LA MANCHA. Media Gamonal NAVALCAN FECAMADO
2018-10-06 Dimostrazione di orienteering Or30Ottobre
2018-10-05 WCUP Sprint Relay Český orientační spolek
2018-10-04 WCUP KnockOut Sprint Q Český orientační spolek
2018-10-04 WCUP KnockOut Sprint QF Český orientační spolek
2018-10-04 WCUP KnockOut Sprint SF Český orientační spolek
2018-10-04 WCUP KnockOut Sprint F Český orientační spolek
2018-10-01 Petzl Firework Run 2018 Y2Y
2018-09-30 I TROFEO MEMORIAL RAQUEL ROBLES - LARGA SUN-O ANDALUCÍA
2018-09-30 Folskubbet Frölunda OL
2018-09-30 64. Weinfelder OL thurgorienta
2018-09-30 Höstrusket i Örkelljunga Örkelljunga FK
2018-09-30 Ungdomsstafetten Örkelljunga FK
2018-09-30 ČP štafet SKOB Zlín
2018-09-30 Deutschland-Cup OL OLF Mainz
2018-09-30 DM lång Gotland 2018 Visborgs OK
2018-09-30 KM Djerfstugan Garphyttans IF
2018-09-30 Campeonato Ibérico - Dist. Longa Ori-Estarreja
2018-09-30 KM Långdistans Skogslöparna och ÖOK Skogslöparna
2018-09-30 Trosa Skogslopp Trosabygdens OK
2018-09-29 Älgots Cup Örkelljunga FK
2018-09-29 I TROFEO MEMORIAL RAQUEL ROBLES - SPRINT SUN-O ANDALUCÍA
2018-09-29 I TROFEO MEMORIAL RAQUEL ROBLES - MEDIA SUN-O ANDALUCÍA
2018-09-29 ČP štafet SKOB Zlín
2018-09-29 Pölder OL-cup Dag OK Njudung
2018-09-29 Deutsche Meisterschaft Lang-OL OLF Mainz
2018-09-29 Ungdomsseriefinalen, Stockholm Skogsluffarnas OK
2018-09-29 Nuorisoviesti ja Viestiliigan finaali 2018 Turun Suunnistajat, FIN
2018-09-29 4-klubbsmatch no 4 OK Måsen
2018-09-29 medeluven IK Uven
2018-09-29 Campeonato Ibérico - Dist. Média Ori-Estarreja
2018-09-29 Campeonato Ibérico - Sprint Ori-Estarreja
2018-09-29 Roll the Insel II NSC Wien
2018-09-29 ECN Parc Oras Universitatea Craiova
2018-09-29 Tibrotrippeln Höst, Lång Tibro OK
2018-09-29 Kåsjön Trail 2018 Sävedalens AIK
2018-09-28 MČR sprintových štafet SKOB Zlín
2018-09-28 Pölder OL-cup Natt OK Njudung
2018-09-28 Skaraborgsmästerskap Natt TibroOK
2018-09-27 1.Schulcup_KOLV HSV OL Villach
2018-09-26 Natti-Natti, Motionsorientering IFK Enskede
2018-09-26 Natti-Natti IFK Enskede
2018-09-26 VeteranOL Bodafors Bodafors OK
2018-09-26 Test - Roll the Insel II NSC Wien
2018-09-23 DM Småland/ Östergötland SOL Tranås
2018-09-23 Divisionsmatch 3-6. division 2. runde Sorø Orienteringsklub
2018-09-23 DM stafett, Värmland IK Vikings OK
2018-09-23 DM, stafett, Göteborg Tolereds Allmänna IK
2018-09-23 DM, stafett, Göteborg, individuella öppna klasser Tolereds Allmänna IK
2018-09-23 DM, lång, Skåne FK Åsen
2018-09-23 Barkenträffen medeldistans Smedjebackens OK
2018-09-23 DM Långdistans Halland OK Löftan
2018-09-23 Jaktprøven Freidig
2018-09-23 DM-stafett Stockholm Tullinge Sportklubb
2018-09-23 Öppna banor - DM-stafett Stockholm Tullinge Sportklubb
2018-09-23 Euromeeting 2018 Sprint WOC2020
2018-09-23 MTBO World Cup Final - Sprint Portuguese Orienteering Federation
2018-09-23 10 LACHS 2018 - O Grove AROMON
2018-09-23 DM-Stafett Uppland Långhundra IF
2018-09-23 VIII Liga Norte 2018 - Ampudia ORCA
2018-09-23 DM Lång Södermanland IK Standard/ OK Tjärnen
2018-09-23 Öppet KM och Dalaserien i MTBO IFK Mora OK
2018-09-23 DM Lång Västergötland Skene SoIS/OK Mark
2018-09-23 DM lång Blekinge Ronneby OK
2018-09-23 COTO18#6 Guadamur TOLEDO-O
2018-09-23 DM, stafett, Bohuslän-Dal Ljungskile FK
2018-09-23 DM, medel, Västmanland Köping-Kolsva OK
2018-09-23 44. Oristaler OL OLG KAKOWA
2018-09-23 Camp. Reg. Relay FVG Comitato FVG
2018-09-22 DM lång Dalarna/Västmanland Smedjebackens OK
2018-09-22 DM, medel, Göteborg Utby IK
2018-09-22 DM Staffel 2018 ESV Lok Berlin-Schöneweide
2018-09-22 MTBO World Cup Final - Long Distance Portuguese Orienteering Federation
2018-09-22 DM Natt Gotland Visborgs OK
2018-09-22 1 Carreira das Empresas AROMON Pontevedra Montañeiros A Roelo
2018-09-22 DM Medel Södermanland OK Tjärnen/ IK Standard
2018-09-22 Meest party
2018-09-22 DM, Sprint, Norrbotten OK Renen
2018-09-22 DM, Natt, Norrbotten OK Renen
2018-09-22 4 OZ MSKS MOV MOV
2018-09-22 Sprint DM Hälsingland Forsa OK
2018-09-22 Medel DM Hälsingland Forsa OK
2018-09-22 5.OZ SPRINT MSKS MOV
2018-09-22 Euromeeting Knock-Out Sprint
2018-09-22 Orust Tvärs 2018 Arenatime AB
2018-09-21 DM-natt Blekinge OK Vilse 87
2018-09-21 DM Natt Stockholm IFK Tumba SOK
2018-09-21 Euromeeting 2018 Relay WOC2020
2018-09-21 MTBO World Cup Final - Middle Distance Portuguese Orienteering Federation
2018-09-21 DM natt Småland Östergötland SOK Aneby
2018-09-16 SM, stafett OK Gränsen
2018-09-16 Baden-Württembergische Meisterschaft Langdistanz TGV Horn
2018-09-16 Bergslagsträffen Fagersta OK
2018-09-16 LARGA COFRENTES VALENCIA-O
2018-09-16 Last-O Figueras 2018 (Castropol) Castropol Deporte
2018-09-16 MCR a veteraniáda finále, Majstrovstvá SR SK Prostejov + Konice
2018-09-16 Waxholms OK - Långdistans Waxholms OK
2018-09-16 VinnWay Cup 2018. Sprint Ukraine orienteering federation
2018-09-16 Чемпіонат України МТБО E3
2018-09-16 Kharkiv O-Sprint (day 2) КСО О-Компас
2018-09-16 Björkforskampen Björkfors GoIF
2018-09-16 Test DM 4 Skene SoIS
2018-09-16 Engelburger OL OLG St. Gallen / Appenzell
2018-09-15 SM, medel Final IK Hakarpspojkarna
2018-09-15 Lostwater 2018 OK Alehof
2018-09-15 test bor BOR
2018-09-15 Österåkerskavlen 2018 OK Österåker
2018-09-15 OK Österåker, Medeldistans 2018 OK Österåker
2018-09-15 Чемпіонат України МТБО
2018-09-15 OK Landehofs höstweekend, medel OK Landehof
2018-09-15 NOK:s Nationella Norbergs OK
2018-09-15 SPRINT COFRENTES VALENCIA-O
2018-09-15 MEDIA COFRENTES VALENCIA-O
2018-09-15 Dubbelfajten, patrulltävling OK Letstigen
2018-09-15 MCR a veteraniáda kvalifikace, slovenský rebríček SK Prostejov + Konice
2018-09-15 MTBO-Kyiv (sprint) Vasia
2018-09-15 Чемпіонат України МТБО E2
2018-09-15 Test DM 3 Skene SoIS
2018-09-15 VinnwayCup 2018. Midle Ukraine orienteering federation
2018-09-15 Trofeul Silva OK Silva Campina
2018-09-15 32. Laufentaler OL OLG Laufental-Thierstein
2018-09-15 Харьков О-Спринт КСО О-Компас
2018-09-14 SM, medel IK Hakarpspojkarna
2018-09-14 Cupa SEVA OK Silva Campina
2018-09-13 Motionsorientering Tyrstugan OK Tyr
2018-09-13 DPM, Orientering 2018 PI København
2018-09-12 DPM sprint PI København
2018-09-12 STC-Loppet OK Alehof
2018-09-12 XCVIII TROFEO RONDA COMA
2018-09-12 Test - online OK Hedströmmen
2018-09-12 Test DM 2 Skene SoIS
2018-09-11 Dala Vetaran-OL Bjursås OK
2018-09-11 Test DM 1 Skene SoIS
2018-09-11 PI mesterskaber 2018, Prolog PI København
2018-09-09 SM, lång Final IK Hakarpspojkarna
2018-09-09 ZA, ZB Cechy zapad KL BOR OK Jiskra Novy Bor
2018-09-09 Vandrarringens höstträff Vandrarringen Västerås
2018-09-09 Linnéklassikern lång OK Linné
2018-09-09 Skärgårdsdubbeln, medeldistans OK Ravinen
2018-09-09 LPOPie Salobreña SherpaRaidKids
2018-09-09 Cupa Sanatatea de Toamna ACS Sanatatea Ploiesti
2018-09-09 Latvijas Čempionāts Stafetē LOF
2018-09-09 Lång SM Publik Jönköpings OL allians
2018-09-09 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOP
2018-09-09 Český pohár MTB0 - 16. kolo - LONG SPC
2018-09-09 BRL Lang 2018 Ol-in-owl
2018-09-09 ORIENTIJOTE MEDIA ORIENTIJOTE
2018-09-08 ÖSTM Lang HSV Pinkafeld
2018-09-08 SM, lång kval IK Hakarpspojkarna
2018-09-08 ZA, ZB Cechy zapad KT BOR OK Jiskra Novy Bor
2018-09-08 Götaälvdalsträffen OK Gipen
2018-09-08 Linnéklassikern medel OK Linné
2018-09-08 Älvsjöloppet OK Älvsjö Örby
2018-09-08 Ungdomsseriefinal Blekinge Stigmännen Karlshamns OK
2018-09-08 Jubileumssprint 2018-09-08 OK Måsen
2018-09-08 Skärgårdsdubbeln, långdistans Gustavsbergs OK
2018-09-08 Cupa Adina Mentor Silva
2018-09-08 Latvijas Čempionāts Vidējā distancē LOF
2018-09-08 Trofeo Orientijote 2018 - Larga Orientijote
2018-09-08 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOP
2018-09-08 DM Mittel 2018 Ol-in-owl
2018-09-08 Campionato Italiano Sprint WRE C.A. Sportleader A.S.D.
2018-09-07 Crispiano City Race CA Sportleader ASD
2018-09-07 DM, natt, Dalarna och Öppna Falumästerskapet Bjursås OK
2018-09-05 U-serie 6 Västra Blekinge OK Skogsfalken
2018-09-05 Ungdomsserie 6, Östra Blekinge OK Orion
2018-09-04 4-Klubbsmatch #3 Nyköpings OK
2018-09-04 TAIK's träningsstafett Tolered-Utby Ol-klubb
2018-09-04 Dala Veteran-OL Avesta OK
2018-09-04 U-serie med NOK OK Kolmården
2018-09-04 MilKdo Kärnten BerMst HSV OL Villach
2018-09-04 BOR test OK Jiskra Novy Bor
2018-09-04 Sommercup OLC Wienerwald
2018-09-03 Mini-KM Järfälla OK
2018-09-02 USM stafett Bergnäsets AIK, Gammelstads IF, OK Renen
2018-09-02 Gripträffen 2018 OK Grip
2018-09-02 Pepparkaksluffen Kungälvs OK
2018-09-02 Pilaboträffen Annebergs GIF
2018-09-02 MtbO, Svenska Cupen, masstart final Säterbygdens OK
2018-09-02 World Cup Round 3 & Pre-Woc Relay Norwegian O-Federation
2018-09-02 OL-rounden, lång OK Hedströmmen
2018-09-02 Открытая тренировка КСО О-Компас. Кемпинг КСО О-Компас
2018-09-02 Öppet Skaraborgsmästerskap medel Tibro OK
2018-09-02 Ulrikadubbeln, långdistans IFK Linköpings OS
2018-09-02 KLUBU STAFETES 2018 Kapa OK
2018-09-02 Tyresöorienteringen Söders-Tyresö
2018-09-01 Tänndalens 4-Toppar 2018
2018-09-01 USM lång Bergnäsets AIK, Gammelstads IF, OK Renen
2018-09-01 Åkers IF 100-årstävling Åkers IF
2018-09-01 Kristinehamns OL-Weekend Kristinehamns OK
2018-09-01 MtbO, Svenska Cupen, sprint Säterbygdens OK
2018-09-01 Kraftloppet 2018 Finspångs SOK
2018-09-01 World Cup Round 3 & Pre-Woc Prologue Norwegian O-Federation
2018-09-01 World Cup Round 3 & Pre-Woc Pursuit Norwegian O-Federation
2018-09-01 OL-rounden, medel OK Hedströmmen
2018-09-01 CN Medie Distanta - Trofeul Centenarului Et. III CS Alba Iulia
2018-09-01 Motionsorientering vid Brotorp Skogsluffarnas OK
2018-09-01 Figueira da Foz City Race 2018 ORI Mondego
2018-09-01 Aleträffen OK Alehof
2018-09-01 Järvloppet2018
2018-09-01 Ulrikadubbeln, medeldistans IFK Linköpings OS
2018-08-31 USM sprint Bergnäsets AIK, Gammelstads IF, OK Renen
2018-08-31 Revinge by Night Lunds OK, Malmö OK
2018-08-31 World Cup Round 3 & Pre-Woc Long Norwegian O-Federation
2018-08-31 CN Lunga Distanta - Trofeul Centenarului Et. II CS Alba Iulia
2018-08-30 Falukretsens deltävling 4 Korsnäs IF OK
2018-08-30 6. impOLs OL Biberist Sued OLG Biberist SO
2018-08-30 Sprint - ECN - Trofeul Centenarului Et. I CS Alba Iulia
2018-08-30 Distriktsmatch Köping-Kolsva OK
2018-08-29 Ungdomsserien, regionsfinal söder Ö Skarpnäcks OL
2018-08-29 Ungdomsserien Regionsfinal Söder V Haninge SOK
2018-08-29 Ungdomsserien, regionsfinal, norr Bromma-Vällingby SOK
2018-08-28 Pokalløbet 2018 PI København
2018-08-28 Kretsmästerskap sprint Motala Motala AIF OL
2018-08-28 KM för Tolered-Utby OL Tolereds Allmänna IK
2018-08-28 Sörklubbs #14 Uvberget Rehns BK
2018-08-28 1. Sommercup 2018 OLT Transdanubien
2018-08-27 Sprintträning Sandudden Mälarö SOK
2018-08-26 DM medel, Stockholm Snättringe SK, IFK Enskede
2018-08-26 DM, lång, Värmland (Lokal kopia från: localhost) OK Hierne
2018-08-26 Media II;O-5 Días;III Trofeo Diputación de Palenci ORCA
2018-08-26 Göteborg Lång-DM Göteborg-Majorna OK
2018-08-26 DM, stafett, Västergötland Lidköpings VSK
2018-08-26 DM, Västergötland, öppna klasser Lidköpings VSK
2018-08-26 PP2018-E3 OOB TJ Turnov
2018-08-26 DM, stafett, Dalarna + Västmanland org test Västmanlands Orienteringsförbund
2018-08-26 DM, ultralång, Norrbotten I 19 IF
2018-08-26 Valmieras čempionāts - 2 ZVOC
2018-08-26 DM Stafett, Blekinge OK Orion
2018-08-26 DM Stafett Skåne 2018 Helsingborgs SOK
2018-08-26 DM Stafett Gotland Svaide Roma SOK
2018-08-26 DM Stafett, individuella Svaide Roma SOK
2018-08-26 DM, stafett, Blekinge, Öppna individuella klasser OK Orion
2018-08-26 Midt-Norsk Mesterskap Stafett Freidig
2018-08-26 Järvloppet2018
2018-08-25 DM Lång, Stockholm Snättringe SK, IFK Enskede
2018-08-25 DM Mellem 2018 OK Gorm
2018-08-25 DM medel Skåne 2018 Helsingborgs SOK
2018-08-25 Larga II,O-5 Días,III Trofeo Diputación de Palenci ORCA
2018-08-25 DM, medel, Västergötland IK Gandvik/Tiveljung
2018-08-25 PP2018-E2 OOB TJ Turnov
2018-08-25 DM, medel, Dalarna Avesta OK
2018-08-25 Midgaardsormen_2018_lørdag OK Snab
2018-08-25 Midgaardsormen_2018 OK Snab
2018-08-25 Vittjärvs 2-dagars dag 2 Vittjärvs IK
2018-08-25 Valmieras čempionāts - 1 ZVOC-VBSS
2018-08-25 DM Medel, Blekinge OK Orion
2018-08-25 Midt-Norsk Mesterskap Lang Freidig
2018-08-25 DM, medel, Gotland Svaide Roma SOK
2018-08-25 SEEOC 2018 - Sprint OK Azimut
2018-08-25 DM Medel Örebro Hagaby GoIF
2018-08-24 PP2018-E1 OOB TJ Turnov
2018-08-24 SEEOC 2018 - Long OK Azimut
2018-08-24 DM, lång, Medelpad+Ångermanland Medelpads Orienteringsförbund
2018-08-24 Vittjärvs 2-dagars dag 1 Vittjärvs IK
2018-08-24 DM, natt, Södermanland + Västmanland + Örebro Län OK Tor
2018-08-23 Sprint;O-5 Días;III Trofeo Diputación de Palencia ORCA
2018-08-23 DM, natt, Uppland Rånäs OK
2018-08-23 Försvarsmaktsmästerskap budkavle F 17
2018-08-23 Motionsorientering Ursvik Sundbybergs IK
2018-08-23 Sprint KM för WOK, OKÖ, VÖOL och Solna OK Waxholms OK
2018-08-22 Media I;O-5 Días;III Trofeo Diputación de Palencia ORCA
2018-08-22 Cerkno Cup 2018 - Stage 1 OK Azimut
2018-08-22 U-serie 5 Blekinge Västra Stigmännen Karlshamns OK
2018-08-22 SEEOC 2018 - Middle OK Azimut
2018-08-21 Larga I,O-5 Días,III Trofeo Diputación de Palencia ORCA
2018-08-21 O-5 Días Antioficiales Nocturna Orca
2018-08-21 Försvarsmaktsmästerskap orientering F 17
2018-08-20 Medel-KM Järfälla OK
2018-08-19 JFM Lang 2018 Horsens OK
2018-08-19 Bjursåsluffen 2018 Bjursås OK
2018-08-19 Partilletrippeln, medel Sävedalens AIK
2018-08-19 Hökensåsracet, sprint OK Gränsen
2018-08-19 Hökensåsracet, medel OK Gränsen
2018-08-19 Långhundradubbeln Lång Långhundra IF
2018-08-19 Gotland Team Sprint Visborgs OK
2018-08-19 Gotland Team Sprint, individuella öppna klasser Visborgs OK
2018-08-19 Siguldas Kauss 2018 - 2.diena Siguldas Takas
2018-08-19 9 LACHS 2018 - Ponteverán AROMON
2018-08-19 Svartviksmedeln 2018 OK Södertörn
2018-08-19 Pan Kristianstads Jubileumstävling dag 2 Pan Kristianstad
2018-08-19 SM, stafett IK Hakarpspojkarna
2018-08-19 DM, Lång Västerbotten Vännäs OK
2018-08-19 Galicia Cup 2018-3 RS
2018-08-18 Galicia Cup 2018-2 RS
2018-08-18 LOK klubbudkavlen 2018 Lessebo OK
2018-08-18 Haglöfs BAMM 2018 - Etapp 2 Centrum OK
2018-08-18 Partilletrippeln, sprint Sävedalens AIK
2018-08-18 Långhundradubbeln Medel Långhundra IF
2018-08-18 Siguldas Kauss 2018 - 1.diena Biedrība “Siguldas Maratona klubs”
2018-08-18 Kils OK Kils OK
2018-08-18 JFM Stafet 2018 OK Pan Aarhus
2018-08-18 Pan Kristianstads Jubileumstävling dag 1 Pan Kristianstad
2018-08-17 Haglöfs BAMM 2018 - Etapp 1 Centrum OK
2018-08-17 Partilletrippeln, natt Sävedalens AIK
2018-08-17 Galicia Cup 2018-1 RS
2018-08-16 Test TUR
2018-08-16 Norbergs OK
2018-08-16 Eläkeliiton viesti Kokkolan Suunnistajat
2018-08-15 Eläkeliiton SM Kokkolan Suunnistajat
2018-08-15 Partilletrippeln, natt (med DM, natt, Göteborg) {å Sävedalens AIK
2018-08-14 Motionsorientering Vaxholm Waxholms OK
2018-08-12 Bruksdubbeln, lång Surahammars SOK
2018-08-12 Latvia O-week Day 6 long Turaida LOF
2018-08-12 Hjo 2-dagars, lång Hjobygdens OK
2018-08-12 GM Stafett Eksjö SOK
2018-08-12 GM Publik Medel Eksjö SOK
2018-08-12 WMTBOC 2018 - Sprint ÖFOL
2018-08-12 Tuna Ting Söndag Stora Tuna OK
2018-08-11 Bruksdubbeln, medel Surahammars SOK
2018-08-11 WOC2018 - Long LOF
2018-08-11 Stora Stöten Swim/Run OK Kåre
2018-08-11 Hjo 2-dagars, medel Hjobygdens OK
2018-08-11 GM Publik Lång Eksjö SOK
2018-08-11 Abengibre. Score urbano BMT Casas de Ves
2018-08-11 WMTBOC 2018 - Long ÖFOL
2018-08-11 GM Lång Eksjö SOK
2018-08-11 Tuna Ting Lördag Stora Tuna OK
2018-08-10 Latvia O-week Day 5 middle Mazie Kangari LOF
2018-08-10 II MEMORIAL JAIME GARCIA-TREJO OLTRA GODIH ALBACETE (SPAIN)
2018-08-10 GM Sprint Eksjö SOK
2018-08-09 WOC2018 - Relay LOF
2018-08-09 Motionsorientering Ursvik Sundbybergs IK
2018-08-09 WMTBOC 2018 - Relay ÖFOL
2018-08-08 Latvia O-week Day 4 middle Laurenci LOF
2018-08-08 WMTBOC 2018 - Middle ÖFOL
2018-08-07 WOC2018 - Middle LOF
2018-08-07 Latvia O-week Day 3 forest sprint Riga LOF
2018-08-07 Aptas Trail Run (ATR) IFK Kiruna
2018-08-07 Distriktsmatch, dag 2, lång, Dalarna, Gästrikland, Ludvika OK
2018-08-07 WMTBOC 2018 - Mass-Start ÖFOL
2018-08-06 Distriktsmatch, dag 1, sprint, Dalarna, Gästriklan Ludvika OK
2018-08-06 Test av MySQL IS Kullen
2018-08-06 Annebergs GIF
2018-08-05 MedeltidsKampen 2018 E3 Garda OK
2018-08-05 Augustiloppet i Motala Motala AIF OL
2018-08-05 WOC2018 - Sprint Relay LOF
2018-08-05 Latvia O-week Day 2 long Carnikava LOF
2018-08-05 Gotenelangen U10mila Norra
2018-08-05 Grövelsjöorienteringen, etapp 3 Lapplandsfjällens OK
2018-08-05 MTBO Leksands orienteringssöndag Leksands OK
2018-08-04 MedeltidsKampen 2018 E1 Garda OK
2018-08-04 MedeltidsKampen 2018 E2 Garda OK
2018-08-04 WOC2018 - Sprint Final LOF
2018-08-04 WOC2018 - Sprint Qualification LOF
2018-08-04 Götenemedeln U10mila Norra
2018-08-04 Latvia O-week Day 1 sprint Riga LOF
2018-08-04 MTBO Tällbergssprinten Leksands OK
2018-08-04 U10mila 2018 HD18 D18 U10mila Norra
2018-08-04 Grövelsjöorienteringen, etapp 2 Lapplandsfjällens OK
2018-08-04 Variant 5 Days - Day 5 Variant 5 Targovishte
2018-08-03 U10mila 2018 HD12 U10mila Norra
2018-08-03 Grövelsjöorienteringen, etapp 1 Lapplandsfjällens OK
2018-08-02 Grövelsjöorienteringen, prologen Lapplandsfjällens OK
2018-08-02 Stjärnorpsmedeln 2018 OK Denseln
2018-08-02 KKOK-test Hallstahammars OK
2018-07-31 Sommarserien Tumba-Mälarhöjden OK
2018-07-29 QLD Schools Long Orienteering Queensland
2018-07-29 Šumperký divočák E3 KSU
2018-07-28 Šumperký divočák E2 KSU
2018-07-28 QLD Schools Sprint Orienteering Queensland
2018-07-27 Šumperký divočák E1 KSU
2018-07-26 Sommarserien Skogsluffarnas OK
2018-07-22 Kopaonik open 2018 Stage 6 POSK Jasenica
2018-07-22 GP Silesia 2018 - E3 POBO Opava
2018-07-21 Fritsla Triathlon 2018 S
2018-07-21 Kopaonik open 2018 Stage 5 POSK Jasenica
2018-07-21 GP Silesia 2018 - E2 POBO Opava
2018-07-20 Kopaonik open 2018 Stage 4 POSK Jasenica
2018-07-20 GP Silesia 2018 - E1 POBO Opava
2018-07-19 First Stop Hudik, Lång Forsa OK
2018-07-19 Kopaonik open 2018 Stage 2 POSK Jasenica
2018-07-18 First Stop Hudik, Medel Forsa OK
2018-07-18 Kopaonik open 2018 Stage 1 POSK Jasenica
2018-07-18 Buggruset 2018 Malungs OK
2018-07-18 Svartviksmedeln-test OK Södertörn
2018-07-18 SkärgårdssprintenE2_skarp OK Roslagen
2018-07-17 SkärgårdssprintenE1_E2 OK Roslagen
2018-07-17 Sommarserien Skarpnäcks OL
2018-07-15 Hallands 3-dagars - Etapp 3 Halland
2018-07-15 HSH Interkompas SK Chrast
2018-07-14 Hallands 3-dagars - Etapp 2 Halland
2018-07-13 Kvarkenträffen 2018 Merenkurkunrastipäivät Day 3 IF Femman, FIN
2018-07-13 WMOC Forest Long Final 2018 WMOC2018
2018-07-13 Hallands 3-dagars - Etapp 1 Halland
2018-07-13 Carreira Nocturna Orientación - Arcade AROMON
2018-07-12 Gotlands 3-dagars, etapp 3 Gotlands Bro OK
2018-07-12 Kvarkenträffen 2018 Merenkurkunrastipäivät Day 2 IF Femman, FIN
2018-07-12 Sommarserien Oppunda IFK Enskede
2018-07-12 LM-Lång Eksjö OL-konfa 2018
2018-07-12 JWOC2018 Middle Quali SZV
2018-07-11 Gotlands 3-dagars, etapp 2 Gotlands Bro OK
2018-07-11 Kvarkenträffen 2018 Merenkurkunrastipäivät Day 1 IF Femman, FIN
2018-07-11 WMOC Forest Middle Final 2018 WMOC2018
2018-07-10 WMOC Forest Qualification 2018 WMOC2018
2018-07-10 SOC E10 FECAMADO
2018-07-10 Mastloppet Hellas Orientering
2018-07-10 Gotlands 3-dagars, etapp 1 Gotlands Bro OK
2018-07-08 Gotlands 2-dagars E2 SvaideRoma SOK
2018-07-08 Eskilstuna Weekend E3 Ärla IF / IK Standard
2018-07-08 WMOC Sprint Final 2018 WMOC2018
2018-07-08 RM Frisksportarna SOK Träff
2018-07-08 WOC2018 Select Race - LONG LOF
2018-07-08 Morokulien 2-dagars etapp 2 Eidskog OL
2018-07-08 Open courses: Christiansborg SOK
2018-07-07 Eskilstuna Weekend E2 Ärla IF / IK Standard
2018-07-07 WOC2018 Select Race - MIDDLE LOF
2018-07-07 LM-stafett Eksjö OL-konfa 2018
2018-07-07 Morokulien 2-dagars etapp 1 Eidskog OL
2018-07-07 WMOC Sprint Qualification 2018
2018-07-07 Gotlands 2-dagars E1 SvaideRoma SOK
2018-07-06 WOC2018 Select Race - SPRINT LOF
2018-07-06 Eskilstuna Weekend E1 Ärla IF / IK Standard
2018-07-05 Havs-OL, dag 2, sprint Stigmännen Karlshamns OK
2018-07-05 Havs-OL, dag 2, medel Stigmännen Karlshamns OK
2018-07-05 3. Lauf impOLs Cup Bucheggberger OL
2018-07-05 Träningstävling, Norrvalla IF Femman, FIN
2018-07-05 WOC2018 Select Race - SPRINT LOF
2018-07-04 Havs-OL, dag 1, lång Stigmännen Karlshamns OK
2018-07-04 Trekvällars, etapp 3 OK Ravinen
2018-07-03 Trekvällars, etapp 2 OK Ravinen
2018-07-02 Trekvällars, etapp 1 OK Ravinen
2018-07-01 EYOC2018-Relay BOF
2018-07-01 Cena střední Moravy E3 SK Prostějov
2018-07-01 3+3 Sälen 2018 Etapp 3 Malungs OK
2018-07-01 Kapa 3days 2018 - DAY3 OK Kapa
2018-07-01 Thermenland Open 2018 - Day 2 OC Fürstenfeld
2018-06-30 EYOC2018-Long BOF
2018-06-30 5 days of Italy - Stage 5 5 days of Italy
2018-06-30 Gränsjakten etapp 1 Idefjordens SK
2018-06-30 Sommartävling IF Femman/Solf
2018-06-30 Cena střední Moravy E2 SK Prostějov
2018-06-30 Sevares 2018 - DAO Piloña Deporte
2018-06-30 Kapa 3days 2018 - DAY2 OK Kapa
2018-06-30 3+3 Sälen 2018 Etapp 2 Malungs OK
2018-06-30 Thermenland Open 2018 - Day 1 OC Fürstenfeld
2018-06-30 Tjoget Tjoget
2018-06-29 EYOC2018-Sprint BOF
2018-06-29 5 days of Italy - Stage 4 5 days of Italy
2018-06-29 Cena střední Moravy E1 SK Prostějov
2018-06-29 Kapa 3days 2018 - DAY1 Kapa OK
2018-06-29 3+3 Sälen 2018 Malungs OK
2018-06-29 DeciIronHen Tibro OK
2018-06-28 Mini 5-dagars 2018, etapp 4 Skattkärrs SOK
2018-06-28 5 days of Italy - Stage 3 5 days of Italy
2018-06-28 Idres 3-dagars E3 Idrefjällens OK
2018-06-28 Mol 12 Visby IF Gute SOK
2018-06-28 Motionsorientering Ursvik Sundbybergs IK
2018-06-27 Mini 5-dagars 2018, etapp 3 Skattkärrs SOK
2018-06-27 5 days of Italy - Stage 2 5 days of Italy
2018-06-27 Ekorrstigsfinalen 2018 IF Femman
2018-06-27 Idre 3-dagars E2 Idrefjällens OK
2018-06-27 2. Lauf impOLs Cup 2018 OL Regio Olten
2018-06-26 Dala Veteran Korsnäs IF OK Korsnäs IF OK
2018-06-26 KM FK Friskus Varberg och OK Nackhe FK Friskus Varberg
2018-06-26 OK Älmes närtävling i Kölaboda OK Älme
2018-06-26 Mini 5-dagars 2018, etapp 2 Skattkärrs SOK
2018-06-26 KM 2018 OK Måsen
2018-06-26 5 days of Italy - Stage 1 5 days of Italy
2018-06-26 Idre 3-dagars E1 Idrefjällens OK
2018-06-26 Mini 5-dagars 2018, etapp 2 Skattkärrs SOK
2018-06-25 Mini 5-dagars 2018, etapp 1 Skattkärrs SOK
2018-06-24 Örebro City Sprint (WRE) Örebro Läns Orienteringsförbund
2018-06-24 Örebro City Sprintstafett Almby IK
2018-06-24 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati - F TBM - KOS TJ Tesla Brno
2018-06-24 United World Games Stage 3 HSV OL Villach
2018-06-24 Enduro Gradec Radlager
2018-06-23 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati - Q TBM - KOS TJ Tesla Brno
2018-06-23 UWG Stage2 HSV OL Villach
2018-06-23 Középtávú Országos Bajnokság 2018. SPA
2018-06-22 United World Games Stage 1 HSV OL Villach
2018-06-21 Sommercup 3. Etape
2018-06-21 JUFA Sprintserie 4.Lauf OLT Transdanubien
2018-06-20 MtbO3 2018 Visborgs OK
2018-06-19 Kbh cup 3 afd. 2018 PI København
2018-06-19 Kbh cup 3 afd. 2018 PI København
2018-06-19 Melkers Minne Södertälje-Nykvarn OF
2018-06-19 Dala Veteran Insjön 2018-06-19 Hallstahammars OK
2018-06-17 Cto. Aragón SPRINT - Parque del Agua IBÓN Zaragoza
2018-06-17 Tre skåningar och en dansk E4 Helsingborgs SOK
2018-06-17 Kräftereich Orienteering SU Schöckl Orienteering
2018-06-16 Tre skåningar och en dansk E2 Helsingborgs SOK / Helsingør SOK
2018-06-16 Tre skåningar och en dansk E3 Helsingborgs SOK
2018-06-16 7 LACHS 2018 - Cangas AROMON
2018-06-16 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati OOB TJ Zlaté Hory
2018-06-16 Härskogen Terräng Lerums SOK
2018-06-15 Tre skåningar och en dansk E1 Helsingborgs SOK
2018-06-14 Sommercup 2. Etape (Lokal kopia från: 192.168.8.10
2018-06-14 Varbergsmästerskapen Sprint FK Friskus Varberg
2018-06-14 Forssa Games 2018 Lounais-Hämeen Rasti
2018-06-14 OK Alehof KM Medel OK Alehof
2018-06-12 Sävedalens AIK, KM 2018 Sävedalens AIK
2018-06-12 Sprintcup E3 Skene Skene SoIS
2018-06-12 4.GWD-Sprint-Cup HSV OL Villach
2018-06-10 ŽB Čechy východ, krátká (neděle)
2018-06-10 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče ASU - Magnus Orienteering
2018-06-10 Sprinterskie Mistrzostwa Polski - bieg indyw. KOS BnO Szczecin
2018-06-10 VIII Trofeo Serranía de Cuenca - MEDIA COMCU
2018-06-10 FIF Hillerød Orientering
2018-06-10 Klubbmästerskap, långdistans Södertälje-Nykvarn OF
2018-06-10 Cupa Florilor de Tei 2018 ACS Sanatatea Ploiesti
2018-06-10 LE MTBO Larga. Trofeo Ciudad de Diezma Altera Aventura
2018-06-10 MTBO SM 2018, Medel OK Kåre
2018-06-09 Slottssprinten Sigtuna OK
2018-06-09 Országos Éjszakai Bajnokság 2018. PVM
2018-06-09 ŽB Čechy východ, klasika (sobota)
2018-06-09 KM - Dalarnas Skogsflickor/Skogskarlars Klubb Bjursås OK
2018-06-09 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, ASU - Magnus Orienteering
2018-06-09 Vårserien Etapp 5 IFK Göteborg
2018-06-09 Sprinterskie Mistrzostwa Polski - sztafety KOS BnO Szczecin
2018-06-09 VIII Trofeo Serranía de Cuenca - LARGA COMCU
2018-06-09 SM Stafet 2018 FIF Hillerød Orientering
2018-06-09 LE MTBO Media. Trofeo Ciudad de Diezma Altera Aventura
2018-06-09 LE MTBO Sprint. Trofeo Ciudad de Diezma Altera Aventura
2018-06-09 MTBO SM 2018, Lång OK Kåre
2018-06-09 Slottssprinten, 2-mannastafett Sigtuna OK
2018-06-08 MTBO SM 2018, Sprint OK Kåre
2018-06-07 Sommercup 1. Etape
2018-06-07 Konsultkampen 2018 Sundbybergs IK
2018-06-07 Mol 8 SvaideRomaSOK
2018-06-06 Celostátní finále přeboru škol 2018 OK Lokomotiva Pardubice
2018-06-06 Sprinthelgen E2 OK Orion
2018-06-06 Sprinthelgen E3 OK Orion
2018-06-06 WAM OL 2018 USI Wien
2018-06-06 Centrum Team Sprint 2018 Centrum OK
2018-06-06 Nationaldagsmedeln i Boden 2018 I 19 IF
2018-06-06 Sprint-KM för Landehof och Sjövalla OK Landehof
2018-06-06 DM, sprint, Värmland OK Djerf
2018-06-06 BILA3
2018-06-06 Fjällfemman Mörsil Åre OK
2018-06-05 DM, sprint, Östergötland OK Skogsströvarna
2018-06-05 DM, sprint, Göteborg Mölndal Outdoor IF
2018-06-05 Sprinthelgen E1 OK Orion
2018-06-05 KM i långdistans Skogsluffarnas OK
2018-06-05 Höglandets Sprintcup 2 SOK Aneby
2018-06-05 Testrace 1 HSV OL Villach
2018-06-03 Sommarlandssprinten IK Gandvik
2018-06-03 Bulgaria cup-day3 BOF
2018-06-03 SM, sprint, stafett OK Gränsen
2018-06-03 Ösaträffen, dag 3, lång Alfta-Ösa OK
2018-06-03 Latvian championship sprint relay LOF
2018-06-03 1ª PRUEBA CIRCUITO PROVINCIAL SEVILLA - MONTELLANO CD MONTELLANO-O
2018-06-02 Bulgaria cup-day2 BOF
2018-06-02 SM, sprint, individuell Kval OK Gränsen
2018-06-02 SM, sprint, individuell Final OK Gränsen
2018-06-02 Ösaträffen, dag 2, medel Alfta-Ösa OK
2018-06-02 SM, sprint, publiktävling OK Gränsen
2018-06-02 Bakom Grönskan, vernissage och tävling Visborgs OK
2018-06-02 Renlunken OK Renen
2018-06-02 Kalvdansen OK Renen
2018-06-02 Göteborgs Orienteringsförbund
2018-06-02 Vittjärvs IK
2018-06-01 OK Snab
2018-06-01 Bulgaria cup-day1 BOF
2018-06-01 Ösaträffen, dag 1, medel Alfta-Ösa OK
2018-05-31 Test Celostátní přebor škol v OB 2018 OK Lokomotiva Pardubice
2018-05-31 Klagenfurter Sporttage 5.KOLV Cup Sportunion Klagenfurt
2018-05-30 Bundesmeisterschaft der Schulen 2018 - Sprint WSC
2018-05-30 Falukretsens ungdomsserie deltävling 3 Svärdsjö SOK
2018-05-30 Sprintcup 2018 etapp 4 Göteborg-Majorna OK
2018-05-30 Ungdomsserie 4 Blekinge Västra Stigmännen Karlshamns OK
2018-05-30 Stockholm City Cup E3 Kristineberg OK Södertörn
2018-05-30 Motionsorientering Skatås
2018-05-29 Till Skogs med Roslagens Sparbank del 3 OK Roslagen
2018-05-29 VB-serien 29 maj Smedjebackens OK
2018-05-29 Höglandets Sprintcup deltävling 1 Eksjö SOK
2018-05-29 Bundesmeisterschaft der Schulen 2018 - Langdistanz WSC
2018-05-29 Sprintcupen 2018 OK Räven
2018-05-28 Cupa Romaniei - Short Long Distance - etapa III CS UNEFS Bucuresti
2018-05-27 DM Sprint Dalarna Korsnäs IF OK
2018-05-27 Sprintstafett Dalarna Korsnäs IF OK
2018-05-27 DM Sprint - Gotland Gotlands Bro OK
2018-05-27 Stråken dubbelsprint E2 Mullsjö SOK
2018-05-27 JVM-tester, Lång Pan-Kristianstad
2018-05-27 DM-Sprint Blekinge OK Skogsfalken
2018-05-27 DM-Sprint Stafett Blekinge OK Skogsfalken
2018-05-27 DM Sprint-stafet FIF Hillerød Orientering
2018-05-27 Gällstads sprint Gällstadbygdens SOK
2018-05-27 MERIDA CITY RACE ALCOR-FEXO-FEDO
2018-05-27 MtbO, Svenska Cupen, # 2, medel Trollhättans SOK
2018-05-27 Bollnästräffen, lång Rehns BK
2018-05-27 Cupa Romaniei - Long Distance - etapa II CS UNEFS Bucuresti
2018-05-27 Umeå OK, lång Umeå OK
2018-05-27 StOF Sommarläger Lägerstafett Tumba-Mälarhöjden OK
2018-05-27 Relay of the Dolomites 2018 TOL
2018-05-27 6 LACHS 2018 - Arcade AROMON
2018-05-27 Baltic Orienteering Championships 2018 - RELAY LOF
2018-05-26 OK Måsens ungdomstävling OK Måsen
2018-05-26 Stråken dubbelsprint E1 Mullsjö SOK
2018-05-26 DM Sprint FIF Hillerød Orientering
2018-05-26 Mérida Distancia Media Torremocha ALCOR-FEXO-FEDO
2018-05-26 JVM-tester, Medel Pan-Kristianstad
2018-05-26 MtbO, Svenska Cupen, # 1, sprint Trollhättans SOK
2018-05-26 Bollnästräffen, medel Rehns BK
2018-05-26 Baltic Orienteering Championships 2018 LOF
2018-05-26 Baltic Masters / Open 2018 LOF
2018-05-26 JukolaTest Tibro Tibro OK
2018-05-26 Cupa Romaniei - Middle Distance - etapa I - WRE CS UNEFS Bucuresti
2018-05-25 StOF-läger medeldistans Tumba-Mälarhöjden OK
2018-05-24 KM, sprint OK Kolmården
2018-05-24 Ungoteket Sprintstafett Sävedalens AIK
2018-05-24 Falukretsens ungdomsserie deltävling 2 - OK Kåre OK Kåre
2018-05-24 Veteran-OL tävling 8 Örebro Läns Orienteringsförbund
2018-05-23 Sprint-KM IK Uven
2018-05-23 Blekinge ungdomsserie Östra #3 Ronneby OK
2018-05-23 Userie 3 Västra Blekinge OK Vilse 87
2018-05-23 Stockholm City Cup E2 Farsta OK Södertörn
2018-05-22 Vårserien Etapp 3 Utby IK
2018-05-22 Höglandsserien deltävling 4 Eksjö SOK
2018-05-22 Herrmatchen 2018 Västra Skaraborgskretsen Ryda Sk
2018-05-21 Träningstävling / Harjoituskilpailu Malax IF
2018-05-20 Distancia Media Navaleno
2018-05-20 Klackenloppet, dag 2 rätt version OK Järnbärarna
2018-05-20 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče VTA - SC vebr-sport
2018-05-20 DM Sprint Västergötland 2018 Skene SoIS
2018-05-20 DM Sprintstafett Västergötland 2018 Skene SoIS
2018-05-20 Mora Youth Challenge, medel Söndag IFK Mora OK
2018-05-20 KMP-Wiosna-Sprint LZOS
2018-05-20 Jukolatest Tullinge SK
2018-05-20 SM Sprint (genrep) OK Gränsen
2018-05-20 SM Sprint (genrep) Final IK Hakarpspojkarna
2018-05-20 SM Sprintstafett (genrep) OK Gränsen
2018-05-20 Publiktävling (Genrep)
2018-05-19 CEO - Distancia Larga Navaleno
2018-05-19 CEO - Relevos Mixtos Navaleno
2018-05-19 DM Sprint Sörmland Strängnäs-Malmby OL
2018-05-19 DM Sprint Småland 2018 SOK Aneby
2018-05-19 DM Sprintstafett Småland 2018 SOK Aneby
2018-05-19 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu VTA - SC vebr-sport
2018-05-19 Ungdomstrollet, Gotland SvaideRomaSOK
2018-05-19 Mora Youth Challenge, medel IFK Mora OK
2018-05-19 KMP-Wiosna-Klasyk LZOS
2018-05-18 Klackenloppet, dag 1 OK Järnbärarna
2018-05-18 KMP-Wiosna-Sztafety LZOS
2018-05-17 Ungdomens 5-dagars etapp 3 IK Hakarpspojkarna
2018-05-17 Roslagsveteranerna Attunda OK
2018-05-16 Sprintcup 2018, etapp 3 Tolereds AIK
2018-05-16 Ungdomsserie 2, Östra Blekinge OK Orion
2018-05-16 Maratonstafett 2018 0OK Tyr
2018-05-16 Njudungszonens ungdomsserie IFK Stockaryd
2018-05-16 SCC Högalidsparken OK Södertörn
2018-05-16 O-ligan deltävling 1 OK Kroppefjäll
2018-05-15 Ungdomsserien # 2, krets söder 4 Snättringe SK
2018-05-15 Ungdomsserien #2, krets norr 2 Järfälla OK
2018-05-15 Dala-Veteran 15 maj 2018 Smedjebackens OK
2018-05-15 1 Carreira Orientacion Divino Salvador AROMON
2018-05-15 Ungdomsserien #2, krets norr 3 Waxholms OK
2018-05-15 Ungdomsserien #2, krets söder 2 OK Ravinen
2018-05-15 SAKO Ungdomsserien Etapp 3 OK Gipen
2018-05-13 Balsa de Ves. Circuito de Albacete BMT CASAS DE VES
2018-05-13 Närkekvartetten, dag 4, medel Hagaby GoIF Örebro
2018-05-13 MTBO Camp 2018 Høkeren Allerød Orienteringsklub
2018-05-13 Peña del Hierro 2018 - Media COHU
2018-05-13 5 LACHS 2018 - Marin AROMON
2018-05-13 LAST-O Melarde 2018 Piloña.Depote
2018-05-13 18. kup Obilica OK SOKO 2015
2018-05-13 7º Enduro Trail CRP Ribafria
2018-05-13 Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 4, förkortad lå Härnösands OK
2018-05-13 Ozona čempionāts 2018 stafete Ozons OK
2018-05-13 Gudenådysten Silkeborg OK
2018-05-12 *Närkekvartetten, dag 3, lång Hagaby GoIF Örebro
2018-05-12 Ozona čempionāts 2018 Ozons OK
2018-05-12 Peña del Hierro 2018 - Larga COHU
2018-05-12 Paprsek 2018 SK Severka Šumperk
2018-05-12 Pionirsko prvenstvo Beograda OK DIF
2018-05-12 CS Regionali Veneto 2018 MIUR
2018-05-12 Test Stafett 5 Skene SoIS
2018-05-12 Bergafjärden Micro 2 Järfälla OK
2018-05-11 Krajské kolo přeboru škol 2017/2018 - Pardubice OK Lokomotiva Pardubice
2018-05-11 Närkekvartetten, dag 2, medel Almby IK
2018-05-11 Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 2 Sundsvalls OK/Kovlands IF/Timrå SOK
2018-05-11 Kärppäjahti 2018 Kokkolan Suunnistajat
2018-05-11 Bergafjärden Micro NIssars Nissar
2018-05-10 Närkekvartetten, dag 1, lång Almby IK
2018-05-10 Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 1 Njurunda OK/Selånger SOK
2018-05-10 Orintos vårtävling, sprint OK Orinto
2018-05-10 Orintos vårtävling, sprint OK Orinto
2018-05-10 Kr. Himmelfartsløbet 2018
2018-05-10 Camp. studenteschi FVG Fiso FVG
2018-05-09 Sprintcup 2018, etapp 2 Göteborg-Majorna OK
2018-05-09 MTBO Camp 2018 Camp Cup 1 Allerød Orienteringsklub
2018-05-09 MTBO Camp 2018 Camp Cup 1
2018-05-08 Dala Veteran Korsnäs IF OK Korsnäs IF OK
2018-05-08 Wiener Paarlaufmeisterschaft 2017/18 WSC
2018-05-08 4-klubbsmatch #1 Trosabygdens OK
2018-05-08 Ungdomens 5-dagars etapp 2 LIVE OK Gränsen
2018-05-07 Njudungszonens ungdomsserie OK Njudung
2018-05-07 Dalaserien i MTBO IFK Mora OK
2018-05-07 Test1 KWE
2018-05-06 Dolkampen dag2 lång Dalaportens OL
2018-05-06 Roslagshelg, medel OK Roslagen
2018-05-06 JLVK 2018 Staffel OSV Berlin
2018-05-06 HOF 2018 ŽB-M krátká - Janovice Haná Orienteering
2018-05-06 Tisarträffen, dag 2, medel OK Tisaren
2018-05-06 Žebříček B middle OK99 Hradec Králové
2018-05-06 II Trofeo Villa de Frailes - Larga Distancia Club Veleta Orientación
2018-05-06 Forårsløbet 2018 | 2./3. Divisionsmatch | Bjerge S Horsens OK
2018-05-06 Värmlandstrippeln, medel OK Tyr
2018-05-06 Aveiro City Race - Euro Tour Ori-Estarreja
2018-05-06 Lång KM 2018 OK Södertörn
2018-05-06 Intensivkurs orientering, SSK Snättringe SK
2018-05-06 test ROC
2018-05-05 Dolkampen dag1 medel Dalaportens OL
2018-05-05 Roslagshelg, lång OK Roslagen
2018-05-05 JLVK 2018 Einzel OSV Berlin
2018-05-05 Torsås OK, långdistans Torsås OK
2018-05-05 HOF 2018 ŽB-M klasika - Janovice Haná Orienteering
2018-05-05 Gällstads medel Gällstadbygdens SOK
2018-05-05 Vårserien, etapp 2 Kungälvs OK
2018-05-05 Tisarträffen, dag 1, lång OK Tisaren
2018-05-05 Žebříček B klasika OK 99 Hradec Králové
2018-05-05 Värmlandstrippeln, lång Skattkärrs SOK
2018-05-05 II Trofeo Villa de Frailes - CA Media Distancia Club Veleta Orientación
2018-05-05 Haningeträffen Haninge SOK
2018-05-05 OriCitàVecia Or30Ottobre
2018-05-05 Aveiro City Race - Urban Race Ori-Estarreja
2018-05-05 TEST GSM Test
2018-05-04 1 Carreira Orientacion San Narciso AROMON
2018-05-04 Värmlandstrippeln sprint OK Älgen
2018-05-03 Ungdomsserien #1, krets söder 4 Snättringe SK
2018-05-03 Ungdomsserien #1, krets söder 3 Järla Orientering
2018-05-03 Ungdomsserien #1, krets norr 2 Mälarö SOK
2018-05-03 Ungdomsserien #1, krets norr 3 Attunda OK
2018-05-03 Grand Prix Mazowsza - E3 ZAZU Sports
2018-05-03 Ungdomsserien #1, krets norr 1 Sundbybergs IK
2018-05-03 Ungdomsserien #1, krets söder 1 Tumba-Mälarhöjden OK
2018-05-03 Ungdomsserien #1, krets söder 2 Gustavsbergs OK
2018-05-02 Sprintcup 2018, etapp 1 Göteborg-Majorna OK
2018-05-02 Blekinge ungdomsserie Östra #1 Ronneby OK
2018-05-02 Grand Prix Mazowsza - E2 - 100C run ZAZU Sports
2018-05-02 Västra Blekinge Userie 1 OK Vilse 87
2018-05-02 Test Sprint 90 Skene SoIS
2018-05-01 DM, sprint, Stockholm (WRE) Järla Orientering
2018-05-01 OK Älmes vårtävling OK Älme
2018-05-01 Vårserien, etapp 1 Tolereds AIK
2018-05-01 OK Bäverns medeldistans OK Bävern
2018-05-01 CN Echipe - Middle Distance CSU Brasov
2018-05-01 Daugavas kauss OK Ogre
2018-05-01 Grand Prix Mazowsza - E1 ZAZU Sports
2018-04-30 CN Echipe - Long Distance CSU Brasov
2018-04-29 Coppa Italia Cansiglio OrTarzo
2018-04-29 Cykel Orientering sprint OK SG, Danmark
2018-04-29 4ª Liga FOCYL/3ª Liga Norte CORZO Aranda CORZO
2018-04-29 CEMtbo / CIFO 2018 - Media Aromon
2018-04-29 Molina 2018 - Distancia Larga C.O. Guadalajara
2018-04-29 9. Regio Olten OL (*22 / BE/SO) OL Regio Olten
2018-04-29 Warszawska Mila - E2 KS Spójnia
2018-04-29 Målilla OK MOK
2018-04-29 OK Arona kauss 2. diena OK Arona
2018-04-29 11. Baselbieter Dorf-OL OLG KAKOWA
2018-04-28 Sprint Tour e Coppa Italia Vittorio Veneto OrTarzo
2018-04-28 2ª Liga FOCYL-Sprint CORZO CORZO
2018-04-28 5. kolo VČP - Semtěš OK Lokomotiva Pardubice
2018-04-28 6. kolo VČP - Heřmanův Městec OK Lokomotiva Pardubice
2018-04-28 Tiomila, open individual Solna OK
2018-04-28 CEMtbo / CIFO 2018 - Larga Aromon
2018-04-28 CEMtbo / CIFO 2018 - Sprint Aromon
2018-04-28 Konický kotár 2018 KOB Konice
2018-04-28 Molina 2018 - Distancia Media C.O. Guadalajara
2018-04-28 Molina 2018 - Distancia Sprint C.O. Guadalajara
2018-04-28 Warszawska Mila - E1 KS Spójnia
2018-04-28 3ª JJDDMM Parque Miraflores Club Adolince
2018-04-28 OK Arona kauss 1. diena OK Arona
2018-04-28 Trofeul Tara Barsei - Sprint Urban CSU Brasov
2018-04-26 Mol 4 SvaideRomaSOK
2018-04-26 Nyt løb 2
2018-04-26 Motionsorientering Ursvik #1 Sundbybergs IK
2018-04-25 Labyrint Nørreskoven OK SNab
2018-04-24 Teknikträning Sprint Mälarö SOK
2018-04-24 Wiener Schulmeisterschaft 2017/18 WSC
2018-04-24 Dala Veteran-OL Avesta OK
2018-04-24 sCOOL Cup 2018 - Etappe 1 ROLV Nordwestschweiz
2018-04-24 sCOOL Cup 2018 - Etappe 2 ROLV Nordwestschweiz
2018-04-23 Dalaserien MTBO Etapp 2 Leksands OK
2018-04-22 Öppet Skaraborgsmästerskap, lång SOK Träff
2018-04-22 XII Trofeo Quijotes - LARGA DISTANCIA GODIH Albacete
2018-04-22 Latvijas čempionāts garajā distancē LOF, Saldus OK, O! Latvija
2018-04-22 Göteborgsdubbeln, medel Lerums SOK
2018-04-22 Göingefejden 2018 FK Göingarna
2018-04-22 DM Ultralang 2018 Allerød OK
2018-04-22 Vårträffen 2018 Visborgs OK
2018-04-22 OK Tor Torfejden OK Tor
2018-04-22 Växjö OK, Medel Växjö OK
2018-04-22 57. Oberwiler OL (*19 / BE/SO) OLG Oberwil
2018-04-22 Swedish League, #6, final, jaktstart + LOK:s jubil Linköpings OK
2018-04-22 Järfälla OK Järfälla OK
2018-04-22 Boforsloppet 2018 Degerfors OK
2018-04-22 Larina trka 2018 PSOK Jasenica
2018-04-21 Hagenmedeln IF Hagen
2018-04-21 Ronnebymedeln Ronneby OK
2018-04-21 XII Trofeo Quijotes - MEDIA DISTANCIA GODIH Albacete
2018-04-21 Göteborgsdubbeln, lång Sjövalla FK
2018-04-21 IFK Lidingö IFK Lidingö
2018-04-21 OK Tor Ungdomstävling OK Tor
2018-04-21 Letälvsträffen_2018 Degerfors OK
2018-04-21 Radiocontroles AROMON
2018-04-20 SM, natt med Swedish League, #5 OK Gränsen
2018-04-20 Test Sprintstafett 50 Skene SoIS
2018-04-20 2018-04-20 Järfälla OK
2018-04-19 Mol 3 IF Gute SOK
2018-04-19 2018-04-19
2018-04-18 Přebor škol v OB 2017/2018 - jarní kolo SK Severka Šumperk
2018-04-18 Test Sprinstafett 40 Skene SoIS
2018-04-17 Kbh cup 2018 1 afd PI København
2018-04-15 3ª Prueba JJ DD EE Cantabria - La Viesca CD Altai
2018-04-15 Portugalete (V Circuito Popular JDLF) COBi
2018-04-15 Täby OK, medel Täby OK
2018-04-15 Riga Cup / Rigas kausi, day 2 Magnets / Auseklis IK
2018-04-15 CAO-CADEBA Antequera Larga Distancia COMA
2018-04-15 Urban Hjärne-kampen OK Motala
2018-04-15 4 LACHS 2018 - A Toxa AROMON
2018-04-15 Swedish League #4 OK Silva
2018-04-15 IX TROFEO UNIVERSIDAD DE ALICANTE UNIVERSIDAD DE ALICANTE
2018-04-15 Stenungsunds OK Stenungsunds OK
2018-04-15 COTO5 San Pablo Toledo-O
2018-04-15 Cotobello / 2º Final Escolar / Larga Last-O La Brújula
2018-04-14 Täby OK, lång Täby OK
2018-04-14 Riga Cup / Rigas kausi, day 1 Magnets / Auseklis IK
2018-04-14 Stigtomtakavlen 2018 OK Hällen
2018-04-14 CAO-CADEBA Antequera Media Distancia COMA
2018-04-14 CAO-CADEBA Antequera Sprint COMA
2018-04-14 Campeonato Regional Escolar y Universitario MAÑANA Focyl
2018-04-14 Campeonato Regional Escolar y Universitario TARDE Focyl
2018-04-14 4. Nationaler Mitteldistanz (**A / BE/SO) / Junkho Bucheggberger Orientierungsläufer
2018-04-14 Swedish League #3 OK Silva
2018-04-14 PRUEBA RADIOBALIZAS PRUEBA
2018-04-13 Swedish Leauge #2 OK Silva
2018-04-12 Tiomilarepet OK Älvsjö Örby
2018-04-11 JEAPRESUR-Gerena- JEAPRESUR
2018-04-11 Endast tidtagning OK Linné
2018-04-10 JEAPRESUR-Atalaya- JEAPRESUR
2018-04-09 VelikdenCup-Sprint Variant 5 Bulgaria
2018-04-09 Sprint 10 Skene SoIS
2018-04-08 SSM Stafett Karlskrona SOK
2018-04-08 Dackefejden medel Karlskrona SOK
2018-04-08 MIK-medeln Mälarhöjdens IK OK
2018-04-08 VelikdenCup-Long Variant 5 Bulgaria
2018-04-08 CEYOC 2018 Middle SPA
2018-04-08 CEPO4 - FTE MORO TOLEDO-O
2018-04-08 Oblastní mistrovství ve sprintu (JMO) VSK Mendelu Brno
2018-04-08 JJDD La VALL de UIXO SIMEPIERDO
2018-04-08 2ªJJDDMM Parque Guadaira Club Adolince
2018-04-08 Broruset - Gotland Gotlands Bro OK
2018-04-07 Torrejoncillo del Rey. Circuito Dip. CUENCA COMCU
2018-04-07 SSM lång Karlskrona SOK
2018-04-07 Dackefejden lång Karlskrona SOK
2018-04-07 4ªJDM Arroyo Toquero Málaga COMA
2018-04-07 VelikdenCup-Middle Variant 5 Bulgaria
2018-04-07 Västkuststafetten IFK Göteborg
2018-04-07 CEYOC 2018 Long SPA
2018-04-07 2. kolo VčP - Zdobín OK Slavia Hradec Králové
2018-04-07 Test Sprint 85 Skene SoIS
2018-04-06 Svartnatta 2-mannastafett Vingåkers OK / Ärla IF
2018-04-06 Velikdencup-Mass Start Variant 5 Bulgaria
2018-04-06 CEYOC 2018 Relay SPA
2018-04-06 Nattinatta - Gotland Gotlands Bro OK
2018-04-04 Motionsorientering - Granskog Järfälla OK
2018-04-02 Snötrampen 2018 Fjärås AIK / OK Löftan
2018-04-02 Vikingaträffen, Five-O #5 Trollhättans SOK
2018-04-02 Kringelträffen 2018 Södertälje-Nykvarn OF
2018-04-02 Hästveda OK Hästveda OK
2018-04-02 55. Thuner OL 2018 OLG Thun
2018-04-02 Lieldienu Balva 2018 Mona OK
2018-04-02 Test Abri mil
2018-04-01 Bohuslunken, Five-O, #4 Uddevalla OK
2018-04-01 Vårracet, medel OK Orion
2018-04-01 CEO 2018 - La Robla - SPRINT Alcón - Astur Extrem - Nordeste - FEDO
2018-03-31 Vårracet, lång OK Orion
2018-03-31 CEO 2018 - La Robla - RELEVOS Alcón - Astur Extrem - Nordeste - FEDO
2018-03-31 Hosszútávú OB VMTFSz
2018-03-31 Three hills cup- Long Trapezitsa1954, Bulgaria
2018-03-31 Öjetrampen Främmestad/Kullingshof
2018-03-30 Kortfredan, Five-O #2 Ryda SK
2018-03-30 Sydsvenska 7-manna Hässleholms OK
2018-03-30 Friskusträffen 2018 FK Friskus
2018-03-30 CEO 2018 - La Robla - MEDIA Alcón - Astur Extrem - Nordeste - FEDO
2018-03-30 Three Hills Cup-Sprint Trapezitsa1954, Bulgaria
2018-03-30 Test Stafett 2 Skene SoIS
2018-03-29 Häxjakten, Five-O #1 OK Skogsvargarna
2018-03-25 Danish Spring 2018 | Long Danish Orienteering Federation DOF
2018-03-25 Montefuerte (Circuito Popular JDLF) COBi
2018-03-25 Vårdubbeln SÖNDAG OK Skogsfalken
2018-03-25 XI Trofeo Villa de Ibi (5ªLACV/Liga Sureste Larga) CEAM-O Ibi
2018-03-25 3 LACHS 2018 - Redondela AROMON
2018-03-25 BEL - 2nd National - Esneux Hermathenae
2018-03-25 Salomon TTTHK 2018 Y2Y
2018-03-24 Danish Spring 2018 | Middle Danish Orienteering Federation DOF
2018-03-24 Corao / 1ª Final JJDD La Brújula
2018-03-24 Vårdubbeln LÖRDAG OK Skogsfalken
2018-03-24 První jarní kufr JPV - SK Prostějov
2018-03-24 XI Trofeo Villa de Ibi (4ª LACV Sprint) CEAM-O Ibi
2018-03-24 KPO Indoor sprint VI_1 Kokkolan Suunnistajat
2018-03-24 KPO Indoor sprint VI_2 Kokkolan Suunnistajat
2018-03-24 Jarni pohar Stafety OK 99 Hradec Kralove
2018-03-24 SkidO SM Medel Jaktstart Skellefteå OK
2018-03-24 Corao / Sprint Corao La Brújula
2018-03-23 DS Sprint Danish Orienteering Federation DOF
2018-03-23 Jarní pohár NOB OK 99 Hradec Králové
2018-03-23 Test 75 Skene SoIS
2018-03-20 X Campionato Provincial Escolar Pontevedra (O Grov AROMON
2018-03-18 Trofeo Rock’n’O MediaMiddle WRE Malarruta Escondite
2018-03-18 Szeged Cup Long SZVSE
2018-03-18 XIVº Trofeo Peña Guara MTBO - Campeonato de Aragón Peña Guara
2018-03-17 Tour de TGOK Tjällmo-Godegårds OK
2018-03-17 Trofeo Rock’n’O Larga/Long Malarruta Escondite
2018-03-17 Trofeo Rock’n’O SPRINT WRE Malarruta Escondite
2018-03-17 Szeged Cup Relay SZVSE
2018-03-17 OK Landehofs Skidorientering OK Landehof
2018-03-16 Sumpnatta Sundbybergs IK
2018-03-15 GOF NattCup Etapp 10 Tolereds AIK
2018-03-15 Molarco - JJDDMM COMA
2018-03-15 Test 50 Skene SoIS
2018-03-13 Bengt Borgs minne Göteborg-Majorna OK
2018-03-13 Test 40 Skene SoIS
2018-03-11 3 LACV LLARGA DISTANCIA CE COLIVENC
2018-03-11 Sněhulákův kufr, 6. závod
2018-03-11 Junior Camp, One (wo)man relay OK Orion
2018-03-11 Vinterserien OK Södertörn OK Södertörn
2018-03-11 III Trofeo Ciudad de Molina SENDA
2018-03-11 DM Skid O Jämtland-Härjedalen Frösö IF
2018-03-11 20. Billygoat Run OLV Baselland
2018-03-11 LIGA NORTE CALAHORRA 2018 CRON
2018-03-10 San Lorenzo de la Parrilla. Circuito Dip. Cuenca COMCU
2018-03-10 ROK TrailRun
2018-03-10 CAMPIONAT AUTONOMIC SPRINT 2 LACV CE COLIVENC
2018-03-10 Liga Escolar y Universitaria Puente Duero COV FMD España
2018-03-09 Bir lga Colivenc
2018-03-09 2ª Prueba JJDD Oviedo (TIEMPOS NO OFICIALES) Club La Brújula
2018-03-09 Junior Camp, Stjärnnatten OK Orion
2018-03-08 GOF NattCup Etapp 9 OK Landehof
2018-03-08 mara2 OK Tyr
2018-03-08 Test 24 Skene SoIS
2018-03-07 Mila Stockholm By Night #5 Snättringe SK
2018-03-04 Panvåren, lång Pan-Kristianstad
2018-03-04 AOM 2018 Long SUN-O
2018-03-03 Mexico Run 1 Run to Fun
2018-03-03 Panvåren, medel Pan-Kristianstad
2018-03-03 Panvåren, sprint Pan-Kristianstad
2018-03-03 AOM 2018 Middle WRE SUN-O
2018-03-02 Panvåren, natt Pan-Kristianstad
2018-03-02 AOM 2018 Prologue SUN-O
2018-03-02 Latvijas Skolu ziemas olimpiskais festivāls 2018 LOF
2018-03-01 AOM Night Mass Start SUN-O
2018-03-01 Test Måsenstafetten OK Måsen
2018-02-25 Vinterlang 20180225 Søllerød OK
2018-02-25 Clásica Liga Focyl y Norte COV
2018-02-25 Hungarian Ski-O Championships, Middle HSE
2018-02-25 prueba1
2018-02-25 Y2Y 10th Anniversary Championships Y2Y
2018-02-25 2 LACHS 2018 - Chans de Cela AROMON
2018-02-25 Vintercupen Etapp 7 IK Uven
2018-02-25 Hungarian Ski-O Championships, Sprint HSE
2018-02-25 Cupa Sanatatea de Iarna 2018 ACS Sanatatea Ploiesti
2018-02-24 LOM 2018 SPRINT Lorca-O
2018-02-24 Vinter OL 5 Afd. Ballerup OK
2018-02-24 Campeonato CyL Sprint COV
2018-02-24 Ultra test Jönköpings OK
2018-02-21 Vinternattcup 6 Sundbybergs IK
2018-02-21 Nattugglan - Hågelby Tullinge Sportklubb
2018-02-19 SM kval test 2 IK Hakarpspojkarna
2018-02-18 SM SkidO Stafett Sundsvalls OK
2018-02-18 Media/Middle XXX Trofeo Costa Cálida F.O.R.M.
2018-02-18 Vintercupen Etapp 6 Göteborgs SK
2018-02-18 PIOM 2018 WRE COC
2018-02-18 Чемпіонат України СОЛ. Коротка Ukraine orienteering federation
2018-02-17 Karlsnäsloppet Ronneby OK Ronneby OK
2018-02-17 Předjarní kotár KOB Konice
2018-02-17 SM SkidO Medeldistans och publiktävling Sundsvalls OK
2018-02-17 Settimana dello Sport - ORIENTEERING a Tarzo OrTarzo
2018-02-17 Чемпіонат України СОЛ. Естафета Ukraine orienteering federation
2018-02-17 Larga/Long XXX Trofeo Costa Cálida F.O.R.M.
2018-02-16 Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на л Ukraine orienteering federation
2018-02-14 VinterNattCup 5 Järfälla OK
2018-02-13 Portugal-O-Meeting - Day 4, Long ADFA
2018-02-12 Portugal-O-Meeting - Day 3, Middle ADFA
2018-02-12 Portugal-O-Meeting - Day 3, Night ADFA
2018-02-11 Fuentealbilla. Circuito Albacete y Cuenca GODIH
2018-02-11 Portugal-O-Meeting - Day 2, Long+WRE ADFA
2018-02-11 ZHL 6. kolo, Labské louky OK Slavia Hradec Králové
2018-02-10 Vinter OL 4 Afd Ballerup OK
2018-02-10 SkidO, BBK/WIK, sprint WIK/BBK
2018-02-10 SkidO, BBK/WIK, medel WIK/BBK
2018-02-10 SM sport vintercup #3 Sävedalens AIK
2018-02-10 Portugal-O-Meeting - Day 1, Evora ADFA
2018-02-08 ESOC+JWSOC+EYSOC Relay BFO
2018-02-07 ESOC+JWSOC+EYSOC Long BFO
2018-02-07 Gustavsbergs OK
2018-02-06 Nattcup no 7 OK Måsen
2018-02-05 ESOC+JWSOC+EYSOC Middle BFO
2018-02-04 Bilbao - Kobetamendi (Circuito Popular JDLF) COBi
2018-02-04 Stockholm Indoor Cup E2 Stockholms inomhusorienterare
2018-02-04 ESOC SprintRelay BFO
2018-02-04 JWSOC+EYSOC Sprint BFO
2018-02-04 CEPO 2-EL VALLE ToledoO
2018-02-04 Nattcup2 SvaideRoma SOK
2018-02-03 Stockholm Indoor Cup E1 Stockholms inomhusorienterare
2018-02-03 ESOC Sprint BFO
2018-02-03 CAMPEONATO UNIVERSITARIO MADRID TIERRA TRAGAME
2018-01-31 BG Ski-O SprintRelay BFO
2018-01-30 BG Ski-O Long BFO
2018-01-29 BG Ski-O Middle BFO
2018-01-28 CAMPEONATO IBERICO MASCULINO LARGA MAXIMUS
2018-01-28 BG Ski-O Relay BFO
2018-01-27 CAMPEONATO IBERICO MASCULINO MEDIA MAXIMUS
2018-01-27 Vinter OL 3 afd Ballerup OK
2018-01-27 BG Ski-O Sprint BFO
2018-01-24 Natcup 2017-18 | 6. afdeling OK Roskilde
2018-01-24 Nattugglan - Granby Tullinge Sportklubb
2018-01-21 3ª PRUEBA CIRCUITO PROVINCIAL DE ALBACETE (MUNERA) GODIH
2018-01-21 TROFEO PUEBLOS BLANCOS 2018 - MEDIA DISTANCIA CD FUNDI-O
2018-01-21 1 Liga AROMON ChemaSport - A Escusa AROMON
2018-01-21 CEPO 1 - Safont Toledo-O
2018-01-21 Vinterserien + MTBO IFK Enskede
2018-01-20 TROFEO PUEBLOS BLANCOS 2018 - LARGA DISTANCIA CD FUNDI-O
2018-01-20 CA Relevos Mixtos Sprint 2018 CD FUNDI-O
2018-01-17 Vinternattcup 3 Sundbybergs IK
2018-01-14 4. kolo PZP, Přelovice OK Lokomotiva Pardubice
2018-01-14 Vinterserien, Segeltorp Skogsluffarnas OK
2018-01-14 SkidO, OBS-tävling, lång IFK Moras OK
2018-01-14 Vintercupen Etapp 2 IK Uven
2018-01-14 Championnat de France de Ski-o - MassStart 7309AR - COCS
2018-01-13 Vinter OL 2 afd Ballerup OK
2018-01-13 Villanueva de la Jara. Circuito Cuenca Orientijote
2018-01-13 SkidO, OBS-tävling, medel IFK Moras OK
2018-01-13 Etxebarri O-Night COBi
2018-01-13 SM-sprintstafett (Live version Lördag 2) OK Gränsen
2018-01-12 Test Sprint 21 Skene SoIS
2018-01-10 Natcup 5 Afdelig Ballerup OK
2018-01-07 4. kolo ZHL - Studánka, Pardubice OK Lokomotiva Pardubice
2018-01-07 Vintercupen etapp 1 Frölunda OL
2018-01-07 Кубок України, Різдвяні старти 2018 - середня КСО Компас
2018-01-07 SkidO, OBS-tävling, sprint OK Renen
2018-01-06 SkidO, OBS-tävling, lång OK Renen
2018-01-06 Кубок України, Різдвяні старти 2018 КСО Компас
2018-01-04 PNTD Reyes - E5 Toledo-O
2018-01-03 PNTD Reyes - E2 Toledo-O
2018-01-02 PNTD Reyes - E1 Toledo-O
2018-01-01 RS1 RS
2017-12-31 Gran Canaria O-Meeting 2017: Medium - Mixed stage Orientación Canarias - Orienteering Canarias - Lim
2017-12-30 Vinter OL 1 AFD Ballerup OK
2017-12-30 Gran Canaria O-Meeting 2017: Medium (Sand & Wind R Orientación Canarias - Orienteering Canarias - Lim
2017-12-29 Gran Canaria O-Meeting 2017: Long (Pine Forest rac Orientación Canarias - Orienteering Canarias - Lim
2017-12-27 Gran Canaria O-Meeting 2017: Night Race - Agüimes Orientación Canarias - Orienteering Canarias - Lim
2017-12-27 radi-o o-oh
2017-12-22 Ski Ukraine Championship. Midle UOF
2017-12-17 Vánoční sprint 2017 OK99 Hradec Králové
2017-12-17 VI Prueba Liga CLM - Toledo (Media) Toledo-O
2017-12-16 VI Prueba Liga CLM - Toledo (Larga) Toledo-O
2017-12-16 Qpoolen Indoor Hässleholms OK
2017-12-13 Mila Stockholm by Night, #2 IFK Enskede
2017-12-11 KM-natt Karlskrona SOK
2017-12-10 Lusselunken Lindebygdens OK
2017-12-09 Lucianatten 2017 Lessebo OK
2017-12-09 Mikulášský orienťák SK Prostějov
2017-12-03 9ª LACV 2017 - CIUTAT DE XÀTIVA S.D.Correcaminos
2017-12-03 XIV TROFEO MANZANARES-O MEDIA MANZANARES-O
2017-12-03 Valladolid - Miguel Delibes COV
2017-12-03 Artaza II Circuito Popular JDLF COBi
2017-12-02 Zimní kotár 2017 KOB Konice
2017-12-02 XIV TROFEO MANZANARES-O LARGA MANZANARES-O
2017-12-02 Skinkan Lerums SOK
2017-12-02 Nordcupen #5 - sista deltävlingen med prisutdelnin Täby OK
2017-11-30 GOF NattCup Etapp 4 Göteborgs Orienteringsförbund
2017-11-30 Ski-O World Cup Opening Round at Ylläs 2017-2018, Suunta 2000, Alatornion Pirkat and Ylläksen Rasti
2017-11-30 Närnatt Cup, etapp 4 Göteborgs Orienteringsförbund
2017-11-29 Natcup 3 afd 2017/18 Søllerød OK Denmark
2017-11-29 Nattugglan Flottsbro-Kästa Tullinge Sportklubb
2017-11-29 VinterNattCup 2 Järfälla OK
2017-11-28 Ski-O World Cup Opening Round at Ylläs 2017-2018, Suunta 2000, Alatornion Pirkat and Ylläksen Rasti
2017-11-27 Ski-O World Cup Opening Round at Ylläs Suunta 2000, Alatornion Pirkat and Ylläksen Rasti
2017-11-26 Brown cup- day 2 Brown team
2017-11-26 Vinterlang 1 afd
2017-11-25 Нічний привид 2017 КСО Компас
2017-11-25 Brown cup- day 1 Brown team
2017-11-25 Zimní Brko Cup 2017 Haná Orienteering
2017-11-21 Nattcup nr 2 OK Måsen
2017-11-20 Patrol Live Orienteringsklubben Linné
2017-11-19 Höstrusket 2017 Örkelljunga FK
2017-11-19 CECEO 2017 MEDIA ALCOR
2017-11-19 Liga Norte Portillo CdpO
2017-11-19 1 Carreira Orientación Concello de Marin AROMON
2017-11-18 Ärtloppet 2017 Nyköpings OK
2017-11-18 CECEO 2017 LARGA ALCOR
2017-11-18 Nordcupen #3 Waxholms OK
2017-11-18 FUENTE EL SOL COV
2017-11-18 MUMS 2017 Domnarvets GoIF
2017-11-17 Labyrint Nacka Forum Stockholms Inomhusorienterare
2017-11-15 Mila Stockholm by Night, #1 Centrum OK
2017-11-15 Natcup 2. afdeling FIF Hillerød Orientering
2017-11-14 Nattcup nr 1 Nyköpings OK
2017-11-14 3. Lauf - Wiener Schulcup 2017/18 WSC
2017-11-12 O-event dag 3, Zoorientering IK Ymer
2017-11-12 LEDX Cup (O-event) Totalresultat IK Ymer / Hestra / Borås GIF
2017-11-12 SOL novembertävlingar, långdistans Skarpnäcks OL
2017-11-12 MIsionis Trail run Variant 5
2017-11-12 Bilbao City Race (11ªLEO) Long-D (Bilbao) COBi
2017-11-12 Tour Trevigiano Santa Croce del Montello OrTarzo
2017-11-11 O-event, dag 2, Downhill Sprint Hestra IF
2017-11-11 Nordcupen #2 Sundbybergs IK
2017-11-11 SOLs novembertävlingar, medeldistans Skarpnäcks OL
2017-11-11 Bilbao City Race (11ªLEO) Middle-D (Legutio) COBi
2017-11-11 Bilbao City Race (11ªLEO) NIGHT SPRINT (Bilbao) COBi
2017-11-11 Podzimní kotár 2017 KOB Konice
2017-11-11 Kolmårdssprinten OK Kolmården
2017-11-11 Kolmårdssprinten jaktstart OK Kolmården
2017-11-11 Parque Amate -Carrera lúdica Distrito Cerro Amate - Club Adolince
2017-11-11 CAMPEONATO DE ANDALUCÍA DE DUATLÓN 2017 CD FUNDI-O
2017-11-10 O-Event dag 1, Sprint By Night Borås GIF
2017-11-10 Test ACB ACB
2017-11-09 OK Landehof Nattcup E1 OK Landehof
2017-11-05 Höstlunken 2017 Snättringe SK
2017-11-05 Sprint Tour - Bologna Centro Pol. Circolo Dozza
2017-11-05 OK Tyr
2017-11-05 II Trofeo Doñana. Liga Andaluza. Media Club Adolince
2017-11-05 Ques 2017 - DAO Piloña Deporte
2017-11-04 CAMPEONATO DE MADRID SPRINT GOCAN
2017-11-04 Sprint Tour - Coppa Italia - Bologna Navile Pol. Circolo Dozza
2017-11-04 Lången OK Tyr
2017-11-04 Východočeský pohár 17.kolo OK Slavia Hradec Králové
2017-11-04 II Trofeo Doñana. Liga Andaluza Larga Club Adolince
2017-11-03 Erice - 5DaysOfSicily2017_week44 PWT Italia
2017-11-02 Selinunte - 5DaysOfSicily2017_week44 PWT Italia
2017-10-31 Cretto di Burri Old Gibellina - 5DaysOfSicily2017_ PWT Italia
2017-10-30 Ficuzza Forest - 5DaysOfSicily2017_week44 PWT Italia
2017-10-29 Trofeo Campo de Cariñena (10º LEO) Larga Ibon
2017-10-29 Campionato regionale Long FVG Gr. Or. Cai XXX Ottobre e OrTS
2017-10-29 Sciacca - 5DaysOfSicily2017_week44 PWT Italia
2017-10-28 5ª PRUEBA CPOP SEVILLA 2017 FUENTES DE ANDALUCÍA CD MONTELLANO-O
2017-10-28 Trofeo Campo de Cariñena (10º LEO) Media Ibon
2017-10-28 Trofeo Campo de Cariñena (10º LEO) Sprint Ibon
2017-10-28 Smålandskavlen SOK Aneby
2017-10-27 Haningenatten HSOK
2017-10-27 Sprint Gudhjem Pi København
2017-10-26 Närnatt Cup, etapp 3 Tolereds AIK
2017-10-25 FMM OL-skytte Karlskrona SOK
2017-10-25 NMOC Sprintstafett Karlskrona SOK
2017-10-25 Karlskrona SOK
2017-10-25 FMM Stafett Karlskrona SOK
2017-10-24 2. Lauf - Wiener Schulcup 2017/18 WSC
2017-10-24 Peking night deltävling 4 OK Denseln
2017-10-22 BJC 2017 OK Vilse 87
2017-10-22 GMOK höstmedel Göteborg-Majorna OK
2017-10-22 Országos Egyesületi Váltóbajnokság 2017 SZVSE
2017-10-22 III Trofeo Villa de Caudete GODIH Albacete
2017-10-22 Helg utan Älg, etapp 2 - Gotland Gotlands Bro OK
2017-10-22 Vilselöpet 2017 OK Vilse 87
2017-10-21 Helg utan Älg, etapp 1 - Gotland Gotlands Bro OK
2017-10-21 15. kolo VčP - Prochody K.O.B. Choceň
2017-10-21 IFK Göteborgs Höstbudkavlen IFK Göteborg
2017-10-21 Országos Normáltávú Egyéni Bajnokság 2017 SZVSE
2017-10-21 Bobbio - Campionato Italiano Sprint Relay SciCLubBobbio - PPN
2017-10-20 Nacka by Night, med Motionsorientering OK Ravinen
2017-10-19 Nattcup Tjällmo-Godegårds OK
2017-10-19 Ingen sol på berga Centrum OK
2017-10-16 test test
2017-10-15 Trofeo Tierras del Cid (9º LEO) Larga Tjalve
2017-10-15 49. Emmentaler OL * OLG Skandia
2017-10-15 Dala-Dubbeln, Patrull Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK
2017-10-15 GARAGNAS 2017 relais
2017-10-14 Dala-Dubbeln, Stafett Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK
2017-10-14 GARAGNAS 2017 MD
2017-10-14 GARAGNAS 2017 Nuit
2017-10-14 Trofeo Tierras del Cid (9º LEO) Sprint Navaleno
2017-10-14 Trofeo Tierras del Cid (9º LEO) Media Tjalve
2017-10-14 11 tappa tour trevigiano Mareno di Piave asd Mareno Orienteering
2017-10-14 Växjö OK, medel Växjö OK
2017-10-14 Prvenstvo Beograda na dugim distancama OK DIF
2017-10-14 4ª CPOP Cañada Honda Club Adolince
2017-10-12 Roslagsveteranerna Attunda OK
2017-10-10 WAM Sprint-OL USI Wien
2017-10-10 1. Lauf - Wiener Schulcup 2017/18 WSC
2017-10-08 Falkdrevet 2017, söndag OK Skogsfalken
2017-10-08 Latvijas Čempionāts Maratonā LOF, Kāpa OK
2017-10-08 25mannamedeln IFK Tumba SOK & Tullinge SK
2017-10-08 KUM Stafet 2017
2017-10-08 BWStM 2017 TGV Horn
2017-10-08 BWStM 2017 (Einzelläufer) TGV Horn
2017-10-08 Torslundssprinten Hjärnarps OL
2017-10-07 25manna, individuella öppna klasser IFK Tumba SOK & Tullinge SK
2017-10-07 KUM Lang 2017
2017-10-07 Jubiläumslauf TGV Horn
2017-10-07 MCR_stafet KSU
2017-10-07 Falkdrevet 2017, lördag OK Skogsfalken
2017-10-04 25-mannaträning OK Tisaren
2017-10-03 Natt KM Lindebygdens OK
2017-10-03 Bez.Meisterschaft Ndb/Opf OLG Regensburg
2017-10-01 Finspångsorienteringen 2017 Finspångs SOK
2017-10-01 Ungdomsseriefinalen, Stockholm Snättringe SK
2017-10-01 Ungdomsstafetten i Skåne Hässleholms OK
2017-10-01 Kjulaorienteringen Kjula IF
2017-10-01 XII Trofeo Peña Guara - Orientación a Pie Peña Guara
2017-10-01 2 Carreira Orientacion Concello de Soutomaior AROMON
2017-10-01 Höstträffen Gotland Garda IK
2017-10-01 JEC 2017 - Sprint OC Fürstenfeld
2017-10-01 Vargsöndan OK Skogsvargarna & OK Flundrehof
2017-10-01 Op/nedrykningsmatcher 1.-3. division øst FIF Hillerød Orientering
2017-10-01 mathias testar OK Tyr
2017-09-30 Vänersborgsmedeln Vänersborgs SK
2017-09-30 4-klubbsmatch Trosabygdens OK
2017-09-30 Vetlanda OL-sport cup Dag OK Njudung
2017-09-30 Garphyttans IF Orientering
2017-09-30 Mtbo, Änggårdsracet höst FK Herkules, Göteborg-Majorna OK
2017-09-30 Nuorisoviesti 2017 Turun Suunnistajat, FIN
2017-09-30 Älgots Cup Final Hässleholms OK
2017-09-30 JEC 2017 - Long OC Fürstenfeld
2017-09-30 Ärlaträffen Ärla IF
2017-09-30 Lång-KM för OK Landehof och Sjövalla FK OK Landehof
2017-09-30 Gustavsbergs OK Gustavsbergs OK
2017-09-30 Avala orijentiring takmičenje PSK Avala
2017-09-30 Latvijas nakts orientēšanās čempionāts SK Briksnis
2017-09-29 Vetlanda OL-sport cup Natt OK Njudung
2017-09-29 Skol SM Sprint Västerbergslagens OL
2017-09-29 Publiktävling Skol SM Sprint Västerbergslagens OL
2017-09-29 JEC 2017 - Relay OC Fürstenfeld
2017-09-28 OZ Cechy pod Kosirem SK Prostejov
2017-09-28 Skatteverket-IT KM - Gotland Gotlands Bro OK
2017-09-27 Natti-Natti IFK Enskede
2017-09-27 Test online Skogsluffarnas OK
2017-09-24 Veteran-SM långdistans Tjällmo-Godegårds OK
2017-09-24 MCR klasika finale OK Chrastava
2017-09-24 Český pohár MTBO – 17. kolo TBM - KOS TJ Tesla Brno
2017-09-24 NOK:s Nationella Norbergs OK
2017-09-24 Stafett-SM Hagaby GoIF
2017-09-24 Campionato Veneto Sprint Relay Viorteam
2017-09-23 Österåkerskavlen 2017 OK Österåker
2017-09-23 OK Österåker Medeldistans 2017 OK Österåker
2017-09-23 Veteran-SM medeldistans Tjällmo-Godegårds OK
2017-09-23 Sm Medel Final OK Tisaren
2017-09-23 Publiktävling SM Medel Final OK Tisaren
2017-09-23 MCR klasika SO OK Chrastava
2017-09-23 Ungdomsseriefinal Blekinge OK Orion
2017-09-23 Český pohár MTBO – 16. kolo TBM - KOS TJ Tesla Brno
2017-09-22 SM Medel kval OK Tisaren
2017-09-22 Veteran-SM sprint Motala AIF OL
2017-09-22 Natt-Njudung OK Njudung
2017-09-17 Ungdoms-SM, distriktsstafett Umeå OK
2017-09-17 Pilaboträffen i Anneberg Annebergs GIF
2017-09-17 Attundadubbeln - medel Attunda OK
2017-09-17 SVK Inov8 Ranking Middle KOB ATU Košice
2017-09-17 Lång SM 2017, Final KFUM Örebro Orientering
2017-09-17 12. Memorijal Buda Radović PSOK DMB, OSS
2017-09-17 SM, lång, final, publiktävling, #2 KFUM Örebro OK
2017-09-17 OL Touren Långdistans OK Kåre
2017-09-17 OL Touren MTBO Sprint OK Kåre
2017-09-16 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
2017-09-16 Ungdoms-SM, lång Umeå OK
2017-09-16 Attundadubbeln - lång Attunda OK
2017-09-16 SVK Championships Long KOB ATU Košice
2017-09-16 Lång SM 2017, Kval KFUM Örebro Orientering
2017-09-16 12. Memorijal Buda Radović PSOK DMB, OSS
2017-09-16 NOK Ungdomsseriestafett Finspångs SOK
2017-09-16 Český pohár štafet OK Slavia Hradec Králové
2017-09-16 KLUBU STAFETES Kapa OK
2017-09-16 OL Touren OK Kåre
2017-09-16 OL Touren MTBO OK Kåre
2017-09-15 Ungdoms-SM, sprint Umeå OK
2017-09-15 SVK Championships Sprint KOB ATU Košice
2017-09-11 Sörklubbs 15 - 170912 Rehns BK
2017-09-10 Campionato Italiano Relay Orienteering Dolomiti
2017-09-10 DM, lång, Västergötland Tidaholm SOK Sisu
2017-09-10 DM Stafett Stockholm OK Ravinen
2017-09-10 Campeonato CLM. Media GuadalajaraO-FECAMADO
2017-09-10 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, AOP - Orientační Běh Opava
2017-09-10 DM stafett Stockholm, individuella öppna klasser OK Ravinen
2017-09-10 DM lång Småland SOK Viljan
2017-09-10 5. Nationaler OL Säntisalp OL Regio Wil / OLG St.Gallen/Appenzell
2017-09-10 DM Lång - Gotland Gotlands Bro OK
2017-09-10 DM, lång, Östergötland OK Motala
2017-09-10 DM Medel Halland IF Rigor
2017-09-10 DM, Stafett, Skåne Ringsjö OK
2017-09-10 DM, lång, Blekinge BroSö OK
2017-09-10 Pepparkaksluffen Kungälvs OK
2017-09-10 DM Stafett Södermanland Nyköpings OK
2017-09-10 Kåsjön Trail 2017 Sävedalens AIK
2017-09-09 Campionato Italiano Long WRE Orienteering Dolomiti
2017-09-09 DM, medel, Uppland OK Roslagen
2017-09-09 Campeonato CLM. Larga GuadalajaraO-FECAMADO
2017-09-09 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, AOP - Orientační Běh Opava
2017-09-09 DM, sprint, Västergötland Mullsjö SOK
2017-09-09 DM Medel Södermanland Trosabygdens OK
2017-09-09 SM Mitteldistanz Schwägalp (WRE) OL Regio Wil / OLG St.Gallen/Appenzell
2017-09-09 DM Lång Göteborg OK Alehof
2017-09-09 DM Medel Skåne Ringsjö OK
2017-09-08 Natt-DM Blekinge Ronneby OK
2017-09-08 DM, natt, Stockholm Hellas Orientering
2017-09-08 Natt ÖIDM Yö - Öppen/Avoin IF Femman
2017-09-08 DM, natt, Västmanland Surahammars SOK
2017-09-08 DM, natt, Dalarna och Öppna Falumästerskapet Korsnäs IF OK
2017-09-08 DM, natt, Västergötland Tidaholm SOK Sisu
2017-09-06 MTBO-cupen Gotland 5 Visborgs OK
2017-09-05 Pokalløbet Sportident Danmark
2017-09-05 4-klubbsmatch no 3 OK Måsen
2017-09-05 U-serien m. NOK-träning OK Kolmården
2017-09-05 Medel-KM Täby OK
2017-09-04 Träningstävling Pixne Malax IF
2017-09-03 Divisionsløb 3,4,5& 6 div 2 afd
2017-09-03 DM, lång, Stockholm + Uppland Järfälla OK
2017-09-03 DMStafett Gotland Garda OK
2017-09-03 DM, stafett, Småland Eksjö SOK
2017-09-03 TEST - CENA VÝCHODNÍCH ČECH 2017 - TEST OK Lokomotiva Pardubice
2017-09-03 DM, lång, Örebro län Lindebygdens OK
2017-09-03 DM stafett Blekinge Karlskrona SOK
2017-09-03 DM stafett Blekinge Öppna banor Karlskrona SOK
2017-09-03 dDM, stafett, Göteborg, Halland + Västergötland OK Räven
2017-09-03 DM stafett Gbg Hall VG Öppna banor OK Orinto
2017-09-03 DM Lång Dalarna Domnarvets GoIF/Kvarnsvedens GoIF
2017-09-03 Prvenstvo Beograda SK Magic Map
2017-09-03 Finans-NM, sprint Eidskog OL
2017-09-03 CENA VÝCHODNÍCH ČECH 2017 - E3 OK Lokomotiva Pardubice
2017-09-03 DM lång, Sthlm & Uppland Järfälla OK
2017-09-02 Sparbanken Triathlon 2017 Karlshamn Triathlon
2017-09-02 DM, medel, Göteborg OK Landehof
2017-09-02 DM, medel, Stockholm Väsby OK
2017-09-02 DM, medel, Småland Eksjö SOK
2017-09-02 CENA VÝCHODNÍCH ČECH 2017 - E2 OK Lokomotiva Pardubice
2017-09-02 DM, medel, Örebro län Lindebygdens OK
2017-09-02 DM Medel Dalarna Domnarvets GoIF/Kvarnsvedens GoIF
2017-09-02 DM medel Blekinge Karlskrona SOK
2017-09-02 Finans-NM, normaldistanse Eidskog OL
2017-09-01 Natt-DM Ångermanland Husums IF OK
2017-09-01 DM natt, Gästrikland + Hälsingland Ockelbo OK
2017-09-01 CENA VÝCHODNÍCH ČECH 2017 - E1 OK Lokomotiva Pardubice
2017-09-01 Natt-DM Skåne Lunds OK
2017-08-31 Motionsorientering i Skatås Sävedalens AIK
2017-08-30 Mini KM Järfälla OK
2017-08-30 Ungdomsserie 6, Östra Blekinge OK Orion
2017-08-30 Test Järfälla OK
2017-08-29 Klubbmästerskap Tolered Utby OL Tolered-Utby OL
2017-08-29 Dala Veteran OL (Lokal kopia från: 169.254.176.219 Stora Tuna OK
2017-08-29 Attunda Sprint-KM Attunda OK
2017-08-29 KM långdistans Järla Orientering
2017-08-27 World Cup 2017 Round 3 - SPRINT QUALIFICATION LOF
2017-08-27 Vimmerby OK Vimmerby OK
2017-08-27 DM Stafett Ångermanland/Medelpad OK Nolaskogarna
2017-08-27 Linnéklassikern 2017 OK Linné
2017-08-27 Waxholms OK SIK / WOK
2017-08-27 World Cup 2017 Round 3 - SPRINT FINAL LOF
2017-08-27 RSK-Hestraträffen, dag 2 Rydboholms SK-Hestra IF
2017-08-27 Avestapropagandan, dag 2, medel Avesta OK
2017-08-27 JFM Lang 2017
2017-08-27 PP2017-E3 Turnov
2017-08-27 Golden Weekend, 2017, dag 2 Köping-Kolsva OK
2017-08-27 Fan race “Cēsu OPEN” sprint LOF
2017-08-27 soc 2017 FECAMADO
2017-08-27 BM Interclub BEL OLG St Vith ARDOC
2017-08-26 World Cup 2017 Round 3 - RELAY LOF
2017-08-26 Vimmerby OK Vimmerby OK
2017-08-26 DM Lång Ångermanland/Medelpad OK Nolaskogsarna
2017-08-26 Sundbybergs IK SIK / WOK
2017-08-26 RSK-Hestraträffen, dag 1 Rydboholm/Hestra
2017-08-26 Immeln Swimrun FK Göingarna
2017-08-26 Golden Weekend 2017, dag 1 Köping-Kolsva OK
2017-08-26 Ramunderträffen Skogspojkarnas OK
2017-08-26 DM, ultralång, Blekinge + Höstracet, medel OK Orion
2017-08-26 Avestapropagandan, dag 1, medel Avesta OK
2017-08-26 Kraftloppet 2017 Finspångs SOK
2017-08-26 VimmerbyOK Vimmerby OK
2017-08-26 Fan race “Cēsu OPEN” LOF
2017-08-26 PP2017-E2 TUR
2017-08-25 World Cup 2017 Round 3 - MIDDLE LOF
2017-08-24 Motionsorientering Furulund Sävedalens AIK
2017-08-24 Motionsorientering Tumba IFK Tumba SOK
2017-08-24 Mol17 Svaide Roma SOK
2017-08-24 KM Domnarvet / Kåre Domnarvets GoIF
2017-08-23 U-serie 5 Västra Blekinge OK Skogsfalken
2017-08-23 Ungdomsserien, region norr Täby OK
2017-08-23 Ungdomsträning Svärdsjö Svärdsjö SOK
2017-08-23 U-serie 5 Östra Blekinge Ronneby OK
2017-08-22 Pokaljakten, deltävling 4 Värmlands Orienteringsförbund
2017-08-22 Dala Veteran-OL Avesta OK
2017-08-21 JOK Medel-KM Järfälla OK
2017-08-20 Hemfosadubbeln Medel OK Södertörn/Söders-Tyresö
2017-08-20 OL-rounden Medel OK Hedströmmen
2017-08-20 Göteborg O-meeting lång Frölunda OL
2017-08-20 Långhundradubbeln lång Långhundra IF
2017-08-20 Bjursåsluffen dag 2 Bjursås OK
2017-08-20 World Biathlon Orienteering Championships Relay Njurunda OK
2017-08-19 DM mellem
2017-08-19 Midgårdsormen 2017 OK sorø
2017-08-19 Hemfosadubbeln Lång OK Södertörn/ Söders
2017-08-19 OL-rounden Sprint OK Hedströmmen
2017-08-19 Göteborg O-meeting sprint Frölunda OL
2017-08-19 World Biathlon Orienteering Championships Sprint Njurunda OK
2017-08-19 Långhundradubbeln medel Långhundra IF
2017-08-19 DM medeldistans Västerbotten Skellefteå OK
2017-08-19 Bjursåsluffen dag 1 Bjursås OK
2017-08-19 Midgårdsormen - åbne baner OK sorø
2017-08-18 XIII Grand Prix Pomorza UKS Azymut 45 Gdynia
2017-08-18 Sprint-KM Hågelby Tullinge Sportklubb
2017-08-18 Göteborg O-meeting medel Frölunda OL
2017-08-18 World Biathlon Orienteering Championships Classic Njurunda OK
2017-08-18 Sprint KM Garphyttans IF
2017-08-17 Sprintserie 5.Lauf OLT Transdanubien
2017-08-17 Leksand Centrum Loop Spiks Event
2017-08-17 KM medel OKÖsteråker, VÖOL, Rånäs OK och Waxholms Waxholms OK
2017-08-17 TMOK Närtävling TMOK
2017-08-16 Motionsorientering - Viksjö Järfälla OK
2017-08-16 Melkers Minne Södertälje-Nykvarn OF
2017-08-15 Motions-OL Stafett Lunedet OK Djerf
2017-08-15 GMOK Medel-KM Göteborg-Majorna OK
2017-08-13 Hjo 2-dagars, lång Hjobygdens OK
2017-08-13 GM Stafett Karlskrona SOK
2017-08-13 Dackefejden Medel Karlskrona SOK
2017-08-13 Norrlandsmästerskapen lång Sundsvalls OK
2017-08-13 Tuna Ting Söndag Stora Tuna OK
2017-08-12 Stora Stöten Swimrun Falu SS
2017-08-12 Km vertical Villalfeide Villalfeide
2017-08-12 Hjo 2-dagars, medel Hjobygdens OK
2017-08-12 GM Lång Karlskrona SOK
2017-08-12 Dackefejden Lång Karlskrona SOK
2017-08-12 Norrlandsmästerskapen medel Sundsvalls OK
2017-08-12 Norrlandsmästerskapen stafett Sundsvalls OK
2017-08-12 Tuna Ting Lördag Stora Tuna OK
2017-08-12 villalfeide Villalfeide
2017-08-11 GM Sprint Karlskrona SOK
2017-08-11 Norrlandsmästerskapen Sprint Sundsvalls OK
2017-08-11 Relevos nocturnos CDV GODIH
2017-08-10 Distriktsmatch sprint (Dal, Upp, Väst, Gäst, Häl) Långhundra IF
2017-08-10 Ny tävling - mathiastest OK Tyr
2017-08-09 Sprintstafett Distriktsmatchen OK Tisaren Alleskolans IF
2017-08-09 TROFEO FIESTAS DE ALPERA/MEMORIAL JAIME GARCIA-TRE GODIH AB Spain
2017-08-09 Distriktsmatch (Dalar, Gästr, Uppl, Hälsi, Västm) Långhundra IF
2017-08-08 Motionsorientering Waxholms OK
2017-08-08 Distriktsmatch för Södermanland, Värmland, Örebro OK Tisaren
2017-08-08 NOK-träning OK Kolmården
2017-08-06 MedeltidsKampen Etapp3 Garda OK
2017-08-06 LIGA VERANO CAUDETE GODIH AB Spain
2017-08-06 Ultraträffen - lång OK Tranan/Ulricehamns OK
2017-08-05 MedeltidsKampen Etapp2 Garda OK
2017-08-05 MedeltidsKampen Etapp1 Garda OK
2017-08-05 Day 6 - Relay - MTBO17
2017-08-05 Day 6 - Middle - O'France French Orienteering Federation
2017-08-05 Skärgårdsutmaningen Skärgårdens Multisportare
2017-08-05 Ungdomens 10mila HD18/D18 OK Tranan/Ulricehamns OK
2017-08-05 Ultraträffen - medel OK Tranan/Ulricehamns OK
2017-08-04 Day 5 - Sprint relay - MTBO 17 French Orienteering Federation
2017-08-04 Day 5 - Sprint - O'France French Orienteering Federation
2017-08-04 Ungdomens 10mila HD12 OK Tranan/Ulricehamns OK
2017-08-03 Day 4 - Long - MTBO 17 French Orienteering Federation
2017-08-03 Ontur. Liga de verano GODIH
2017-08-02 Day 4 - Long - O'France French Orienteering Federation
2017-08-02 WBOC Test2 Classic Njurunda OK
2017-08-01 Day 3 - Middle - MTBO French Orienteering Federation
2017-08-01 Day 3 - Middle - O'France French Orienteering Federation
2017-07-31 Day 2 - Middle - O'France French Orienteering Federation
2017-07-30 Bohemia 2017 day 5 OK Jiskra Novy Bor - CZECH REPUBLIC
2017-07-30 Day 1 - Sprint - WMTBO and EMTBO French Orienteering Federation
2017-07-30 Day 1 - Sprint - O'France French Orienteering Federation
2017-07-29 Y2Y Park-O Stage 1
2017-07-29 Bohemia 2017 day 4 OK Jiskra Novy Bor - CZECH REPUBLIC
2017-07-29 Tecnificacion FEGADO 2017 - Praia Pita FEGADO
2017-07-29 Tecnificacion FEGADO 2017 - Praia Pita - FINAL FEGADO
2017-07-28 Bohemia 2017 day 3 OK Jiskra Novy Bor - CZECH REPUBLIC
2017-07-28 Tecnificacion FEGADO 2017 - Valonsadero (remudas) FEGADO
2017-07-28 Tecnificacion FEGADO 2017 - Abejar (score) FEGADO
2017-07-27 Bohemia 2017 day 2 OK Jiskra Novy Bor - CZECH REPUBLIC
2017-07-27 TWG 2017 - SprintRelay The World Games 2017, Wroclaw (Poland)
2017-07-26 Bohemia 2017 day 1 OK Jiskra Novy Bor - CZECH REPUBLIC
2017-07-26 TWG 2017 - Middle The World Games 2017, Wroclaw (Poland)
2017-07-26 Tecnificacion FEGADO 2017 - Bosque Druidas FEGADO
2017-07-26 Tecnificacion FEGADO 2017 - Piscinas FEGADO
2017-07-25 TWG 2017 - Sprint The World Games 2017, Wroclaw (Poland)
2017-07-25 Tecnificacion FEGADO 2017 - Navaleno FEGADO
2017-07-23 4a prova Trofeo PoleStar Sci Club UDINE UOEI
2017-07-22 Kvarkenträffen 2017 Merenkurkunrastipäivät Day 3 IF Femman
2017-07-22 Fritsla Triathlon 2017 Fritsla triathlon
2017-07-22 O-Ringen 2017 Bagheerastafetten O-Ringen 2017
2017-07-21 Kvarkenträffen 2017 Merenkurkunrastipäivät Day 2 IF Femman
2017-07-20 Kvarkenträffen 2017 Merenkurkunrastipäivät Day 1 IF Femman
2017-07-20 Sommarserien IFK Enskede
2017-07-20 Morokulien 2-dagars, etapp 2 Eidskog OL
2017-07-20 Etesten Järfälla OK
2017-07-19 Skärgårdssprinten, etapp 2 OK Roslagen
2017-07-19 Morokulien 2-dagars, etapp 1 Eidskog OL
2017-07-18 Skärgårdssprinten, etapp 1 OK Roslagen
2017-07-18 Sommarserien Skarpnäcks OL
2017-07-16 MTBOdays 2017 - Long OLT Transdanubien
2017-07-16 Kopaonik open 2017 stage 6 SD Jasenica
2017-07-16 Hallands 3-dagars E3 Falkenbergs OK
2017-07-16 Sommarrace Järfälla OK
2017-07-15 MTBOdays 2017 - Sprint OLT Transdanubien
2017-07-15 MTBOdays 2017 - Middle OLT Transdanubien
2017-07-15 Kopaonik open 2017 stage 5 SD Jasenica
2017-07-15 Hallands 3-dagars E2 Falkenbergs OK
2017-07-14 Kopaonik open 2017 stage 3 SD Jasenica
2017-07-14 Hallands 3-dagars E1 Falkenbergs OK
2017-07-14 JWOC Long JWOC 2017
2017-07-13 Gotland 3-dagars Et3 Visborgs OK
2017-07-13 Kopaonik open 2017 stage 2 SD Jasenica
2017-07-12 Gotland 3-dagars Et2 Visborgs OK
2017-07-12 Kopaonik open 2017 stage 1 SD Jasenica
2017-07-12 JWOC Sprint JWOC 2017
2017-07-11 Mastloppet Hellas Orientering
2017-07-11 Gotland 3-dagars Et1 Visborgs OK
2017-07-09 Vittjärvs 2-dagars E2 Vittjärvs IK
2017-07-09 Gotlands 2-dagars E2 Svaide Roma SOK
2017-07-09 Victorian State Series #5 Melbourne Forest Racers
2017-07-08 Primiero O-Week - 3 Days - Stage 3 - SAN MARTINO U.S. Primiero ASD
2017-07-08 Vittjärvs 2-dagars E1 Vittjärvs IK
2017-07-08 Gotlands 2-dagars E1 Svaide Roma SOK
2017-07-08 Havs-OL, dag 1, medel Stigmännen Karlshamns OK
2017-07-08 Carrera Nocturna Motilla ORIENTIJOTE
2017-07-07 Relay Nokian Tyres World Orienteering Championships
2017-07-07 Primiero O-Week - 3 Days - Stage 2 - PASSO ROLLE U.S. Primiero ASD
2017-07-06 Middle Distance Nokian Tyres World Orienteering Championships
2017-07-06 Mini 3-dagars 2017, dag 3 OK Tyr
2017-07-06 Campamento Urbán Soutomaior - 2017 (Quenda tarde) Concello de Soutomaior
2017-07-06 Campamento Urbán Soutomaior - 2017 (Quenda mañá) Concello de Soutomaior
2017-07-05 Trekvällars Etapp 3 OK Ravinen
2017-07-05 Tjust 2-dagars, dag 2 Västerviks OK
2017-07-05 Primiero O-Week - Village Stage 2 - Tonadico U.S. Primiero ASD
2017-07-05 Mini 3-dagars 2017, dag 2 OK Tyr
2017-07-04 Long Distance Nokian Tyres World Orienteering Championships
2017-07-04 Trekvällars Etapp 2 OK Ravinen
2017-07-04 Tjust 2-dagars, dag 1 Västerviks OK
2017-07-04 Primiero O-Week - Village Stage 1 - Transacqua U.S. Primiero ASD
2017-07-04 Mini 3-dagars 2017, dag 1 OK Tyr
2017-07-03 Trekvällars Etapp 1 OK Ravinen
2017-07-02 Eskilstuna Weekend E3 Ärla IF / IK Standard
2017-07-02 EYOC2017 - relay ŠK HADVEO Banská Bystrica
2017-07-02 3+3 Sälen E3 Malungs OK Skogsmårdarna
2017-07-02 Sprint Relay Nokian Tyres World Orienteering Championships
2017-07-02 Kapa 3-days, day 3 OK Kapa, Latvia
2017-07-02 3. LRL BW / DPT - Lauf 1 TUS Karlsruhe-Rüppurr
2017-07-02 3. LRL BW / DPT - Lauf 2 TUS Karlsruhe-Rüppurr
2017-07-01 Eskilstuna Weekend E2 Ärla IF / IK Standard
2017-07-01 EYOC2017 - long ŠK HADVEO Banská Bystrica
2017-07-01 3+3 Sälen E2 Malungs OK Skogsmårdarna
2017-07-01 Sprint Final Nokian Tyres World Orienteering Championships
2017-07-01 Kapa 3-days, day 2 OK Kapa, Latvia
2017-07-01 BM Sprint TSV Jetzendorf
2017-06-30 Eskilstuna Weekend E1 Ärla IF / IK Standard
2017-06-30 EYOC2017 - sprint ŠK HADVEO Banská Bystrica
2017-06-30 3+3 Sälen E1 Malungs OK Skogsmårdarna
2017-06-30 Sprint Qualification Nokian Tyres World Orienteering Championships
2017-06-30 Kapa 3-days, day 1 OK Kapa, Latvia
2017-06-29 Idres 3-dagars E3 Idrefjällens OK
2017-06-29 livetest Ärla IF
2017-06-29 Mol 11 Visby IF Gute SOK
2017-06-28 Ny tävling Gamleby OK
2017-06-28 Idre 3-dagars E2 Idrefjällens OK
2017-06-28 Öppet KM Lång Östra kretsen SOK Träff
2017-06-27 Höglands-OL Eksjö SOK
2017-06-27 Idre 3-dagars E1 Idrefjällens OK
2017-06-26 Idresprinten Idrefjällens OK
2017-06-25 TROFEO PINARES LARGA NAVALENO
2017-06-25 MTBO - 10.kolo CP XHK
2017-06-24 Trofeo Pinares MTB-O Navaleno
2017-06-24 TROFEO PINARES SPRINT NAVALENO
2017-06-24 Régionale LD Grand Est HVO
2017-06-22 1. Lauf impOLs Cup (BOL) Bucheggberger OL
2017-06-22 4. Lauf - JUFA Sprintcup 2017 OLC WW
2017-06-21 DM, sprint, Gotland Svaide Roma SOK
2017-06-20 Sommar-OL ZON-träning Trosabygdens OK
2017-06-18 MTBO-SM Lång Södertälje-Nykvarn OF
2017-06-18 Tre skåningar och en dansk E4 Helsingborgs SOK
2017-06-18 Euro City Race Tour - Treviso OrTreviso
2017-06-18 DM MTBO Mellem Kolding
2017-06-18 Desafio Asturiano Orientacion Piloña.Deporte
2017-06-17 Tre skåningar och en dansk E2 Helsingborgs SOK / Helsingør SOK
2017-06-17 Tre skåningar och en dansk E3 Helsingborgs SOK
2017-06-17 MTBO-SM Medel Ärla IF
2017-06-17 Skovcup finale 2017
2017-06-17 CAMPEONATO DE MADRID LARGA ESCONDITE ALABARDA
2017-06-17 CAMPEONATO DE MADRID NOCTURNA ESCONDITE ALABARDA
2017-06-17 Euro City Race Tour - Conegliano OrTarzo
2017-06-17 AA Cup 2017 - Middle OK Azimut
2017-06-17 DM MTBO Lang Kolding OK
2017-06-16 Tre skåningar och en dansk E1 Helsingborgs SOK
2017-06-16 MTBO-SM Sprint Ärla IF
2017-06-15 Dala Veteran-OL Avesta OK
2017-06-15 SommerCup 3 afd Ballerup OK
2017-06-14 Forssa Games 2017 Lounais-Hämeen Rasti, Fin
2017-06-14 GMOK Sprintcup etapp 3 GMOK
2017-06-14 NOK:s 3-dagars Etapp 3 Norbergs OK
2017-06-13 Ängårdsracet GMOK - Herkules
2017-06-13 NOK:s 3-dagars Etapp 2 Norbergs OK
2017-06-12 NOK:s 3-dagars Etapp 1 Norbergs OK
2017-06-11 DM, ultralång, Jämtland-Härjedalen samt Magnumlopp Frösö IF
2017-06-11 Campionato Italiano Middle - WRE Orienteering Pergine ASD
2017-06-11 High Chaparral-sprinten Bredaryds SOK
2017-06-11 MtbO, Svenska Cupen, #6, masstart Årsunda IF
2017-06-11 Umedalsrännet Umedalens IF
2017-06-11 Mistrovství a veteraniáda CR na krátké trati - F OSN - JHB
2017-06-10 Campionato Italiano Sprint - WRE Orienteering Pergine ASD
2017-06-10 DM, sprintstafett, Småland Bredaryds SOK
2017-06-10 DM, sprint, Småland Bredaryds SOK
2017-06-10 MtbO, Svenska Cupen, #5, sprint Årsunda IF
2017-06-10 Sprint DM Dalarna Ludvika OK
2017-06-10 Mistrovství a veteraniáda CR na krátké trati - Q OSN - JHB
2017-06-10 SM2014nattTest Sigtuna OK
2017-06-08 Västerås Power Trail 2017 Västerås SOK
2017-06-08 mol 9 Gotland Svaide Roma SOK
2017-06-08 Sommercup 2 afd Ballerup OK
2017-06-08 Siljanskrets Malung Malungs OK Skogsmårdarna
2017-06-07 DM Sprint, Göteborg Utby IK
2017-06-07 Stockholm City Cup #3 OK Södertörn
2017-06-06 Race for Heroes SOK Träff
2017-06-06 Ösaträffen, dag 4, medel Alfta-Ösa OK
2017-06-06 DM, sprint, Värmland OK Tyr
2017-06-06 Klubbmästerskap OK Vilse 87
2017-06-06 Sprintstafett Värmland OK Tyr
2017-06-05 FIF Pinseweekend - 5/6 Lang FIF Hillerød Orientering
2017-06-05 Ösaträffen, dag 3, medel Alfta-Ösa OK
2017-06-05 MTBO-WorldCup Long HSV OL Wiener Neustadt
2017-06-04 SM, sprintstafett, final Almby IK
2017-06-04 SM, sprint, publiktävling 3 Almby IK
2017-06-04 Sommarlandssprinten IK Gandvik
2017-06-04 FIF Pinseweekend - 4/6 Mellem FIF Hillerød Orientering
2017-06-04 Ösaträffen, dag 2, medel Alfta-Ösa OK
2017-06-04 Sprinthelgen, etapp 3 OK Orion
2017-06-04 Media Trof. Quijotes CIFO-17 Fecamado Toledo-O
2017-06-04 KM för Dalarnas Skogskarlar Gagnef OK
2017-06-04 MTBO-WorldCup Sprint HSV OL Wiener Neustadt
2017-06-04 Campionato Veneto Sprint 2017 OrTarzo
2017-06-03 SM, sprint, individuell, final Örebro Läns Orienteringsförbund
2017-06-03 SM, sprint, publiktävling 2 Almby IK
2017-06-03 FIF Pinseweekend - 3/6 Sprint FIF Hillerød Orientering
2017-06-03 Ösaträffen, dag 1, lång Alfta-Ösa OK
2017-06-03 Sprinthelgen, etapp 1 OK Orion
2017-06-03 Sprinthelgen, etapp 2 OK Orion
2017-06-03 Bussbyloppet Örnsköldsviks OK
2017-06-03 Renlunken, dag 1, lång OK Renen
2017-06-03 Larga Trof. Quijotes CIFO-17 Fecamado Toledo-O
2017-06-03 Sprint Trof. Quijotes CIFO-17 Fecamado Toledo-O
2017-06-03 MTBO-WorldCup Middle HSV OL Wiener Neustadt
2017-06-03 BG Open 2017 sprint kvalifikacije OAK Košutnjak
2017-06-03 Vårserien Etapp 4 Göteborgs SK
2017-06-02 SM, sprint, individuell, kval Almby IK
2017-06-02 SM, sprintstafett, kval Almby IK, Örebro
2017-06-02 SM, sprint, publiktävling, #1 (kväll) Almby IK
2017-06-01 Københavner Cup 3. etape Sportident Danmark
2017-06-01 Mol 8 Vif Gute
2017-06-01 Sommarserien 2 Njurunda OK
2017-05-31 Ungdomsserie 4 Östra Blekinge Karlskrona SOK
2017-05-31 Stockholm City Cup E2 Golfängarna OK Södertörn
2017-05-31 Ungdomskrets Östra Tibro OK
2017-05-30 4-Klubbsmatch nr 2 Nyköpings OK
2017-05-30 Wr. Schulmeisterschaft 2016/17 WSC
2017-05-29 Forårsløb Grund Skov - 2017 Horsens OK
2017-05-28 Lämmeltåget Nässjö OK
2017-05-28 Västerbottens 3-dagars + För-USM, dag 3, medel Umeå OK
2017-05-28 Unionsmatchen 2017 - stafett OK Löftan
2017-05-28 OK Måsens ungdomstävling OK Måsen
2017-05-28 LASTRES - Prugastur Nordeste Orientación
2017-05-28 Long, IOF Orienteering World Cup Turku-Lohja, Finland
2017-05-28 Yecla FORM
2017-05-27 Västerbottens 3-dagars + För-USM, dag 2, lång Umeå OK
2017-05-27 Unionsmatchen 2017 - individuell OK Löftan
2017-05-27 Rambergssprinten Tolereds AIK
2017-05-27 Middle, IOF Orienteering World Cup, Turku-Lohja, F Turku-Lohja
2017-05-26 Västerbottens 3-dagars + För-USM, dag 1, sprint Umeå OK
2017-05-26 Faxeträffen Medel Söderhamns OK / Ljusne-Ala OK
2017-05-25 Faxeträffen Lång Söderhamns OK / Ljusne-Ala OK
2017-05-25 Karhun iltarastit KauKa
2017-05-25 Sprint - IOF Orienteering World Cup WC2017
2017-05-25 MOL7 - Gotland Garda OK
2017-05-24 World Cup Sprint Relay at Arena Turku WC2017
2017-05-23 Dala Veteran Korsnäs IF OK (Lokal kopia från: loca Korsnäs IF OK
2017-05-23 Ungdomsserien #2, krets söder 3 Järla Orientering
2017-05-23 7-Klubbs Örnsköldsviks OK
2017-05-23 Ungdomsserien #2, krets söder 2 Skarpnäcks OL
2017-05-23 Västmanland Park Tour 4 - VPT 4 Fagersta OK / Norbergs OK
2017-05-23 Ungdomsserien #2, krets, norr 2 Järfälla OK
2017-05-23 Park Tour 2017 - Etape 1 Horsens OK
2017-05-23 Ungdomserien #2 krets söder 1 OK Älvsjö Örby
2017-05-23 Ungdomsserien # 2, krets söder 4 IFK Enskede
2017-05-23 Eskilstuna Sprint CUP #4 OK Tor
2017-05-23 Motionsorientering för alla! Avesta OK
2017-05-23 Ungdomsserien #2, krets, norr 1 Täby OK
2017-05-21 SM Stafet 2017 Allerød OK
2017-05-21 TROFEO MANCHUELA (LARGA) FECAMADO/GODIH (SPAIN)
2017-05-21 Tour de Medelpad, dag 2, medel VK Uvarna
2017-05-21 IFK Hedemora OK IFK Hedemora OK
2017-05-21 SAIS dubbelsprint E1 Stångenäs AIS
2017-05-21 SAIS dubbelsprint E2_ Stångenäs AIS - Orientering
2017-05-21 ?eský pohár štafet (B), ?eská liga klub? (B) Magnus Orienteering
2017-05-21 Centrum Team Sprint 2017 Centrum OK
2017-05-20 TROFEO MANCHUELA (MEDIA) FECAMADO/GODIH (SPAIN)
2017-05-20 Tour de Medelpad, dag 1, lång Njurunda OK
2017-05-20 Manufaktura ?eský pohár, WRE, INOV-8 CUP - žeb?í?e Magnus Orienteering
2017-05-20 ?eský pohár štafet (B), ?eská liga klub? (B), mist Magnus Orienteering
2017-05-20 Sommarlägret, Äventyrsstafetten Gustavsbergs OK
2017-05-20 Malmiafejden-17 OK Malmia
2017-05-20 10 KUP OK DIF OK DIF
2017-05-20 Sommarlägerstafetten Gustavsbergs OK
2017-05-20 Sommarlägret, Trailrun Gustavsbergs OK
2017-05-20 XVI Bizkaia Saria-La Arboleda (LN-Pyrene) COBi
2017-05-19 Sommarlägret, sprint Gustavsbergs OK
2017-05-18 DM sprint Södermanland OK Hällen
2017-05-18 Veteran-OL tävling 8 Lindebygdens OK
2017-05-18 Karhun iltarastit KauKa
2017-05-17 SCC E1 Skeppsholmen OK Södertörn
2017-05-17 Ungdomsserien Östra kretsen SOK Träff
2017-05-17 GMOK Sprintcup etapp 2 Göteborg-Majorna OK
2017-05-17 Ungdomsserie 3 Östra Blekinge Ronneby OK
2017-05-17 Campeonato de España Universitario Larga Distancia Universitat de València
2017-05-17 U-serie 3 Västra Blekinge OK Skogsfalken
2017-05-16 Københavner Cup 2. etape Sportident Danmark
2017-05-16 Campeonato de España Universitario Sprint Universitat de València
2017-05-16 Campeonato de España Universitario Media Distancia Universitat de València
2017-05-16 Paarlauf-MS 2016/17 WSC
2017-05-14 Värmlandstrippeln, medel OK Tyr
2017-05-14 DM sprint Blekinge OK Vilse 87
2017-05-14 DM sprintstafett Blekinge OK Vilse 87
2017-05-14 Garphytteträffen Garphyttans IF
2017-05-14 Lång-KM (Enskede, Skarpnäck, Luffarna) Skarpnäcks OL
2017-05-14 RELEVOS CEEO 2017 FOCyL-FEDO-CSD
2017-05-14 Kup Obilc OK Soko 2015
2017-05-14 DM, Ultralång, Västmanland Norbergs OK
2017-05-14 Swedish League, #7, förkortad lång, jaktstart, med Rehns BK, Segersta OK
2017-05-13 Swedish League, #6, medel (WRE), med Bollnästräffe Rehns BK, Segersta OK
2017-05-13 Karlskoga Energi & Miljölopp 2017 Orienteringsklubben Djerf
2017-05-13 Vårserien, etapp 2 Lerums SOK
2017-05-13 CEEO 2017 Media FOCyL-FEDO-CSD
2017-05-13 CEEO 2017 Sprint FOCyL-FEDO-CSD
2017-05-13 Woc2017 Middle Test WOC2017
2017-05-13 JJDDMM Sevilla 2017 Club Adolince
2017-05-12 Swedish League, #5, sprint (WRE), med Bollnästräff Rehns BK, Segerta OK
2017-05-12 ÖIDM Medeldistans Malax IF
2017-05-12 Woc2017 Sprint Test Woc2017, Estonia
2017-05-12 CEEO 2017 Larga FOCyL-FEDO-CSD
2017-05-11 Tjustalliansens u-serie 2 Västerviks OK
2017-05-11 MOL Röbäck Umeå OK
2017-05-10 DM Sprint, Stockholm Attunda OK
2017-05-10 Ungdomsserie 2 Östra Blekinge Karlskrona SOK
2017-05-10 Ungdomsserie 1 Njudungszonen OK Njudung
2017-05-10 GMOK Sprintcup etapp 1 Göteborg-Majorna OK
2017-05-09 NOK-träning OK Kolmården
2017-05-09 SödraVätterbygds mästerskap Bottnaryds IF
2017-05-09 Höglandsserien 3 SOK Aneby
2017-05-07 Roslagshelg, medel OK Roslagen
2017-05-07 OK Älmes vårtävling OK Älme
2017-05-07 Dolkampen, lång Dalaportens OL
2017-05-07 Hökensåsracet dag 2 OK Gränsen
2017-05-07 SLEO17 Larga - Long Imperdible
2017-05-07 Tuve Trailrun Tolered Utby OL
2017-05-07 Tour Trevigiano Miane Or.Miane
2017-05-07 Palmsprinten OK Kontinent
2017-05-07 Vårspringet lång Linköpings OK
2017-05-07 Kringelträffen 2017 Södertälje-Nykvarn OF
2017-05-07 MCR ve sprintu - kvalifikace SK Zabovresky Brno
2017-05-07 Ymers Jubilemstävling IK Ymer
2017-05-07 MCR ve sprintu - finale SK Zabovresky Brno
2017-05-06 Roslagshelg, lång OK Roslagen
2017-05-06 Dolkampen, medel Dalaportens OL
2017-05-06 Hökensåsracet dag 1 OK Gränsen
2017-05-06 SLEO17 Media - Middle Imperdible
2017-05-06 SLEO17 Sprint WRE Imperdible
2017-05-06 Prova or ciao
2017-05-06 Vårspringet medel Linköpings OK
2017-05-06 Garmin Xtrail Wulong Xtrail LTD. Beijing
2017-05-06 Järlas medeldistans Järla Orientering
2017-05-06 SM Ultralång Hagaby GoIF
2017-05-06 MCR sprintovych stafet SK Zabovresky Brno
2017-05-06 OriCitàVecia Or30Ottobre
2017-05-06 Vårspringet medel Linköpings OK
2017-05-04 VeteranOL, GOK, 2017-05-04 Gamleby OK
2017-05-04 Ungdomsserien # 1 2017 OKÖ# 1, krets norr 1+2 OK Österåker
2017-05-04 Ungdomsserien #1, krets söder 1 Tumba-Mälarhöjden OK
2017-05-04 Tjustalliansens ungdomsserie del 1 Gamleby OK
2017-05-04 Ungdomsserien # 1, krets söder 2 OK Ravinen
2017-05-04 Ungdomsserien # 1, krets söder 3 OK Södertörn
2017-05-04 SNO Ungdomscup Södertälje-Nykvarn OF
2017-05-04 Ungdomsserien #1, Krets söder 4 Snättringe SK
2017-05-04 Motionsorientering Huddinge Snättringe SK
2017-05-04 MOL 4 Visborgs OK
2017-05-03 Userie 1 Västra Blekinge OK Vilse 87
2017-05-03 Grand Prix Mazowsza - E3 PUKS Mlode Orly NDM
2017-05-03 Ungdomsserie 1 Östra Blekinge OK Orion
2017-05-02 Grand Prix Mazowsza - E2 PUKS Mlode Orly NDM
2017-05-02 GOK sprint testtävling Gustavsbergs OK
2017-05-01 Orintos vårtävling ny OK Orinto
2017-05-01 Målilla OK Medeldistans Målilla OK
2017-05-01 Ratisbona open long OLG Regensburg
2017-05-01 Grand Prix Mazowsza - E1 PUKS Mlode Orly NDM
2017-04-30 Vårträffen Visborgs OK
2017-04-30 Ratisbona open sprint OLG Regensburg
2017-04-30 Ratisbona open sprint-relay OLG Regensburg
2017-04-30 Tour Trevigiano Lago OrTarzo
2017-04-29 Tiomila, open individual, Saturday Göteborgs Orienteringsförbund
2017-04-29 Ratisbona Open middle OLG Regensburg
2017-04-28 Tiomila, open individual, Friday Frölunda OL
2017-04-28 test_erik jag
2017-04-27 Motionsorientering Tumba IFK Tumba SOK
2017-04-27 ISF Palermo Middle 2017 FISO - Oribos
2017-04-25 Københavner Cup 1. etape Sportident Danmark
2017-04-25 Höglandsserien Deltävling 1 Eksjö SOK
2017-04-25 3a prova Trofeo PoleStar Sci Club Udine
2017-04-25 Vårspringet - OK Tor - 20170425 OK Tor
2017-04-24 ISF Palermo 2017 FISO - Oribos
2017-04-23 Uppsala möte, lång IF Thor
2017-04-23 Swedish League #4 och Publiktävling IK Hakarpspojkarna
2017-04-23 Hästvedas nationella Hästveda OK
2017-04-23 Riga Cup / Rigas kausi, day 2 Magnets / Auseklis IK
2017-04-23 Urban Hjärne-kampen 2017 OK Motala
2017-04-23 Haningeträffen, lång Haninge SOK
2017-04-23 Herrestads-fjällmaraton 2017 Uddevalla Orienteringsklubb, Bokenäs IF
2017-04-23 Boforsloppet 2017 Degerfors OK
2017-04-22 Toröd medeldistans Stenugsunds OK
2017-04-22 Odenracet OK Silva / Rävetofta OK
2017-04-22 Uppsala möte, medel OK Linné
2017-04-22 Riga Cup / Rigas kausi, day 1 Magnets / Auseklis IK
2017-04-22 Haningeträffen, medel Haninge SOK
2017-04-22 CPOP Primiero - Fiera di Primiero U.S. Primiero ASD
2017-04-22 Sm Natt publiktävling dag Ok Tisaren
2017-04-22 Letälvsträffen 2017 Degerfors OK
2017-04-22 OK Orinto
2017-04-21 SM, natt, med Swedish League, #3 OK Tisaren
2017-04-20 Natt Test OK Tisaren
2017-04-20 Campionati Studenteschi 2017 - fase Veneta Fiso Veneto
2017-04-19 Uppsala möte, medel OK Linné
2017-04-17 Bruksdubbeln, medel Surahammars SOK
2017-04-17 Vikingaträffen, Five-O, #5 Trollhättans SOK
2017-04-17 Kolmårdskavlen OK Kolmården
2017-04-17 Kolmårdskavlen, öppna klasser OK Kolmården
2017-04-17 Snötrampen 2017 med DM lång Halland OK Löftan / Fjärås AIK
2017-04-17 Enskede/Skogsluffarna, dag 2, lång IFK Enskede, Skogsluffarnas OK
2017-04-16 Bruksdubbeln, lång Surahammars SOK
2017-04-16 CEO Distancia Larga GOCAN
2017-04-16 Nässjö OK långdistans (Vetlanda OL-Sport Cup) Nässjö OK, Bodafors OK
2017-04-16 Enskede/Skogsluffarna, dag 1, medel IFK Enskede, Skogsluffarnas OK
2017-04-16 Sydsvenska 7-manna/4-dams Nässjö OK, Bodafors OK
2017-04-16 Kolmårdsmedeln OK Kolmården
2017-04-15 CEO Sprint GOCAN
2017-04-15 CEO Relevos Mixtos GOCAN
2017-04-14 Stigtomtakavlen 2017 OK Hällen
2017-04-14 CEO Distancia Media GOCAN
2017-04-14 CEO Relevos Clasicos GOCAN
2017-04-14 Friskusträffen 2017 FK Friskus-Varberg
2017-04-14 GOK sekretariat testtävling {återställd} Gustavsbergs OK
2017-04-13 Häxjakten, Five-O, #1 IK Gandvik
2017-04-12 Tiomilarepet 2017 OK Älvsjö Örby
2017-04-09 Swedish League #2, medel med Vårracet, lång OK Orion
2017-04-09 5. Memorijal Saše Palinkaša Neštin
2017-04-09 TasSchools2017 WRT
2017-04-09 Göteborgsdubbeln, medel Sjövalla FK
2017-04-09 Tibrotrippeln, medel Tibro OK
2017-04-09 Lidingös medel IFK Lidingö SOK
2017-04-08 Swedish League #1, lång (WRE) med Vårracet, medel OK Orion
2017-04-08 Kevätyön viesti 2017 Turun Suunnistajat, FIN
2017-04-08 Göteborgsdubbeln, lång Lerums SOK
2017-04-08 Talsu sprints 2017 OK Ziemeïkurzeme
2017-04-08 Lännamedeln 2017 Länna IF
2017-04-08 Tibrotrippeln, lång Tibro OK
2017-04-07 Tibrotrippeln, natt Tibro OK
2017-04-06 Fyrklöver, Örebro Län, OK Tisaren OK Tisaren
2017-04-03 Motions-OL Hembygdsparken 2017-04-03 HOK
2017-04-02 Forntidsdubbeln, medel Falköpings AIK OK
2017-04-02 ABCDEFG Melin Software HB
2017-04-02 SSM 2017 stafett FK Göingarna
2017-04-02 Göingefejden 2017 FK Göingarna
2017-04-02 CEYOC - Relay Lower Silesia OF
2017-04-02 Aprilflämtet - lång Tullinge Sportklubb
2017-04-02 8. Regio Olten OL (*15 / BE/SO) OLRegio Olten
2017-04-02 TM natt test2-1 Gamleby OK
2017-04-02 Västkuststafetten IFK Göteborg
2017-04-02 QCOC 20th Event
2017-04-02 SSK Intensivkurs kursmästerskap Snättringe SK
2017-04-02 Larina Trka 2017 SK Jasenica
2017-04-02 Mälarmårdsdubbeln Lång 2017 Katrineholms OK/OK Tjärnen
2017-04-01 Vildmarksfejden 2017 FK Göingarna
2017-04-01 SSM 2017 FK Göingarna
2017-04-01 CEYOC - Middle Lower Silesia OF
2017-04-01 Aprilskämtet - medel Tullinge Sportklubb
2017-04-01 Anderstorp (Lokal kopia från: localhost) Anderstorps OK
2017-04-01 Mälarmårdsdubbeln Medel 2017 Katrineholms OK/OK Tjärnen
2017-03-31 CEYOC - Sprint Lower Silesia OF
2017-03-31 DM, Natt, Göteborg Göteborg-Majorna OK
2017-03-30 TM natt test3 VO
2017-03-26 Danish Spring. Longdistance 26. March OK Øst Birkerød
2017-03-26 CRDEE 2017 - Media FECAMADO
2017-03-26 Vårdubbeln, Lång OK Skogsfalken
2017-03-26 Marche Italian Cup - Bosco delle Cesane Picchio Verde
2017-03-26 Vårtrippeln Måsenstafetten 2017 OK Måsen
2017-03-26 Trofej Beograda 2017 OSB
2017-03-26 Rigor/Uven Dubbeln IK Uven
2017-03-26 Inomhustrampen Ludvika OK
2017-03-25 Rigor/Uven Dubbeln IF Rigor
2017-03-25 OK Øst Birkerød
2017-03-25 CRDEE 2017 - Larga FECAMADO
2017-03-25 CRDEE 2017 - Sprint FECAMADO
2017-03-25 Vårtrippeln-Nyköpingsorienteringen 2017 Nyköpings OK
2017-03-25 Vårdubbeln, Medel OK Skogsfalken
2017-03-25 Marche Italian Cup - Urbino Picchio Verde
2017-03-24 Danish Spring. Sprint 24. March 2017 OK Øst Birkerød
2017-03-24 Vårtrippeln-NyköpingsNatten 2017 Nyköpings OK
2017-03-24 Marche Italian Cup - Gradara Picchio Verde
2017-03-24 Sumpnatta Sundbybergs IK
2017-03-23 TVO Fovslet TVO
2017-03-22 MOFs Nattcup Deltävling 10 Sundsvalls OK
2017-03-22 Nattugglan - Björnkulla Tullinge Sportklubb
2017-03-19 Prueba Peña Guara
2017-03-19 SkidO, Skigo Cup, finalhelg, medel Bodens Bandyklubb OS
2017-03-19 NAG Indoor Sprint Søllerød OK
2017-03-19 Träningstävling IFK Enskede
2017-03-19 Rtanj Sprint Kup 2017 AOK Rtanj
2017-03-19 Ronneby OK lång Ronneby OK
2017-03-18 Ronneby OK medel Ronneby OK
2017-03-18 ROLT1 Rossbach/Wald OLG Regensburg
2017-03-18 DmNat 2017
2017-03-18 SkidO, Skigo Cup, finalhelg, lång (Lokal kopia frå Vittjärvs IK
2017-03-14 Skaraborgs By Night Tibro Tibro OK
2017-03-12 Hallandspremiären, lång Laholms IF OK
2017-03-12 Alpera. Circuito Albacete GODIH
2017-03-12 Junior Camp, Frivals-OL OK Orion
2017-03-12 Orintos Vår-test OK Orinto
2017-03-12 62.Bucheggberger-OL Bucheggberger OL
2017-03-11 Tour de TGOK E1 Tjällmo-Godegårds OK
2017-03-11 Tour de TGOK E2 Tjällmo-Godegårds OK
2017-03-11 Hallandspremiären, medel OK Lindéna
2017-03-11 Okm123 OKM
2017-03-11 Settimana dello Sport - TARZO OrTarzo
2017-03-10 Hallandspremiären - Kattegattnatt Halmstad OK
2017-03-10 Stjärnnatten OK Orion
2017-03-08 Mila Stockholm By Night, #5 Bromma-Vallingby SOK
2017-03-08 IOF Sprint Test - Semifinal Vico del Gargano FISO
2017-03-08 IOF Sprint Test - Final Vico del Gargano FISO
2017-03-06 IOF Sprint Test - Qualification Vieste FISO
2017-03-06 IOF Sprint Test - Semifinal Peschici FISO
2017-03-06 IOF Sprint Test - Final Peschici FISO
2017-03-05 Panvåren Långdistans OK Pan-Kristianstad
2017-03-05 Fuente del Moro. Circuito Toledo Toledo-O
2017-03-04 Torrejoncillo del Rey - Cuenca COMCU
2017-03-04 Panvåren medeldistans OK Pan-Kristianstad
2017-03-04 Panvåren Sprint OK Pan-Kristianstad
2017-03-03 Panvåren natt OK Pan-Kristianstad
2017-03-01 Natuglen 1 - 2017 Horsens OK
2017-02-26 Fuente-Álamo. Circuito Albacete GODIH
2017-02-26 Vintercup Etapp 7 IK Uven
2017-02-25 GSS Conegliano 2017 OrTarzo
2017-02-23 GOF NattCup etapp 8 Göteborg-Majorna OK
2017-02-22 Nattugglan - Eklid Tullinge Sportklubb
2017-02-19 Vinterserien-Harbro Tumba-Mälarhöjden OK
2017-02-19 testerik2017 jag
2017-02-16 Affes test 2017 Köping-Kolsva OK
2017-02-11 BT-539 Søllerød OK
2017-02-05 Stockholm Indoor Cup, E2 Stockholms Inomhusorienterare
2017-02-05 Vintercupen etapp 5 Frölunda OL
2017-02-04 Oricup inverno 2016-2017 Alberè Oripergine
2017-02-04 Stockholm Indoor Cup, E1 Stockholms Inomhusorienterare
2017-02-04 Sprint Training COMCU
2017-02-04 Sprint Training 2 COMCU
2017-02-01 Fol T01 Frölunda OL
2017-01-29 La Bastida (Toledo) CEPO-COTO-17
2017-01-29 Mahora. Circuito Albacete GODIH
2017-01-29 test0128 xxx
2017-01-29 Niclas test NOK
2017-01-29 Teststafett NOK
2017-01-29 Testnamn NOK
2017-01-29 test0129 xxx
2017-01-28 Trofeo Costa de la Luz - Larga FUNDI-O
2017-01-26 Test Orientacion Prueba
2017-01-26 OK Landehof nattcup E6 OK Landehof
2017-01-25 Natcup | 6. afdeling | Boserup OK Roskilde
2017-01-22 SKOF Vinterläger 2017 Ultralång Helsingborgs SOK
2017-01-20 Inomhus OL minilägret
2017-01-20 Inomhus OL minilägret
2017-01-20 Inomhus OL minilägret
2017-01-18 Löpex Vinterserie 2017 Deltävling 3 Almby IK
2017-01-14 TSC 2017 - 1. osakilpailu Turun Suunnistajat, FIN
2017-01-11 Mila Stockholm By Night, #3 Järfälla OK
2017-01-10 SAIS Vintercup 1 Stångenäs AIS - Orientering
2017-01-07 BT-534 Søllerød OK
2017-01-04 SkidO, OBS-tävling och Skigo cup, lång (Lokal kopi I19 IF/Sävast Ski Team IF
2017-01-03 SkidO, OBS-tävling och Skigo cup, medel I19 IF/Sävast Ski Team IF
2017-01-01 ACB ACB
2017-01-01 Test JAS JAS
2016-12-21 Nattugglan - Tullinge tätort Tullinge Sportklubb
2016-12-18 SkidO, OBS-tävling, medel Alfta-Ösa OK
2016-12-18 Alborea. Circuito Albacete GODIH
2016-12-18 Test eCGec68
2016-12-17 Qpoolen Indoor Hässleholms OK
2016-12-17 SkidO, OBS-tävling, sprint Alfta-Ösa OK
2016-12-14 Mila by Night #2 Tullinge Sportklubb
2016-12-11 Skinkloppet 2016 OKÖ OK Österåker
2016-12-11 Lusselunken Lindebygdens OK
2016-12-08 OK Landehof Nattcup E3 OK Landehof
2016-12-01 GOF Nattcup Etapp 4 Göteborgs OF/ OK Landehof
2016-11-30 NatCup 2016-17 3. Afd. Søllerød OK
2016-11-30 Sknkjakt del 2 Visborgs OK
2016-11-27 Camp. reg. FVG Middle Sci Club Udine
2016-11-27 Tour Trevigiano Conegliano OrTarzo
2016-11-26 Nordcupen Deltävling 4 Järfälla OK
2016-11-24 Ungdomarnas Natt-KM Göteborg-Majorna OK
2016-11-24 OK Landehof Nattcup E2 OK Landehof
2016-11-23 Nattugglan - Masmo Tullinge Sportklubb
2016-11-22 Nattcup 1 Nyköpings OK
2016-11-20 Trofeo Toledo-O Polan Toledo-O
2016-11-19 OPicardie Sprint test Noyon CO
2016-11-19 OK Alehofs Öppna Ultralång KM OK Alehof
2016-11-16 Vintercupen 2016-17 del ,Garrpe Gamleby OK
2016-11-16 Natcup 2. afdeling FIF Hillerød Orientering
2016-11-16 GOF Närnatt Cup, etapp 4 IFK Göteborg
2016-11-13 O-Event, dag 3, Zoorienteringen IK Ymer
2016-11-12 O-Event, dag 2, Downhill Sprint Hestra IF
2016-11-11 O-Event, dag 1, Sprint by Night Borås GIF
2016-11-10 Mighty Mushroom Sprint Relay Almby IK
2016-11-08 3. Lauf - Wiener Schulcup 2016/17 WSC
2016-11-06 Höstlunken 2016 Snättringe SK
2016-11-06 KUM stafet 2016 FIF Hillerød Orientering
2016-11-06 Circuito Albacete. Tarazona GODIH
2016-11-06 Prvenstvo Srbije u spintu kvalifikacije OSB
2016-11-06 Prvenstvo Srbije u spintu finale OSB
2016-11-06 Tuscany Tour - Siena IKP Prato
2016-11-05 KUM individuel 2016 FIF Hillerød Orientering
2016-11-05 MUMS 2016 Stora Tuna / Domnarvet
2016-11-05 Tuscany Tour - San Gimignano IKP Prato
2016-11-04 Tuscany Tour - Montalcino IKP Prato
2016-11-03 OK Landehof Nattcup E1 OK Landehof
2016-11-01 Natt/Stads-OL Lindebygdens OK
2016-10-30 Tour Trevigiano Santa Croce OrTarzo
2016-10-29 Smålandskavlen3 Eksjö SOK
2016-10-28 ZvuleOct2016 SJH
2016-10-26 Närnatt Cup, etapp 3 Göteborgs Orienteringsförbund
2016-10-25 Natt-KM OK Österåker OK Österåker
2016-10-25 Natt-KM
2016-10-25 Getaren Runt 2016 Tullinge Sportklubb
2016-10-23 GMOK Höstmedel Göteborg-Majorna OK
2016-10-23 Vilselöpet Ultralång DM OK VIlse 87
2016-10-23 GODIH AB Training Race GODIH AB Spain
2016-10-23 Coppa Italia Middle - Beigua Arco di Carta
2016-10-23 Trofej Beograda 2016 SK Magic Map
2016-10-22 Campionati Italiani Sprint Relay - Savona Amatori Genova
2016-10-22 Haninge MTBO HSOK
2016-10-22 Trofej Beograda 2016 SK Magic Map
2016-10-21 Haningenatten HSOK
2016-10-20 BG Night 2016 Vittjärvs IK
2016-10-20 Nattcup Tjällmo-Godegårds OK
2016-10-19 Göteborgs OF Närnatt/Natt cup etapp 2 IK Uven
2016-10-19 Nattugglan 1 - Rönninge Tullinge Sportklubb
2016-10-18 Natt/Stads-OL Lindebygdens OK
2016-10-18 2. Lauf - Wiener Schulcup 2016/17 WSC
2016-10-16 Älgfritt OK Motala
2016-10-16 Dala-Dubbeln Patrull Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens IK
2016-10-16 Országos Normáltávú Egyéni Bajnokság 2016 SPA
2016-10-16 31 DUNAVSKI KUP LIPOVA?A 2016 OK Neštin
2016-10-15 Dala-Dubbeln Stafett Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens IK
2016-10-15 MTBO Mellem - Vejle Sønderskov Horsens OK
2016-10-15 Sprint-KM Centrum OK
2016-10-15 9. Kup OK DIF OK DIF
2016-10-09 25mannakorten Snättringe SK & OK Södertörn
2016-10-09 Firenze City Race - Middle - Santa Croce Or.Firenze
2016-10-09 GARAGNAS 2016 Relais
2016-10-09 AOA Restall Road AOA
2016-10-08 25manna, individuella öppna klasser OK Södertörn
2016-10-08 Firenze City Race - Sprint - Cascine Or.Firenze
2016-10-08 GARAGNAS MD
2016-10-08 GARAGNAS 2016 CL Nuit NOSE
2016-10-04 1. Lauf - Wiener Schulcup 2016/17 WSC
2016-10-04 Natt KM Lindebygden/Järnbärarna Lindebygdens OK
2016-10-02 Höstrusket i Örkelljunga Örkelljunga FK
2016-10-02 Ungdomsstaffetten Örkelljunga FK
2016-10-02 JEC2016 Long SOA
2016-10-02 Vänersborgsdubbeln, Dag 2 Vänersborgs SK
2016-10-02 Czech National Championship - Long - F OK Lokomotiva Pardubice
2016-10-02 OK Renen MTBO OK Renen
2016-10-02 Ungdomsseriefinalen, Stockholm Järfälla OK
2016-10-02 San Candido Long HOT
2016-10-02 Meteor Kupa 2016 PVM
2016-10-01 Vetlanda OL-sport Cup OK Njudung
2016-10-01 Älgots cup, final Örkelljunga FK
2016-10-01 Nuorisoviesti 2016 Turun Suunnistajat, FIN
2016-10-01 JEC2016 Relay SOA
2016-10-01 Vänersborgsdubbeln, Dag 1 Vänersborgs SK
2016-10-01 Czech National Championship - Long - S OK Lokomotiva Pardubice
2016-10-01 Useriefinal 2016 OK Skogsfalken
2016-10-01 Prvenstvo Srbije u nocnom orijentiringu SK Magic Map
2016-10-01 Kåsjön Trail 2016 Sävedalens AIK
2016-10-01 San Candido Sprint HOT
2016-10-01 Meteor Cup 1st day PVM
2016-09-30 Vetlanda OL-sport Cup, natt OK Njudung
2016-09-30 JEC2016 Sprint SOA
2016-09-30 Radiotest OK Renen
2016-09-28 Natti Natti IFK Enskede
2016-09-27 DM Natt-Jämtland-Härjedalen Frösö IF
2016-09-25 Veteran-SM Lång Ronneby OK
2016-09-25 SM, Stafett OK Orion
2016-09-25 FK Åsen, lång FK Åsen
2016-09-25 7. BTB/STB LRL Lorch TGV Horn
2016-09-25 Euromeeting 2016 - Sprint (WRE) / Cesu Sprints LOF, O!Latvija, OK Merdians
2016-09-25 Lindomedubbeln, etapp 1 IK Uven
2016-09-25 Lindomedubbeln, etapp 2 IK Uven
2016-09-24 Veteran-SM Medel Ronneby OK
2016-09-24 SM, Medel, final OK Orion
2016-09-24 Dubbelfajten 2016 Garphyttans IF
2016-09-24 Hässleholms OK, medel Hässleholms OK
2016-09-24 OK Österåker, medeldistans 2016 OK Österåker
2016-09-24 Österåkerskavlen 2016 OK Österåker
2016-09-24 Euromeeting 2016 - Long (WRE) / Cesu Rudens 2016 LOF, O!Latvija, OK Merdians
2016-09-23 Veteran-SM Sprint Ronneby OK
2016-09-23 SM, Medel, kval OK Orion
2016-09-23 Euromeeting 2016 - Middle (WRE) LOF, O!Latvija
2016-09-19 Motions OL Final 2016 Hässleholms OK
2016-09-18 Gotlands höstträff Garda OK
2016-09-18 Ungdoms-SM, stafett OK Tyr
2016-09-18 SM-Lång final OK Vilse 87/OK Skogsfalken
2016-09-18 SM Publiktävling OK Vilse 87/OK Skogsfalken
2016-09-18 Landehofs hösttävling OK Landehof
2016-09-18 Cesky pohar stafet, Ceska liga kluba SK Zabovresky Brno
2016-09-17 Ungdoms-SM, lång OK Tyr
2016-09-17 SM-Lång kval OK Vilse 87/OK Skogsfalken
2016-09-17 Ungdoms-SM, lång, publiktävling OK Tyr
2016-09-17 Ceský pohár štafet, Ceská liga klubu SK Žabovresky Brno
2016-09-17 Cesky pohar, WRE, INOV-8 CUP SK Zabovresky Brno
2016-09-16 Ungdoms-SM, sprint OK Tyr
2016-09-16 Ungdoms-SM, sprint, publiktävling OK Tyr
2016-09-16 Nacka by Night OK Ravinen
2016-09-15 Fyrklöver (final) Almby IK
2016-09-14 VeteranOL Bodafors OK
2016-09-13 Poängcup 8 Lindebygdens OK
2016-09-11 DM Lång 2016 SOK Träff
2016-09-11 DM, lång, Småland Torsås OK
2016-09-11 DM, stafett, Norrbotten OK Renen
2016-09-11 DM Stafett Skåne FK Boken
2016-09-11 DM Stafett, Södermanland + Stockholm Södertälje-Nykvarn OF
2016-09-11 DM, Lång, Göteborg Frölunda OL
2016-09-11 DM, stafett, Östergötland Motala AIF OL
2016-09-11 DM, stafett, Östergötland, individuella öppna klas Motala AIF OL
2016-09-11 MtbO, Höga Kusten, Svenska Cupen, #10 OK Nolaskogsarna
2016-09-11 DM, stafett, Värmland Deje SF/Sisu Forshaga SK
2016-09-11 Stafett DM Hälsingland/Gästrikland Söderhamn/Ljusne
2016-09-11 DM Lång, Blekinge Stigmännen Karlshamns OK
2016-09-11 Gotland Dm Lång SvaideRoma SOK
2016-09-10 DM Sprint 2016 SOK Träff
2016-09-10 DM, lång, Norrbotten OK Renen
2016-09-10 DM Medel Skåne FK Boken
2016-09-10 DM, medel, Östergötland Motala AIF OL
2016-09-10 DM, medel, Värmland OK Djerf
2016-09-10 DM-Medel Hälsingland/Gästrikland Söderhamn/Ljusne
2016-09-10 MtbO, Höga Kusten, Svenska Cupen, #9 OK Nolaskogsarna
2016-09-09 DM Natt 2016 SOK Träff
2016-09-09 DM, natt, Blekinge Karlskrona SOK
2016-09-09 DM, natt, Örebro län Lindebygdens OK
2016-09-09 DM Natt Stockholm IFK Lidingö SOK
2016-09-09 DM Natt Halland Halmstad OK
2016-09-07 Träning Luossa IFK Kiruna
2016-09-06 Höstsprinten OK Tor
2016-09-06 Aptas Upp IFK Kiruna
2016-09-04 DM, stafett, Gotland, individuella öppna klasser Visborgs OK
2016-09-04 DM, stafett, Gotland Visborgs OK
2016-09-04 DM, medel, Stockholm OK Ravinen
2016-09-04 DM-Lång Uppland Rånäs OK
2016-09-04 DM, medel, Dalarna IFK Mora OK
2016-09-03 DM Lång Stockholm Gustavsbergs OK
2016-09-03 DM, medel, Gotland Visborgs OK
2016-09-03 DM, lång, Dalarna IFK Mora OK
2016-09-03 Sparbanken Triathlon Karlshamn
2016-09-01 Fyrklöver Lindebygdens OK
2016-08-30 7-klubbs Natt Örnsköldsviks OK
2016-08-30 Medel-KM OKÖ OK Österåker
2016-08-30 KM Tolered-Utby OL Tolered-Utby OL
2016-08-30 Poängcup 6 Lindebygdens OK
2016-08-28 ROC6 Lång BDOF
2016-08-28 Hästveda OK, Lång Hästveda OK
2016-08-27 ROC5 Lång BDOF
2016-08-27 WOC Relay WOC2016
2016-08-27 Kraftloppet 2016 Finspångs SOK
2016-08-25 ROC4 Medel BDOF
2016-08-25 WOC Long Distance WOC2016
2016-08-25 Ungdomsserien deltävling 4 OK Skogsströvarna
2016-08-25 Sprint-KM för Sjövalla FK och OK Landehof OK Landehof
2016-08-24 Userie 5 Västra Blekinge OK Vilse 87
2016-08-23 ROC3 Medel BDOF
2016-08-23 WOC Middle Distance WOC2016
2016-08-21 Gotland Team Sprint, stafett Visborgs OK
2016-08-21 Gotland Team Sprint, individuella öppna klasser Visborgs OK
2016-08-21 Ramunderträffen Skogspojkarnas OK
2016-08-21 ROC2 Medel BDOF
2016-08-21 WOC Sprint Relay WOC2016
2016-08-20 Bottnaryds IF Bottnaryds IF
2016-08-20 ROC1 Sprint BDOF
2016-08-20 WOC Sprint Qualification WOC2016
2016-08-20 Kiruna Extreme dag 2 IFK Kiruna
2016-08-19 Kiruna Extreme dag 1 IFK Kiruna
2016-08-17 Melkers Minne Södertälje-Nykvarn Orintering
2016-08-17 Ungdomsserie 4, Östra Blekinge OK Orion
2016-08-16 km
2016-08-16 GMOK Medel-KM GMOK
2016-08-14 Hjo 2-dagars, dag 2 lång Hjobygdens OK
2016-08-14 Kils OK (Lokal kopia från: localhost) Kils OK
2016-08-14 MtbO, USM/JSM/SM/VSM, lång, masstart Säterbygdens OK
2016-08-13 Hjo 2-dagars, dag 1 medel Hjobygdens OK
2016-08-13 Stora Stöten Swimrun Falu Simsällskap
2016-08-13 MtbO, Svenska Cupen, #6, sprint Säterbygdens OK
2016-08-12 MtbO, USM/JSM/SM/VSM, medel Säterbygdens OK
2016-08-12 Sprintträning - Myrstuguberget - fredag Tullinge Sportklubb
2016-08-11 Sommarserien 8 Njurunda OK
2016-08-11 Tjällmoträffen Tjällmo-Godegårds OK
2016-08-11 MOL 17 VIF Gute
2016-08-11 Sprintträning - Myrstuguberget - torsdag Tullinge Sportklubb
2016-08-10 Distriktsmatch Stafett 2016 OK Hällen/Nyköpings OK
2016-08-09 Distriktsmatch Medel 2016 OK Hällen/Nyköpings OK
2016-08-07 MedeltidsKampen E3 Garda OK
2016-08-07 Tibrotrippeln, dag 3, lång Tibro OK
2016-08-06 Pålsjöterrängen 2016 Helsingborgs SOK
2016-08-06 MedeltidsKampen E1 Garda OK
2016-08-06 MedeltidsKampen E2 Garda OK
2016-08-06 Stora Hälsingegårdarsstafetten 2016 Alfta-Ösa OK/ Edsbyns IF Friidrott
2016-08-06 Skärgårdsutmaningen Skärgårdens multisportare
2016-08-06 Ungdomens 10mila HD18 D18 Tibro OK, IF Hagen, Tidaholm SOK Sisu
2016-08-06 Tibrotrippeln, dag 2, medel Tibro OK
2016-08-05 Tibrotrippeln, dag 1, sprint Tibro OK
2016-08-05 Ungdomens 10mila HD12 Tibro OK, IF Hagen, Tidaholm SOK Sisu
2016-08-04 GOF Sommarserie IK Uven
2016-08-04 Stjärnorpssprinten OK Denseln
2016-08-03 Sprintträning - Tullinge centrum Tullinge Sportklubb
2016-07-31 Durmitor Orienteering Challenge 2016 sprint Zmaj adventure
2016-07-30 Durmitor Orienteering Challenge 2016 long Zmaj adventure
2016-07-30 WMTBO 2016 - Relay Portuguese Orienteering Federation
2016-07-29 Durmitor Orienteering Challenge 2016 middle Zmaj adventure
2016-07-29 WMTBO 2016 - Long Portuguese Orienteering Federation
2016-07-27 Oringen MTB-O Etapp 3 Oringen
2016-07-27 WMTBO 2016 - Middle Portuguese Orienteering Federation
2016-07-26 WMTBOC 2016 - Mass Start Portuguese Orienteering Federation
2016-07-26 Oringen MTB-O Etapp 2 Oringen
2016-07-25 WMTBOC 2016 - Sprint Portuguese Orienteering Federation
2016-07-23 Kvarkenträffen 2016 Merenkurkun rastipäivät - 3 Malax IF
2016-07-22 Morokulien 2-dagars, Etapp 2 OK Hierne, Åmotfors OK
2016-07-22 Kvarkenträffen 2016 Merenkurkun rastipäivät - 2 IF Femman
2016-07-21 Morokulien 2-dagars, Etapp 1 OK Hierne, Åmotfors OK
2016-07-21 Kvarkenträffen 2016 Merenkurkun rastipäivät - 1 Solf IK
2016-07-20 Buggruset 2016 Malungs OK
2016-07-19 Skärgårdssprinten 2016 Etapp1 OK Roslagen
2016-07-17 Hallands 3-dagars 2016, Etapp 3 IF Rigor, Fjärås AIK, OK Löftan
2016-07-17 Kopaonik open 2016 stage 5 SD Jasenica
2016-07-16 Hallands 3-dagars 2016, Etapp 2 IF Rigor, Fjärås AIK, OK Löftan
2016-07-16 Kopaonik open 2016 stage 4 SD Jasenica
2016-07-15 Hallands 3-dagars 2016, Etapp 1 IF Rigor, Fjärås AIK, OK Löftan
2016-07-15 Kopaonik open 2016 stage 3 SD Jasenica
2016-07-15 The Cup of Raska SD Jasenica
2016-07-14 Gotlands 3-dagars, etapp 3 Gotlands Bro OK
2016-07-14 Kopaonik open 2016 stage 2 SD Jasenica
2016-07-13 Gotlands 3-dagars, etapp 2 Gotlands Bro OK
2016-07-13 Kopaonik open 2016 stage 1 SD Jasenica
2016-07-12 Gotlands 3-dagars, etapp 1 Gotlands Bro OK
2016-07-10 Havs-OL, dag 2, lång Stigmännen - Karlshamns OK
2016-07-10 Kapa 3-days, day 3 OK Kapa, Latvia
2016-07-10 Gotlands 2-dagars E2 SvaideRoma SOK
2016-07-09 Havs-OL, dag 1, medel Stigmännen - Karlshamns OK
2016-07-09 Havs-OL Sprint Ö Bokö Stigmännen - Karlshamns OK
2016-07-09 Kapa 3-days, day 2 (WRE) OK Kapa, Latvia
2016-07-09 Gotlands 2-dagars E1 SvaideRoma SOK
2016-07-08 Kapa 3-days, day 1 OK Kapa, Latvia
2016-07-06 Trekvällars, Etapp 3 OK Ravinen
2016-07-05 Trekvällars, Etapp 2 OK Ravinen
2016-07-04 Trekvällars, Etapp 1 OK Ravinen
2016-07-04 Mini-5-Dagars 2016 E1 Orienteringsklubben Tyr
2016-07-04 Sprintstafett U10
2016-07-02 6. D-Cup MTBO Neustadt TUS Rüppurr
2016-07-02 Söderhamns Skärgårdstriathlon 2016 Söderhamns OK mfl
2016-07-02 Ultralång-SM 2016 Ärla IF
2016-07-01 DeciIronHen Ebbabolets DreamTeam
2016-06-29 Roslagsmästerskap OK Roslagen
2016-06-29 KretsOringen etapp 4 HjoTibroP4Hagen
2016-06-28 KretsOringen HjoTibroP4Hagen
2016-06-27 KretsOringen Etapp 2 Tibro Tibro OK
2016-06-26 Örebro City Sprint (WRE) Almby IK
2016-06-26 KretsOringen HjoHagenP4Tibro
2016-06-26 MCO 2016 & Serbia Open Serbia Orienteering Federation
2016-06-25 MCO 2016 & Serbia Open Serbia Orienteering Federation
2016-06-24 MCO 2016 & Serbia Open Serbia Orienteering Federation
2016-06-23 Sprint KM OK Vilse 87
2016-06-22 DM, sprint, Gotland Garda OK
2016-06-22 KOK:s Sommarquattro, etapp 4 Kristinehamns OK
2016-06-21 KOK:s Sommarquattro, etapp 3 Kristinehamns OK
2016-06-19 Tre skåningar och en dansk E4 Helsingborgs SOK
2016-06-19 United World Games 2.Heat HSV Villach
2016-06-19 MTBO SM Lång Leksands OK
2016-06-19 KOK:s Sommarquattro, etapp 1 Kristinehamns OK
2016-06-19 KOK:s Sommarquattro, etapp 2 Kristinehamns OK
2016-06-18 Tre skåningar och en dansk E2 Helsingborgs SOK
2016-06-18 Tre skåningar och en dansk E3 Helsingborgs SOK
2016-06-18 MTBO SM Sprint Leksands OK
2016-06-17 Tre skåningar och en dansk E1 Helsingborgs SOK
2016-06-17 United World Games Mixed Relay HSV Villach
2016-06-17 MTBO Svenska Cupen #5 Leksands OK
2016-06-16 United World Games 1.Heat HSV Villach
2016-06-16 Örnligan 3 och 7-Klubbs Örnsköldsviks OK
2016-06-14 Solna OK Medel-KM Solna OK
2016-06-14 Forssa Games 2016 Lounais-Hämeen Rasti, Fin
2016-06-14 Sprint-DM Hälsingland Söderhamns OK/Ljusne-Ala OK
2016-06-14 Medel-KM, Ingarö Centrum OK
2016-06-12 High Chaparral-sprinten Bredaryds SOK
2016-06-12 Sommarsprinten, #2 Almby IK
2016-06-12 WOC-test long Idefjordens SK
2016-06-12 BRL Langdistanz, Roßbach OLG Regensburg
2016-06-12 FIF Sommerweekend - lang FIF Hillerød Orientering
2016-06-11 Wild West-sprinten Bredaryds SOK
2016-06-11 DM Mitteldistanz, Süssenbach OLG Regensburg
2016-06-11 FIF Sommerweekend - mellem afd. 1 FIF Hillerød Orientering
2016-06-11 FIF Sommerweekend - mellem afd. 2 FIF Hillerød Orientering
2016-06-11 Hallands Ultra 2016 Halmstad OK
2016-06-11 Hungarian Night Championship Maccabi OK
2016-06-10 Vm Test MEdel WOC2016
2016-06-09 Park Cup 2 OK Skogsfalken
2016-06-08 Sommarsprinten, #1 Almby IK
2016-06-07 4.Schulcup07.06.2016 HSV Villach
2016-06-06 Sprint-SM Stafett Ronneby OK
2016-06-06 Race for Heroes SOK Träff
2016-06-06 Ösaträffen dag3, lång Alfta-Ösa OK
2016-06-06 DM, sprint, Värmland Kristinehamns OK
2016-06-06 GOF Jukola/Venla test Sävedalens AIK
2016-06-05 Sprint-SM Individuellt FINAL Ronneby OK
2016-06-05 Ösaträffen dag2, medel Alfta-Ösa OK
2016-06-05 Sommarlandssprinten 2016 IK Gandvik
2016-06-05 Sprinthelgen, publiktävling SM, Etapp 3 OK Orion
2016-06-05 Bundesländerstaffel 2016 OLT
2016-06-05 Cesky pohar stafet, Ceska liga klubu BBM
2016-06-04 Sprint-SM kval Ronneby OK
2016-06-04 Ösaträffen dag1, medel Alfta-Ösa OK
2016-06-04 Sprinthelgen, publiktävling SM, Etapp 1 OK Orion
2016-06-04 Sprinthelgen, publiktävling SM, Etapp 2 OK Orion
2016-06-04 4. AC - ÖSTM Lang OLT
2016-06-04 Vårserien E4 Göteborg-Majorna OK
2016-06-04 Cesky pohar, WRE sprint, INOV-8 CUP - zebricek A BBM
2016-06-01 DM sprint Östergötland Tjällmo-Godegårds OK
2016-06-01 DM sprint, Göteborg Lerums SOK
2016-06-01 Stockholm City Cup #3 2016 Anna Lindhs Park OK Södertörn, Sundbybergs IK
2016-05-31 Wr. Schulmeisterschaft 2015/16 WSC
2016-05-31 Sprint-KM Lindebygdens OK
2016-05-29 DM, sprintstafett, Skåne OK Kompassen
2016-05-29 Bollnästräffen, lång Rehns BK
2016-05-29 Renlunken, medel OK Renen
2016-05-29 Univerzitetsko prvenstvo Beograda 2016 OK Soko 2015
2016-05-29 MtbO, Svenska Cupen, #4, lång NAIS Orienteringsklubb
2016-05-28 Renlunken, lång OK Renen
2016-05-28 DM, sprint, Skåne OK Kompassen
2016-05-28 EOC - Relay EOC 2016
2016-05-28 Bollnästräffen, medel Rehns BK
2016-05-28 MtbO, Svenska Cupen, #3, medel Finspångs SOK
2016-05-28 DM, sprint, Småland OK Bävern
2016-05-28 DM, sprintstafett, Småland OK Bävern
2016-05-28 OK Måsens ungdomstävling OK Måsen
2016-05-28 DM, sprint, Örebro län OK Tisaren
2016-05-28 High Coast 2-days, lång OK Nolaskogsarna
2016-05-28 DC-Loopen 2016
2016-05-28 Cesky pohar, INOV-8 CUP - ZA, ZB-M EOC2016
2016-05-28 DM, sprint, Västmanland Norbergs OK
2016-05-27 EOC - Middle Final EOC 2016
2016-05-27 DM sprint Södermanland OK Måsen
2016-05-27 FSOK test Finspångs SOK
2016-05-26 EOC - Middle Qualification EOC 2016
2016-05-26 Ungdomscup #1 Södertälje-Nykvarn OF
2016-05-26 LG6 Open OK Tisaren
2016-05-25 Icebug Sprintcup etapp 3 Landala Göteborg-Majorna OK
2016-05-25 Kanalsprinten OK Skogsströvarna
2016-05-25 Stockholm City Cup #2 2016 Duvbo Sundbybergs IK, OK Södertörn
2016-05-24 EOC - Long Final EOC 2016
2016-05-24 Ungdomsserien, #2, krets söder 4 HSOK
2016-05-23 EOC - Long Qualification EOC 2016
2016-05-22 Utmaningen - Karlstad Multisport 2016
2016-05-22 EOC - Sprint Qualification EOC 2016
2016-05-22 EOC - Sprint Final EOC 2016
2016-05-22 Umeå OK, lång Umeå OK
2016-05-22 Faxeträffen Lång Söderhamns OK/Ljusne-Ala OK
2016-05-22 MtbO, DM, Dalarna, medel (Lokal kopia från: localh
2016-05-21 EOC - Sprint Relay EOC 2016
2016-05-21 Faxeträffen Medel Söderhamns OK/Ljusne-Ala OK
2016-05-21 Umeå OK, medel Umeå OK
2016-05-21 Montagu Bay Orienteering Tasmania
2016-05-20 JVM-test, sprint IK Hakarpspojkarna
2016-05-19 KM Sprint OK Kolmården
2016-05-18 Ungdomsserie 2, Västra Blekinge OK VIlse 87
2016-05-18 Stockholm City Cup #1 2016 Högalid Sundbybergs IK, OK Södertörn
2016-05-17 Pokaljakten 2016 - deltävling 2 OK Tyr
2016-05-17 Icebug Sprintcup etapp 2 Eriksberg Göteborg-Majorna OK
2016-05-17 4-klubbsmatch nr 1 OK Måsen
2016-05-16 MTBO World Cup 2016 #1 - Relay France - Alsace
2016-05-16 3 jours VTT Alsace Springt France - Alsace
2016-05-15 Tiomila Open Individual Sunday Kvarnsvedens GoIF OK
2016-05-15 MTBO World Cup 2016 #1 - Middle France - Alsace
2016-05-15 3 jours VTT Alsace Middle France - Alsace
2016-05-14 Abri Abri
2016-05-14 Tiomila Open Individual Saturday Kvarnsvedens GoIF OK
2016-05-14 MTBO World Cup 2016 #1 - Long France - Alsace
2016-05-14 3 jours VTT Alsace Long France - Alsace
2016-05-13 Tiomila Open Individual Friday Kvarnsvedens GoIF OK
2016-05-12 Veteran-OL tävling 6 {återställd} Lindebygdens Orienteringsklubb
2016-05-12 Ungdomsserien, #1, krets norr 1 Attunda Orienteringsklubb
2016-05-11 Ungdomsserien Östra Ronneby OK
2016-05-11 Ungdomsserien1, västra OK Skogsfalken
2016-05-10 Sprint-DM, Stockholm Centrum OK
2016-05-10 Paarlauf-MS 2015/16 WSC
2016-05-09 Nuorten aluekilpailu Turun Suunnistajat, FIN
2016-05-08 Swedish League, lång, final, med Kuxaträffen Ockelbo OK/OK Hammaren
2016-05-08 Roslagshelg, medel OK Roslagen
2016-05-08 Tuve Trailrun Tolereds AIK
2016-05-08 Haningeträffen Medel HSOK
2016-05-08 Latvijas cempionats gara 2016 LOF
2016-05-08 Mistrovstvi CR a Veteraniada sprintovych stafet TJ Slovan Luhacovice
2016-05-08 MDM diva
2016-05-07 Soteleden TerrängMarathon 2016 IK Granit
2016-05-07 Swedish League, medel, med Kuxaträffen Ockelbo OK/OK Hammaren
2016-05-07 Roslagshelg, lång OK Roslagen
2016-05-07 MTBO Sv.Cup #1 Enhörna Södertälje-Nykvarn OF
2016-05-07 Farsta Fun Run Key Lindell OKS
2016-05-07 Kärppäjahti Kokkolan Suunnistajat
2016-05-07 Haningeträffen Lång HSOK
2016-05-07 Hökensåsracet dag 2 OK Gränsen
2016-05-07 Latvijas cempionats sprinta 2016 LOF
2016-05-07 Mistrovstvi CR ve sprintu Mistrovstvi CR a Veteraniada ve sprintu
2016-05-06 Bromma-Vallingby, medel, Grimsta BVSOK
2016-05-06 Närkekvartetten dag 2 Medel OK Tisaren
2016-05-06 Hökensåsracet dag1 OK Gränsen
2016-05-05 Kölabodamedeln OK Älme
2016-05-05 Swedish League, sprint (WRE), med Hammarslaget OK Hammaren/Ockelbo OK
2016-05-05 MTBO Masstart Tveta Södertälje-Nykvarn OF
2016-05-05 Keskipohjanmaa viesti Kokkolan Suunnistajat
2016-05-05 Närkekvartetten Dag 1 Lång Ok Tisaren
2016-05-05 OLT Testlauf OLT
2016-05-04 Icebug sprintcup etapp 1 Göteborg-Majorna OK
2016-05-03 4. Lauf - Wiener Schulcup 2015/16 WSC
2016-05-03 Roslagsveteranerna Länna IF
2016-05-03 milmar diva1
2016-05-03 milen milmar
2016-05-02 World Cup 2016 Round 1 - Sprint Relay Slask Wroclaw
2016-05-01 Test Nationale
2016-05-01 Dolkampen, lång Dalaportens OL
2016-05-01 Propagandan OK Tyr
2016-05-01 Finspångsorienteringen lång Finspångs SOK
2016-05-01 Traneträffen OK Tranan
2016-05-01 Järladubbeln, medel Järla IF Orienteringsklubb
2016-05-01 World Cup 2016 Round 1 - Sprint Qualification Slask Wroclaw
2016-05-01 World Cup 2016 Round 1 - Sprint Final Slask Wroclaw
2016-05-01 61. Bucheggberger OL Bucheggberger OL
2016-04-30 Dolkampen, medel Dalaportens OL
2016-04-30 Vårserien E1 OK Landehof
2016-04-30 Skaraborgsmästerskap, lång Lidköpings VSK
2016-04-30 Järladubbeln, lång Järla IF Orienteringsklubb
2016-04-30 Finspångsorienteringen medel Finspångs SOK
2016-04-30 World Cup 2016 Round 1 - Middle Slask Wroclaw
2016-04-30 Prova Prova
2016-04-30 DM Lång, BDOF / Stenungsunds OK Vårtävling (rättad Stenungsunds OK
2016-04-29 7 Manna / 4 Dam Eksjö SOK
2016-04-29 KM medeldistans Tjällmo-Godegårds OK
2016-04-24 Uppsala möte, lång OK Linné
2016-04-24 Vårträffen Visborgs OK
2016-04-24 IK Hakarpspojkarna, medel IK Hakarpspojkarna
2016-04-24 Riga Cup / Rigas kausi, day 2 Magnets / Auseklis IK
2016-04-24 Enskede-Hellas-dubbeln, medel (UP) Hellas Orientering, IFK Enskede
2016-04-24 Nationale Sud-Est St Regis OE42
2016-04-24 Swedish League #4 medel (WRE) med publiktävling OK Alehof, Kungälvs OK
2016-04-24 Testtävling 1 Ok tisaren
2016-04-24 Styrian-O-days 2016 - Relay SU Schöckl Orienteering
2016-04-23 IK Hakarpspojkarna, lång IK Hakarpspojkarna
2016-04-23 Riga Cup / Rigas kausi, day 1 Magnets / Auseklis IK
2016-04-23 Swedish League #3 lång (WRE) med publiktävling Kungälvs OK, OK Alehof
2016-04-23 Enskede-Hellas-dubbeln, lång Hellas Orientering, IFK Enskede
2016-04-23 Boforsloppet 2016 Degerfors OK / OK Djerf
2016-04-23 Départ en masse moyenne distance
2016-04-19 Tiomilarepet OK Älvsjö Örby
2016-04-19 Park Tour 2016 - Etape 3 Horsens OK
2016-04-19 Närtävling Korsnäs Korsnäs IF OK
2016-04-17 Långuven IK Uven
2016-04-17 Rosenholmslången Karlskrona SOK
2016-04-16 Stigtomtakavlen 2016 OK Hällen
2016-04-15 Natt-SM Karlskrona SOK
2016-04-15 Turku-Sprint 2016 (WRE) Turun Suunnistajat, FIN
2016-04-12 Labyrinten - Friends Arena Stockholm KIF Stockholm+Almby IK
2016-04-12 Park Tour 2016 - Etape 2 Horsens OK
2016-04-10 SL Brösarpslången Andrarums IF
2016-04-10 Memorijal Saše Palinkaša OK Neštin
2016-04-10 KolmårdsKavlen OK Kolmården
2016-04-10 Kvarnsveden När-OL Kvarnsvedens GoIF OK
2016-04-09 Herrestads-fjäll-marathon Uddevalla Orienteringsklubb, Bokenäs IF
2016-04-09 Lännamedeln Länna IF
2016-04-09 SL Brösarpssprinten Andrarums IF
2016-04-09 Göteborgsdubbeln, lång Lerums SOK
2016-04-09 Memorijal Saše Palinkaša OK Neštin
2016-04-09 KolmårdsMedeln OK Kolmården
2016-04-08 Ravlunda obs-tävling Andrarums IF
2016-04-08 Kevätyönviesti 2016 Turun Suunnistajat, FIN
2016-04-05 Park Tour 2016 - Bygholm Horsens OK
2016-04-03 Göingefejden 2016 FK Göingarna
2016-04-03 Kvillebyns Klassiska (Elit) Kvillebyn / WOC 2016
2016-04-02 Vildmarksfejden 2016 FK Göingarna
2016-04-02 DM, natt, Gotland SvaideRoma SOK
2016-04-02 55. Oberwiler OL (*13 ) OLG Oberwil
2016-04-02 Genrep i Ulvsta Ockelbo OK
2016-03-28 Vikingaträffen, Five-O, #5 Trollhättans SOK
2016-03-28 Snötrampen 2016 OK Löftan, Fjärås AIK
2016-03-26 Vårlöpet För SM-lång OK Vilse 87
2016-03-26 Kringelträffen 2016 Södertälje-Nykvarn OF
2016-03-25 Kortfredan, Five-O, #2 Ryda Sk
2016-03-24 Häxjakten, Five-O, #1 IK Gandvik
2016-03-20 Danish Spring Long 20-03-2016 OK Øst Birkerød
2016-03-20 Frölunda OL, medel Frölunda OL
2016-03-20 Vårtrippeln - Måsenstafetten 2016 OK Måsen
2016-03-20 Vårracet, För-SM, Medel OK Orion
2016-03-20 Rtanj sprint Kup AOK Rtanj
2016-03-20 Vårupptakt Länna IF
2016-03-20 Kretsträningshelg - Medel Degerfors OK
2016-03-20 Nattcup 4 SvaideRoma SOK
2016-03-19 OK Øst Birkerød
2016-03-19 Vårtrippeln - NyköpingsOrienteringen 2016 Nyköpings OK
2016-03-19 Vårracet, För-SM, Lång OK Orion
2016-03-19 SkidO DM Örebro Garphyttans IF
2016-03-19 Lingontest OKT
2016-03-18 Vårtrippeln - NyköpingsNatten 2016 Nyköpings OK
2016-03-18 Danish Spring Sprint 18-03-2016 by HSOK OK Øst Birkerød
2016-03-13 Junior Camp, Frivals-OL OK Orion
2016-03-13 Hallandspremiären söndag OK Lindena
2016-03-12 Hallandspremiären lördag Halmstad OK
2016-03-11 JuniorCamp, Stjärnnatten OK Orion
2016-03-11 Kattegattnatt Laholm
2016-03-05 ESOC/JWSOC/EYSOC Relay, Obertilliach Austrian Orienteering Federation
2016-03-05 LOST n°5
2016-03-04 ESOC/JWSOC/EYSOC Long, Obertilliach Austrian Orienteering Federation
2016-03-02 ESOC/JWSOC/EYSOC Middle, Obertilliach Austrian Orienteering Federation
2016-03-01 ESOC SprintRelay, Obertilliach Austrian Orienteering Federation
2016-03-01 JWSOC/EYSOC Sprint (Repeat), Obertilliach Austrian Orienteering Federation
2016-03-01 OLA Test Skarpnäcks OL
2016-02-29 ESOC Sprint, Obertilliach Austrian Orienteering Federation
2016-02-28 Vinter-cupen Etapp 7 Idrottsklubben Uven
2016-02-28 Vinter-cupen Etapp 7 Idrottsklubben Uven
2016-02-28 Vinter-cupen Etapp 7 Idrottsklubben Uven
2016-02-28 Vinter-cupen Etapp 7 Idrottsklubben Uven
2016-02-28 Vinter-cupen Etapp 7 Idrottsklubben Uven
2016-02-21 High Coast Ski-O + DM, medel OK Nolaskogsarna
2016-02-20 High Coast Ski-O + DM, sprint OK Nolaskogsarna
2016-02-07 Stockholm Indoor Cup E2 Stockholms Inomhusorienterare (SIO)
2016-02-07 Skid O SM Stafett IFK Moras OK
2016-02-07 Skistart.com Publiktävling SkidO SM Söndag IFK Moras OK
2016-02-06 Vinter-cup 5. afd - Rude Skov
2016-02-06 Skid O SM Medel IFK Moras OK
2016-02-06 Stockholm Indoor Cup E1 Stockholms Inomhusorienterare (SIO)
2016-02-03 GOF NattCup Etapp 8 Idrottsklubben Uven
2016-02-01 Test varvningar Orienteringsklubben Linné
2016-01-31 Skid O SM Jaktstart Piteå IF
2016-01-31 Zimska trening liga 3.kolo SK Magic Map
2016-01-30 Skid O SM Prolog Piteå IF
2016-01-28 Natt 7:an Etapp 4 Hestra IF
2016-01-27 Löpex Vinterserie 2016, #4 Almby IK, Örebro
2016-01-27 SkiWC-Round2 Relay, Klingenthal SkiO-Germany
2016-01-27 Natcup | Trekroner OK Roskilde
2016-01-27 Nattugglan 4 Tullinge Sportklubb
2016-01-26 SkiWC-Round2 SprintRelay, Klingenthal SkiO-Germany
2016-01-24 SkiWC-Round2 Long, Oberwiesenthal SkiO-Germany
2016-01-24 WMSOC Long, Oberwiesenthal SkiO-Germany
2016-01-24 Vinterserien 2016-01-24 Skarpnäcks OL
2016-01-23 SkiWC-Round2 Middle, Oberwiesenthal SkiO-Germany
2016-01-23 WMSOC Middle 2, Oberwiesenthal SkiO-Germany
2016-01-22 SkiWC-Round2 Sprint, Oberwiesenthal SkiO-Germany
2016-01-22 WMSOC Middle 1, Oberwiesenthal SkiO-Germany
2016-01-17 test DS 2016 OK Øst
2016-01-17 +Vinter-cupen Etapp 2 Idrottsklubben Uven
2016-01-13 Mila Stockholm by Night 3 Tullinge Sportklubb
2015-12-29 Midvintersprinten 1 Gammelstads IF
2015-12-29 Midvintersprinten 2 Gammelstads IF
2015-12-19 Qpoolen Indoor Hässleholms OK
2015-12-11 Weihnachtstrophy 2015 OLT
2015-12-09 NatCup 2015-16 4. afd. Søllerød OK
2015-12-04 ROGAINE COSTA DE LA LUZ FUNDI-O
2015-11-26 GOF NattCup 4 och GMOK Natt-KM Göteborg-Majorna OK
2015-11-25 Nattugglan - Riksten Tullinge Sportklubb
2015-11-15 Höstrusket Örkelljunga FK
2015-11-10 3. Lauf - Wiener Schulcup 2015/16 WSC
2015-11-08 O-Event 2015 - ZOOrientering IK Ymer
2015-11-08 Novembertävlingarna, lång Tullinge SK
2015-11-08 ProSerbia 2015 D Gudsi
2015-11-07 Roskilde Revanchen OK Roskilde
2015-11-07 O-Event 2015 - Up n Downhill Sprint Hestra IF
2015-11-07 Novembertävlingarna, medel Tullinge SK
2015-11-07 ProSerbia 2015 Prvenstvo Beograda sprint D Gudsi
2015-11-06 O-Event 2015 Nattsprint Borås GIF
2015-10-27 Getaren Runt -- 2015 Tullinge SK
2015-10-27 Moyenne Distance - Col de la Loge test rma_Helga
2015-10-26 Longue Distance - Chalmazel NOSE + HELGA
2015-10-25 Smålandskavlen Individuell E2 IKHP/JOK/Tenhult
2015-10-24 Smålandskavlen 2015 IKHP/JOK/Tenhult
2015-10-24 Smålandskavlen Individuella klasser IKHP/JOK/Tenhult
2015-10-23 HaningeNatten Haninge SOK
2015-10-20 2. Lauf - Wiener Schulcup 2015/16 WSC
2015-10-18 Dala-Dubbeln Patrull Karlsbyhedens IK/Korsnäs IF OK
2015-10-18 Vilselöpet OK Vilse 87
2015-10-18 Helg utan Älg, etapp 2 Gotlands Bro OK
2015-10-17 Dala-Dubbeln Stafett Karlsbyhedens IK/Korsnäs IF OK
2015-10-17 Helg utan Älg, etapp 1 Gotlands Bro OK
2015-10-15 GOF NattCup Etapp 1 OK Landehof
2015-10-11 25mannakorten 25mannaföreningen
2015-10-11 JEC Relay MTK Bad Harzburg
2015-10-11 Deutschland-Cup MTK Bad Harzburg
2015-10-11 8. Cup OK DIF OK DIF
2015-10-11 Höstrusket 2015 (Lokal kopia från: D620) Vittjärvs Idrottsklubb
2015-10-10 JEC Long MTK Bad Harzburg
2015-10-10 DM Lang MTK Bad Harzburg
2015-10-10 8. Cup OK DIF OK DIF
2015-10-09 JEC Sprint MTK Bad Harzburg
2015-10-09 DPT Finale MTK Bad Harzburg
2015-10-06 1. Lauf - Wiener Schulcup 2015/16 WSC
2015-10-04 Ungdomsseriefinal Stockholm Sundbybergs IK
2015-10-04 Höstmedeln Göteborg-Majorna OK
2015-10-04 Falkdrevet 2015 Söndag Skogsfalken
2015-10-04 Ringsjömedeln Ringsjö OK
2015-10-03 Sprintti- ja Nuorisoviesti Turun Suunnistajat, FIN
2015-10-03 Älgots Cup final Ringsjö OK
2015-10-03 4-klubb nr4 Nyköpings OK
2015-10-01 Natt-KM Frölunda Orienteringslöpare
2015-09-30 VeteranOL Bodafors Bodafors OK
2015-09-28 16. zavod Ceskeho poharu v MTBO KOS Tesla Brno
2015-09-27 Mistrovstvi CR a Veteraniada v MTBO LONG KOS Tesla Brno
2015-09-27 Ultralång DM OK Dacke
2015-09-27 U-5 dagars Jönköpings OL-allians IK Hakarpspojkarna
2015-09-26 Mistrovstvi CR a Veteraniáda v MTBO MIDDLE KOS Tesla Brno
2015-09-26 Ungdomsseriefinal Blekinge Ronneby OK
2015-09-20 Höstträffen - Gotland Garda OK
2015-09-20 MTBO - 10. Austria Cup 2015 OLT
2015-09-20 Hästveda Hästveda OK
2015-09-20 Börja Orientera (Örebro) Almby IK
2015-09-20 SM-stafett 2015 Snättringe SK och Tumba-Mälarhöjden OK
2015-09-19 SM Medel Final Skarpnäcks OL & Tullinge SK
2015-09-19 SM Medel Publiktävling Skarpnäcks OL & Tullinge SK
2015-09-19 MTBO - ÖSTM Mittel & 9. AC OLT
2015-09-19 Kåsjön Trail 2015 Sävedalens AIK
2015-09-18 SM Medel Kval Skarpnäcks OL & Tullinge SK
2015-09-13 SM lång; Final Haninge SOK
2015-09-13 Mullsjö SOK Mullsjö Skid O OK
2015-09-13 ÖID-mästerskap långdistans IF Femman / Solf
2015-09-13 SM lång; Publiktävling Haninge SOK
2015-09-13 USM Stafett Sundsvalls OK
2015-09-12 SM lång; Kval Haninge SOK
2015-09-12 Öka farta Mullsjö Skid O OK
2015-09-12 Ungdoms-SM Lång Sundsvalls OK
2015-09-11 Njudung Natt Bodafors OK
2015-09-11 Ungdoms-SM Sprint Sundsvalls OK
2015-09-07 Nuorten Aluekilpailu Turun Suunnistajat, FIN
2015-09-07 Träningstävling Malax IF
2015-09-06 DM, lång, Västergötland Trollhättans SOK
2015-09-06 DM, Lång, Gotland Garda OK
2015-09-05 DM, sprint, Bohuslän-Dal + Västergötland Trollhättans SOK
2015-09-04 Natt DM Stockholm OK Älvsjö Örby
2015-09-04 DM, natt, Bohuslän-Dal + Västergötland Trollhättans SOK
2015-09-02 U-serie deltävling 6 OK Vilse 87
2015-09-01 Träningsorientering Rymdcampus IFK Kiruna
2015-08-30 Skånes DM Långdistans FK Göingarna
2015-08-30 DM, stafett, Västergötland Tibro OK, Hjobygdens OK
2015-08-30 Stafett-DM Dalarna Stora Tuna OK
2015-08-30 DM, stafett, Göteborg Sävedalens AIK
2015-08-29 Bagheera Fjällmaraton Sälen Malungs OK
2015-08-29 Kraftloppet 2015 Finspångs SOK
2015-08-29 DM Medel Göteborg Kungälvs OK
2015-08-29 DM Medel, Västergötland Tibro OK, Hjobygdens OK
2015-08-26 Medel-KM GMOK GMOK
2015-08-23 Kristinehamns OL-weekend, dag 2 Kristinehamns OK
2015-08-23 IX Etapa CTRJ 2015 Elite CO
2015-08-23 Vojvodina Open 2015 OAK Novi Sad
2015-08-23 För-SM Medeldistans SoIK Hellas/OK Södertörn
2015-08-22 Kiruna Extreme dag 2 IFK Kiruna
2015-08-22 För-SM Långdistans OK Södertörn/SoIK Hellas
2015-08-22 WMTBOC2015 Relay WMTBOC2015
2015-08-22 Kristinehamns OL-weekend, dag 1 Kristinehamns OK
2015-08-22 Vojvodina Open 2015 OAK Novi Sad
2015-08-21 Kiruna Extreme dag 1 IFK Kiruna
2015-08-21 WMTBOC2015 Long WMTBOC2015
2015-08-19 WMTBOC2015 Sprint WMTBOC2015
2015-08-19 Userie 4 V. Blekinge OK Skogsfalken
2015-08-18 WMTBOC2015 Middle WMTBOC2015
2015-08-16 Tara Open 2015 SK Magic Map
2015-08-15 Skärgårdsutmaningen i Söderhamn Skärgårdens Multisportare
2015-08-15 Tara Open 2015 SK Magic Map
2015-08-13 Leksand Centrum Loop
2015-08-09 Medeltidsdubbeln E3 Garda OK
2015-08-09 Ronneby OK lång Ronneby OK
2015-08-09 Karlsborgsdubbeln, dag 2, lång u10mila
2015-08-08 Medeltidsdubbeln E1 Garda OK
2015-08-08 Medeltidsdubbeln E2 Garda OK
2015-08-08 Ronneby OK medel Ronneby OK
2015-08-08 u10mila u10mila
2015-08-08 Karlsborgsdubbeln, dag 1, medel u10mila
2015-08-07 Long WOC 2015
2015-08-07 u10mila HD12 u10mila
2015-08-06 Aptas Upp + Träningsorientering IFK Kiruna
2015-08-05 Relay WOC 2015
2015-08-04 Middle WOC 2015
2015-08-02 Sprint Final WOC 2015
2015-08-01 Sprint Relay WOC 2015
2015-08-01 WMOC Long Final Göteborgs OF
2015-08-01 Stora Hälsingegårdarsstafetten 2015 Alfta-Ösa OK/ Edsbyns IF Friidrott
2015-07-31 Sprint Qualifier WOC 2015
2015-07-30 WMOC Long Qualification 2 Göteborgs OF
2015-07-29 WMOC Long Qualification 1 Göteborgs OF
2015-07-27 WMOC Sprint Final Göteborgs OF
2015-07-26 WMOC Sprint Qualification Göteborgs OF
2015-07-19 Kopaonik open 2015 stage 5 SD Jasenica
2015-07-18 Kopaonik open 2015 stage 4 SD Jasenica
2015-07-18 Kvarkenträffen 2015 Merenkurkun rastipäivät - 3 IF Femman
2015-07-17 Kopaonik open 2015 stage 3 SD Jasenica
2015-07-17 The Cup of Raska SD Jasenica
2015-07-17 Kvarkenträffen 2015 Merenkurkun rastipäivät - 2 Vaasan Suunnistajat
2015-07-16 Kvarkenträffen 2015 Merenkurkun rastipäivät - 1 Malax IF
2015-07-15 Kopaonik open 2015 stage 2 SD Jasenica
2015-07-14 Kopaonik open 2015 stage 1 SD Jasenica
2015-07-12 Hallands 3-Dagars 2015 Etapp 3 FK Friskus-Varberg/OK Nackhe
2015-07-11 Hallands 3-Dagars 2015 Etapp 2 FK Friskus-Varberg/OK Nackhe
2015-07-10 Hallands 3-Dagars 2015 Etapp 1 FK Friskus-Varberg/OK Nackhe
2015-07-09 JWOC Long Norway
2015-07-09 Gotland 3-dagars Et3 Visborgs OK
2015-07-08 Gotland 3-dagars Et2 Visborgs OK
2015-07-07 JWOC Middle Final Norway
2015-07-07 Gotland 3-dagars Et1 Visborgs OK
2015-07-06 JWOC Middle Qual Norway
2015-07-05 Gotlands 2-dagars Etapp2 Svaide Roma SOK
2015-07-05 JWOC Sprint Norway
2015-07-04 Gotlands 2-dagars Etapp1 Svaide Roma SOK
2015-07-01 Test stafett_151004 Vittjärvs Idrottsklubb
2015-07-01 Trekvällars etapp 3 OK Ravinen
2015-07-01 GOF:s Sommarserie Etapp 3 S1 Göteborg-Majorna OK
2015-07-01 GOF:s Sommarserie Etapp 3 S2 Göteborg-Majorna OK
2015-07-01 Final Göteborg-Majorna OK
2015-06-30 Trekvällars etapp 2 OK Ravinen
2015-06-30 SM Sprint Final SOFT
2015-06-29 Trekvällars etapp 1 OK Ravinen
2015-06-29 SM Sprint stafett SOFT
2015-06-28 Tre skåningar och en dansk E4 Helsingborgs SOK
2015-06-28 Sprint EYOC 2015 Romania
2015-06-28 Proba5 Proba5
2015-06-28 3+3 Etapp 3 Malungs OK
2015-06-28 SM-Sprint kval SOFT
2015-06-27 Tre skåningar och en dansk E2 Helsingborgs SOK / Helsingør SOK
2015-06-27 Tre skåningar och En dansk E3 Helsingborgs SOK
2015-06-27 Söderhamns Skärgårdstriathlon Söderhamns CA
2015-06-27 Sälen 3+3, Lång Malungs OK
2015-06-27 Relay EYOC 2015 Romania
2015-06-26 Tre skåningar och en dansk E1 Helsingborgs SOK
2015-06-26 EYOC2015 - Long Transilva Cluj
2015-06-26 Test2 Test2
2015-06-26 Test1 Ruse
2015-06-26 3+3 Medel Malungs OK
2015-06-24 KretsOringen Etapp 4 Tibro OK, IF Hagen
2015-06-23 Semestercup del 1 Piteå IF
2015-06-23 KretsOringen Etapp 3 Tibro OK, OKP4
2015-06-22 PROBA Romania
2015-06-22 KretsOringen Tibro Hagen Hjo OKP4, Etapp 2 Tibro OK, Hjobygdens OK
2015-06-21 Örebro City Sprint Almby Idrottsklubb
2015-06-18 4. Lauf - JUFA Sprintcup 2015 NF Wien
2015-06-17 Brödkampen/DM Ultralång Ockelbo OK
2015-06-16 Sommarserien Ågesta IFK Enskede
2015-06-16 Sävedalens AIK
2015-06-14 High Chaparral-sprinten Bredaryds Skid O OK
2015-06-13 Wild West-sprinten Bredaryds Skid O OK
2015-06-11 21. Forssa Games, Tammela LHR, FIN
2015-06-11 Sprint-KM ungdomar Tullinge SK
2015-06-10 Sommarsprinten #2 Almby Idrottsklubb
2015-06-08 Jukolatest 2 Tullinge SK
2015-06-07 WorldCup Munkedal, Middle WOC2016
2015-06-07 Sommarlandssprinten Idrottsklubben Gandvik
2015-06-07 Ösaträffen dag3, lång Alfta-Ösa OK
2015-06-07 Trofej Beograda 2.dan PK Pobeda
2015-06-06 WorldCup Lysekil, Sprint WOC2016
2015-06-06 Ösaträffen dag2, medel Alfta-Ösa OK
2015-06-06 Vårserien Etapp 5 Kungälvs OK
2015-06-06 Trofej Beograda 1.dan PK Pobeda
2015-06-05 Ösaträffen dag1, medel Alfta-Ösa OK
2015-06-03 Stockholm City Cup 2015 - E3 Hagaparken Sundbybergs IK, OK Södertörn
2015-06-03 WC Long Norway
2015-06-02 Wr. Schulmeisterschaft 2014/15 WSC
2015-05-31 Sommarlägret - stafetten Tullinge SK
2015-05-30 DM Sprint 2015
2015-05-29 DM sprint Södermanland Trosabygdens OK
2015-05-29 Sommarlägret - sprint Tullinge SK
2015-05-27 Njudungs U-serie 3 Bodafors OK
2015-05-27 Icebug Sprintcup etapp 3 Göteborg Majorna OK
2015-05-27 DM, Sprint + Sommarsprinten 1 Hagaby GOIF / Almby IK Orientering
2015-05-27 Stockholm City Cup 2015 - E2 Långholmen OK Södertörn, Sundbybergs IK
2015-05-27 RACE FOR HEROES K3, Race for Heroes, FMM Multisport
2015-05-25 SAKO-stafetten Trollhättans SOK
2015-05-24 MTBO, Trollhättan, medel Trollhättans SOK
2015-05-24 Swedish League Final Umeå IFK Umeå, Högåkers OK
2015-05-23 MTBO, Trollhättan, sprint Trollhättans SOK
2015-05-23 Swedish League Umeå IFK Umeå, Högåkers OK
2015-05-20 Stockholm City Cup 2015 E1 Stadion OK Södertörn / Sundbybergs IK
2015-05-19 4-klubbsmatch 2 Trosabygdens OK
2015-05-19 Icebug Sprintcup etapp 2 Chalmers Göteborg-Majorna OK
2015-05-19 Paarlauf-MS & 5. Lauf - Wiener Schulcup 2014/15 WSC
2015-05-19 Lingongataesprint Urban
2015-05-17 Närkekvartetten, dag 4, medel Almby Idrottsklubb
2015-05-17 Swedish League Lång Bjursås OK
2015-05-17 16.KUP Obilica OK Obilic
2015-05-16 Närkekvartetten, dag 3, lång Almby Idrottsklubb
2015-05-16 OL-Touren Medel Bjursås OK
2015-05-15 Närkekvartetten, dag 2, lång Hagaby/KFUM Örebro
2015-05-15 Swedish League Medel Säterbygdens OK
2015-05-14 Vårserien, etapp 3 Utby IK
2015-05-14 Närkekvartetten, dag 1, medel Hagaby/KFUM Örebro
2015-05-14 Swedish League Sprint Säterbygdens OK
2015-05-12 Steir. Landesschulmeisterschaft 2015 Leibnitzer AC
2015-05-12 Ungdomsserien 1, krets 2, syd Skarpnäcks OL
2015-05-12 Tibro Ukrets Tibro OK
2015-05-10 Štafetno prvenstvo Beograda OK DIF
2015-05-06 DM, Sprint, Stockholm Waxholms OK
2015-05-06 Icebug Sprintcup etapp 1 Guldheden Göteborg-Majorna OK
2015-05-05 4. Lauf - Wiener Schulcup 2014/15 WSC
2015-05-05 Eskilstuna Sprint Cup - Etapp 1 OK Tor
2015-05-03 Dolkampen, lång Dalaportens OL
2015-05-03 Golden Compass 2015, Middle Compass Cluj
2015-05-03 Blackforest3days - JLVK Relay Gundelfinger Turnerschaft
2015-05-03 Roslagshelg, medel OK Roslagen
2015-05-03 Järladubbeln, långdistans Järla IF Orienteringsklubb
2015-05-03 Blackforest3days - E3 Gundelfinger Turnerschaft.
2015-05-02 Skärmenträffen 2015 Orienteringsklubben Skärmen
2015-05-02 Dolkampen, medel Dalaportens OL
2015-05-02 Golden Compass 2015, Long Compass Cluj
2015-05-02 Blackforest3days - E2 Gundelfinger Turnerschaft
2015-05-02 OK Älmes vårtävling OK Älme
2015-05-02 Roslagshelg, lång OK Roslagen
2015-05-02 Järladubbeln, medeldistans Järla IF Orienteringsklubb
2015-05-01 Blackforest3days - E1 Gundelfinger Turnerschaft
2015-04-28 Fyrklövertävling Almby IK Almby Idrottsklubb
2015-04-26 Gudhems vårtävling Gudhems IF
2015-04-26 Uppsala Möte Långdistans IF Thor Orientering
2015-04-26 Swedish League, medel, med Ändå Något Stigsökarna och Åmåls OK
2015-04-25 Swedish League, lång, med Stigsökarträffen Stigsökarna och Åmåls OK
2015-04-25 Finspångsorienteringen 2015 Finspångs SOK
2015-04-19 Helsingborgs SOK, lång Helsingborgs SOK
2015-04-19 Wiener Orientierungslaufcup 2015, 3. Lauf Orientierungslaufclub Wienerwald
2015-04-19 Vårträffen Visborgs OK
2015-04-19 Riga Cup / Rigas kausi, day 2 Magnets / Auseklis IK
2015-04-18 Helsingborgs SOK, medel Helsingborgs SOK
2015-04-18 Stigtomtakavlen 2015 OK Hällen
2015-04-18 SSM dag 1 Bodafors OK, Nässjö OK
2015-04-18 Riga Cup / Rigas kausi, day 1 Magnets / Auseklis IK
2015-04-17 Öppet Skaraborgsmästerskap, natt Mullsjö Skid O OK
2015-04-17 Natt-SM 2015 Attunda OK
2015-04-15 Individual Example Melin Software HB
2015-04-15 Exempel (Individuell) Melin Software HB
2015-04-12 Tibrotrippeln, dag 3, medel Tibro OK
2015-04-12 Klåverödsdubbeln, lång OK Silva, Rävetofta OK
2015-04-11 Kevätyön viesti 2015 Turun Suunnistajat, FIN
2015-04-11 SM Ultralång OK Silva, Rävetofta OK
2015-04-11 KPO Indoor Sprint 2015 Kokkolan Suunnistajat, FIN
2015-04-11 Tibrotrippeln, dag 2, lång Tibro OK
2015-04-11 Klåverödsdubbeln - medel OK Silva, Rävetofta OK
2015-04-10 Tibrotrippeln, dag 1, natt Tibro OK
2015-04-06 Vikingaträffen Five-O 5 OK Skogsvargarna & OK Flundrehof
2015-04-06 Påskrännet Örkelljunga FK
2015-04-06 Snötrampen 2015 OK Löftan / Fjärås AIK
2015-04-06 Kolmårdskavlen OK Kolmården
2015-04-06 Attunda-Test Attunda OK
2015-04-05 Kolmårdsmedeln OK Kolmården
2015-04-04 Göingefejden 2015 FK Göingarna
2015-04-03 Kortfredan Five-O 2 Idrottsklubben Gandvik
2015-04-02 Häxjakten Five-O 1 Idrottsklubben Gandvik
2015-03-29 Vårtrippeln-Måsenstafetten OK Måsen
2015-03-28 Vårtrippeln-NyköpingsOrienteringen Nyköpings OK
2015-03-27 Vårtrippeln-NyköpingsNatten Nyköpings OK
2015-03-27 DM Natt, Göteborg OK Landehof
2015-03-21 Giftest Gudhemsif
2015-03-19 1. Lauf - JUFA Sprintcup 2015 WSC
2015-03-15 OT Rtanj sprint Kup OT Rtanj
2015-03-15 Hallandspremiären - Långdistans Halmstad OK
2015-03-14 Hallandspremiären - Medel Laholms IF OK
2015-03-13 Hallandspremiären - Kattegattnatt OK Lindéna
2015-03-11 SM Nat 2015 | 2. afd | Valborup OK Roskilde
2015-03-03 Skaraborg by night Ryda Ryda Sk
2015-02-25 Löpex Vinterserie deltävling 7 Almby Idrottsklubb
2015-02-22 SkidO, SM/JSM/USM/VSM, lång Forsa OK
2015-02-21 SkidO, SM/JSM/USM/VSM, sprint Forsa OK
2015-02-14 AM HiSu pitka KoS
2015-02-08 Nattcup 2 Visborgs OK
2015-02-08 VUMB015 Søndag
2015-02-08 HiSu AM avoin keskimatka KoS
2015-02-08 3. kolo ZTL SK Magic Map
2015-02-07 VUMB2015
2015-02-07 AM HiSu sprintti KoS
2015-02-02 deneme aok
2015-02-01 Vinterrace Etapp 5 Uddevalla OK
2015-01-31 OLA training PB
2015-01-30 SkidO SM Prolog SM-veckan 2015
2015-01-30 SkidO SM Jaktstart SM-veckan 2015
2015-01-27 Spik-CUP SSOK
2015-01-25 SUI Long, Lenzerheide Ski-O Swiss
2015-01-25 ESOC Relay, Lenzerheide Ski-O Swiss
2015-01-25 SkidO, DM, sprint, Norrbotten + Skigo Cup Sävast Ski Team IF
2015-01-24 ESOC Middle, Lenzerheide Ski-O Swiss
2015-01-24 WMSOC Long, Lenzerheide Ski-O Swiss
2015-01-22 ESOC Sprint-Relay, Lenzerheide Ski-O Swiss
2015-01-22 Skaraborg by night V Idrottsklubben Gandvik
2015-01-21 ESOC Long, Lenzerheide Ski-O Swiss
2015-01-21 WMSOC Middle 2, Lenzerheide Ski-O Swiss
2015-01-20 ESOC Sprint, Lenzerheide Ski-O Swiss
2015-01-20 WMSOC Middle 1, Lenzerheide Ski-O Swiss
2015-01-17 SUI Sprint, Valbella Ski-O Swiss
2015-01-10 Löpex Vinterserie deltävling 3 Almby IK
2015-01-06 Trettondagsorientering Visborgs OK
2015-01-04 1100011 Adolince
2015-01-04 SprintCAO Adolince
2015-01-02 Midvintersprinten 1 Gammelstads IF
2015-01-02 Midvintersprinten 2 Gammelstads IF
2014-11-22 MUMS Mums
2014-11-20 Närnatt Cup, Etapp 4 OK Landehof
2014-11-16 Göingefejden FK Göingarna
2014-11-13 Närnatt Cup, etapp 3 Kungälvs OK
2014-11-09 O-Event, E3 - ZOOrientering IK Ymer
2014-11-09 Novembertävlingarna, långdistans Tullinge Sportklubb
2014-11-09 7. kup OK DIF 2.dan OK DIF
2014-11-08 O-Event, E2 - Up n Downhill Sprint Hestra IF
2014-11-08 Novembertävlingarna, medeldistans Tullinge Sportklubb
2014-11-08 7. kup OK DIF 1.dan OK DIF
2014-11-08 Camp And Larga 2014 Adolince
2014-11-07 O-Event, E1 - Sprint by Night Borås GIF
2014-11-01 Uddevallatrofén Uddevalla OK
2014-10-28 3. Lauf - Wiener Schulcup 2014/15 WSC
2014-10-26 Auckland Champs - Long Counties Manukau
2014-10-25 Smålandskavlen Bredaryds SOK / Anderstorps OK
2014-10-25 Wr. & Nö. Sprint MS 2014 OLT Transdanubien
2014-10-25 Prvenstvo Srbije SK Magic Map
2014-10-23 Närnattcup, etapp 2 Göteborg-Majorna OK
2014-10-19 Helg utan Älg, etapp 2 Garda OK
2014-10-19 Dala-Dubbeln Patrull Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens IK
2014-10-18 Helg utan Älg, etapp 1 Garda OK
2014-10-18 Dala-Dubbeln Stafett Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens IK
2014-10-14 2. Lauf - Wiener Schulcup 2014/15 WSC
2014-10-05 SM Ultralång OK Enen
2014-10-05 Ungdomens 7-manna Örkelljunga FK
2014-10-05 Höstrusket 2014 Örkelljunga FK
2014-10-05 Oktoberracet OK Enen
2014-10-05 GMOK höstmedel Göteborg-Majorna OK
2014-10-04 Älgot Cup, final Örkelljunga FK
2014-10-04 Nuoriso- ja Sprinttiviesti Turun Suunnistajat, FIN
2014-10-03 Skaraborgsmästerskap Natt Tibro OK
2014-09-30 1. Schulcup 2014/15 WSC
2014-09-28 Veteran-SM, långdistans Söderhamns OK, Ljusne-Ala OK
2014-09-28 SM Stafett IF Thor Orientering
2014-09-27 VTSC Vetlanda OK Njudung
2014-09-27 SM Medel, Final OK Linné
2014-09-27 Veteran-SM, medeldistans Söderhamns OK, Ljusne-Ala OK
2014-09-27 Linnéklassikern med SM-publiktävling OK Linné
2014-09-26 Vetlanda Team Sportia Cup OK Njudung
2014-09-26 SM Medel, Kval OK Linné
2014-09-26 Veteransprinten, prolog för Veteran-SM Söderhamns OK, Ljusne-Ala OK
2014-09-21 JLVK Staffel MTK Bad Harzburg
2014-09-21 SM Lång final OK Roslagen
2014-09-21 Trosa Skogslopp Trosabygdens OK
2014-09-21 Ungdoms-SM, distriktsstafett Köping-Kolsva OK
2014-09-20 Landehofs Hösttävling OK Landehof
2014-09-20 JLVK Einzel, Liebenburg MTK Bad Harzburg
2014-09-20 SM Lång kval OK Roslagen
2014-09-20 Ungdoms-SM, långdistans Köping-Kolsva OK
2014-09-19 Ungdoms-SM, sprintdistans Köping-Kolsva OK
2014-09-14 DM Lång Västergötland 2014 Ryda Sk, Främmestads IK
2014-09-14 DM Stafett Södermanland 2014 Niclas
2014-09-14 9. Memorijal Buda Radovic 2.dan PSOK DMB
2014-09-14 8. Nationaler OL (WRE), Säntisalp OL Regio Wil
2014-09-14 DM Lång Gotland Visborgs OK
2014-09-14 MTBO Svenska Cupen Final OK Kåre
2014-09-13 9. Memorijal Buda Radovic 1.dan PSOK DMB
2014-09-13 DM Sprint Västergötland 2014 Ryda Sk, Främmestads IK
2014-09-13 7. Nationaler OL, Sellamatt OL Regio Wil
2014-09-13 Sprintstafett MTBO Falun OK Kåre
2014-09-12 DM Natt Västergötland 2014 Ryda Sk, Främmestads IK
2014-09-12 Natt DM Gotland Visborgs OK
2014-09-09 Test Lindebygdens OK
2014-09-07 DM Stafett Gotland 2014 Svaide Roma SOK
2014-09-06 DM Medel Gotland SvaideRoma SOK
2014-08-31 Srb-O-Tour Sprint , Novi Sad (WRE) OAK Novi Sad
2014-08-31 För-SM Hemfosa, långdistans Skarpnäcks OL & Tullinge SK
2014-08-31 Höstträffen2014 - Gotland Garda OK
2014-08-30 Srb-O-Tour middle distance, Morintovo OAK Novi Sad
2014-08-30 Fjällmaraton Sälen Malungs OK
2014-08-30 Pepparkaksluffen Kungälvs OK
2014-08-30 SK Test OKTest
2014-08-29 Srb-O-Tour middle distance, Morintovo (WRE) OAK Novi Sad
2014-08-29 Srb-O-Tour sprint, Cortanovci OAK Novi Sad
2014-08-28 Srb-O-Tour long distance, Morintovo (WRE) OAK Novi Sad
2014-08-27 DM Sprint Bohuslän-Dal OK Skärmen
2014-08-26 Srb-O-Tour Middle Distance, Papratski do OK Neštin
2014-08-25 Srb-O-Tour – middle distance, Ciganski logor OK Neštin
2014-08-25 MySports Inov8, Pixne Malax IF
2014-08-24 Attundadubbeln Medel Attunda OK
2014-08-24 Euromeeting Long Göteborg-MajornaOK/Frölunda OL
2014-08-24 Srb-O-Tour long distance, Svilos, Ugljara (WRE) OK Neštin
2014-08-24 Omeeting Long GMOK - FOL
2014-08-23 Attundadubbeln Lång Attunda OK
2014-08-23 Kraftloppet Finspångs SOK
2014-08-23 Srb-O-Tour middle distance, Letenka OK Neštin
2014-08-23 Euromeeting Sprint GMOK/FOL
2014-08-23 Omeeting Etapp2 GMOK - FOL
2014-08-22 Euromeeting Middle Göteborg-MajornaOK/Frölunda OL
2014-08-22 Göteborg Omeeting GMOK - FOL
2014-08-21 1. Lauf - WOLV Sommercup 2014 WSC
2014-08-20 ÖIDM i Sprint Malax IF
2014-08-16 Skärgårdsutmaningen Skärgårdens multisportare
2014-08-11 MySports Inov8 Solf IK / IF Femman
2014-08-10 Tuna Ting Lång Stora Tuna OK
2014-08-09 Tuna Ting Medel Stora Tuna OK
2014-08-07 VeteranTouren Attunda
2014-08-04 COC 2014 Long GVOC
2014-08-03 COC 2014 Sprint GVOC
2014-08-03 Abiska 2-dagars Etapp 2 IFK Kiruna
2014-08-02 COC 2014 Middle GVOC
2014-08-02 Abiska 2-dagars Etapp 1 IFK Kiruna
2014-08-02 U10-mila HD18D18 Marks O-ring
2014-08-02 Kärppäjahti KoS
2014-08-01 U10-mila HD12 Marks O-ring
2014-07-20 MTB-O World Cup, Long O-Ringen2014
2014-07-19 Kvarkenträffen 2014 Merenkurkunrastipäivät - 3 IF Femman
2014-07-19 MTB-O World Cup, Sprint O-Ringen2014
2014-07-18 Kvarkenträffen 2014 Merenkurkunrastipäivät - 2 Malax IF
2014-07-18 MTB-O World Cup, Middle O-Ringen2014
2014-07-17 Kvarkenträffen 2014 Merenkurkunrastipäivät - 1 IF Femman
2014-07-17 NZSS Individual Sprint Distance Counties Manukau
2014-07-13 Hallands 3-dagars Etapp 3 Halmstad OK mfl
2014-07-12 Hallands 3-dagars Etapp 2 Halmstad OK mfl
2014-07-11 Hallands 3-dagars Etapp 1 Halmstad OK mfl
2014-06-29 Tre skåningar och En dansk, Etapp 4 Helsingborgs SOK
2014-06-29 Kapa 3-days, day 3 OK Kapa, Latvia
2014-06-29 Majski sportski dan PSK Avala
2014-06-28 Tre skåningar och En dansk, Etapp 2 Helsingborgs SOK
2014-06-28 Tre skåningar och En dansk, Etapp 3 Helsingborgs SOK
2014-06-28 EYOC 2014, Relay Strumica, Macedonia
2014-06-28 Kapa 3-days, day 2 OK Kapa, Latvia
2014-06-28 Söderhamns skärgårds triathlon Söderhamns Triathlon
2014-06-28 Kvarnsveden MTBO Kvarnsvedens GoIF
2014-06-27 EYOC 2014, Long Strumica, Macedonia
2014-06-27 Tre skåningar och En dansk, Etapp 1 Helsingborgs SOK
2014-06-27 Kapa 3-days, day 1 OK Kapa, Latvia
2014-06-26 EYOC 2014, Sprint Strumica, Macedonia
2014-06-26 KretsOringen E5 Tibro Tibro OK
2014-06-25 ÖID-Ekorrstigfinalen 2014 Solf/Femman, FIN
2014-06-25 KretsOringen E4 Skultorp Tibro OK
2014-06-24 KretsOringen E3 Hagen Tibro OK
2014-06-23 KretsOringen E2 Hjo Tibro OK
2014-06-22 1. Biberister Bike-OL / SM Mitteldistanz OLG Biberist SO
2014-06-22 KretsOringen E1 Karlsborg Tibro OK
2014-06-14 ÖM Sprint / 3. AC 2014 OLC Wienerwald
2014-06-10 Forssa Games 2014 LHR, FIN
2014-06-08 Sommarlandsprinten IK Gandvik
2014-06-08 WC Norway Long Kongsberg OL
2014-06-07 Bruksortssprinten Etapp1 OK Klyftamo
2014-06-06 Gängkaveln 2014 Test Arvid Sundkvist
2014-06-04 Lång-KM Göteborg-Majorna OK
2014-06-03 Wiener Schulmeisterschaft 2013/14 WSC
2014-06-01 Sprint-SM Final OK Linné
2014-06-01 Sprint-SM Publiktävling OK Linné
2014-05-31 Sprint-SM kval OK Linné
2014-05-29 Jukola Test Niclas
2014-05-25 Silva League Final BAIK, GIF, OK Renen
2014-05-24 Silva League Medel BAIK, GIF, OK Renen
2014-05-24 Test OKM Ungdomstävling Niclas
2014-05-23 Silva League Sprint BAIK, GIF OK Renen
2014-05-21 Icebug SprintCup 3 Chalmers Göteborg-Majorna OK
2014-05-20 Till Skogs, del 1 OK Roslagen
2014-05-18 OL-Touren Dalarna Långdistans OK Kåre
2014-05-17 OL-Touren Dalarna Medeldistans OK Kåre
2014-05-13 Icebug Sprintcup etapp 2 Björkekärr Göteborg-Majorna OK
2014-05-13 Ungdomsserien, krets 4 söder Haninge SOK
2014-05-13 Paarlauf MS & 5. Lauf - Wiener Schulcup 2013/14 WSC
2014-05-13 Die Wappler Challenge WSC
2014-05-12 Nuorten aluekilpailu Turun Suunnistajat, FIN
2014-05-11 WhyJustRun McCartney Creek Greater Vancouver Orienteering Club
2014-05-10 Hämeen avoin AM-sprint LHR
2014-05-07 Icebug Sprintcup etapp 1 Vallhamra Göteborg-Majorna OK
2014-05-06 4. Lauf - Wiener Schulcup WSC
2014-05-02 Silva League Sprint Tranås SOL Tranås
2014-04-29 SAKO-serien tävling 1 2014 Trollhättans SOK
2014-04-27 Uppsala möte, lång OK Linné
2014-04-27 OK Bäverns långdistans OK Bävern
2014-04-26 OK Bäverns medeldistans OK Bävern
2014-04-21 Helsingborgs SOK Lång Helsingborgs SOK
2014-04-21 Vikingaträffen Five-O 2014 Trollhättans SOK
2014-04-21 Kolmårdskavlen OK Kolmården
2014-04-21 Snötrampen 2014 OK Löftan, Fjärås AIK
2014-04-20 Bohuslunken Five-O Uddevalla Orienteringsklubb
2014-04-20 Silva League Finspång Finspångs SOK
2014-04-20 Helsingborgs SOK Medel Helsingborgs SOK
2014-04-20 Riga Cup / Rigas kausi, day 2 Magnets / Auseklis IK
2014-04-20 test Silva SOL Tranås
2014-04-19 Öjetrampen Five-O OK Kullingshof, Främmestads IK
2014-04-19 Riga Cup / Rigas kausi, day 1 Magnets / Auseklis IK
2014-04-19 Kolmårdsmedeln OK Kolmåden
2014-04-18 Kortfredan 2014 IK Gandvik
2014-04-17 Haxjakten 2014 IK Gandvik
2014-04-12 SSM Individuell OK Skogsfalken
2014-04-12 KPO Indoor Sprint Kokkolan Suunnistajat
2014-04-11 SM 2014 Natt Sigtuna OK
2014-04-06 Enenracet 2014 OK Enen
2014-04-06 Tibrotrippeln, medeldistans Tibro OK
2014-04-06 WorldCup Murcia, Middle IOF, FEDO, FORM
2014-04-06 5. Lauf - WOLV-Cup 2014 WSC
2014-04-05 Tibrotrippeln, långdistans Tibro OK
2014-04-05 WorldCup Murcia, Long IOF, FEDO, FORM
2014-04-04 Tibrotrippeln, natt Tibro OK
2014-03-30 Vårtrippeln - MåsenStafetten OK Måsen
2014-03-29 7-manna Ronneby OK
2014-03-29 Vårtrippeln - NyköpingsOrienteringen Nyköpings OK
2014-03-28 Vårtrippeln - NyköpingsNatten Nyköpings OK
2014-03-26 IKGTEST3 IK Gandvik
2014-03-23 Vårrännet Örkelljunga, Långdistans ÖFK - OK Kompassen
2014-03-23 Regio Olten OL OL Regio Olten
2014-03-22 Vårrännet Örkelljunga, Medeldistans ÖFK - OK Kompassen
2014-03-22 Upptakt14 IK Gandvik
2014-03-22 Upptakt14 IK Gandvik
2014-03-16 SM2014testNatt Sigtuna OK
2014-03-11 Måndag Test
2014-03-09 UOF Mixstafett IF Thor
2014-03-06 Test-Event WSC
2014-03-04 Skaraborg by Night Ryda SK Ryda Skidklubb
2014-02-09 SkidO DM Medel Norrbotten + Skigo Cup 6 Sävast Ski Team, I19 IF
2014-02-08 SkidO DM Lång Norrbotten + Skigo Cup 5 Sävast Ski Team, I19 IF
2014-01-12 OBS-Tävl. (Landslaget) + Publiktävling (Skigocup) Sävast Ski Team, I19 IF, Bodens BK, Älvsbyns IF OK
2014-01-11 SkidO SM Medel + Publiktävling (Skigocup) Sävast Ski Team, I19 IF, Bodens BK, Älvsbyns IF OK
2014-01-09 Landehofs nattcup E4 OK Landehof
2014-01-07 Test 3 IFK Kiruna
2013-12-30 Midvintersprinten 1 Gammelstads IF
2013-12-30 Midvintersprinten 2 Gammelstads IF
2013-12-17 Nattcup-2 Trollhättans SOK
2013-12-01 Skigo Cup (WRE) Etapp 2 IFK Kiruna
2013-11-30 Skigo Cup (WRE) Etapp 1 IFK Kiruna
2013-11-21 GMOK Natt-KM och Nattcup Göteborg-Majorna OK
2013-11-10 Novembertävlingarna - långdistans Tullinge SK
2013-11-09 Novembertävlingarna - medeldistans Tullinge SK
2013-11-02 Silvatrofén 2013 Uddevalla OK
2013-10-26 Smålandskavlen 2013 SOK Viljan
2013-10-19 Dala-Dubbeln Stafett Karlsbyhedens IK/Korsnäs IF OK
2013-10-19 Dala-Dubbeln Patrull Karlsbyhedens IK/Korsnäs IF OK
2013-10-13 25mannakorten Täby OK
2013-10-06 GMOK Hösttävling Göteborg-Majorna OK
2013-09-29 SM Stafett Göteborgs OF /Kungälvs OK /IFK Göteborg
2013-09-28 Medel SM Final IFK Göteborg, Frölunda OL, IK Stern, Göteborgs OF
2013-09-27 Medel SM Kval IFK Göteborg, Frölunda OL, IK Stern, Göteborgs OF
2013-09-25 KLL pohjanmaa Kokkolan Suunnistajat
2013-09-22 Ungdoms-SM Stafett 2013 FK Boken
2013-09-22 Lång-SM final Göteborgs OF/Göteborg-Majorna OK/OK Alehof
2013-09-22 CTO IBÉRICO II Larga GOCAN
2013-09-21 Ungdoms-SM Lång 2013 FK Boken
2013-09-21 Bendigo Rocks 3 - Mt Korong Bendigo Orienteers
2013-09-21 Lång-SM kval Göteborgs OF/ Göteborg-Majorna OK/OK Alehof
2013-09-21 CTO IBÉRICO II Media GOCAN
2013-09-21 CTO IBÉRICO II Sprint GOCAN
2013-09-20 Ungdoms-SM Sprint 2013 FK Boken
2013-09-15 DM Lång Västergötland + Vargsöndan 2013 OK Skogsvargarna
2013-09-14 Sprint-DM Västergötland Vänersborgs SK
2013-09-13 Natt-DM Västergötland Vänersborgs SK
2013-09-01 Linnéklassikern OK Linné
2013-08-27 Lång-KM OK Landehof
2013-08-19 MySports Inov8 Malax IF
2013-08-07 Ottfjället Upp Vértex
2013-08-03 Merenkurkunrastipäivät pv.3 VaaSu/Femman/Solf
2013-08-03 Ungdomens 10mila - HD18 & D18 Ulricehamns OK / OK Tranan
2013-08-03 Fjällmaraton Vértex
2013-08-02 Merenkurkunrastipäivät pv. 2 VaaSu/Femman/Solf
2013-08-02 Ungdomens 10mila - HD12 Ulricehamns OK / OK Tranan
2013-08-01 Merenkurkunrastipäivät pv. 1 VaaSu/Femman/Solf
2013-07-17 High Coast 2-days Etapp2 OK Nolaskogsarna
2013-07-16 High Coast 2-days Etapp1 OK Nolaskogsarna
2013-07-14 Hallands 3-dagars Etapp 3 Falkenbergs OK
2013-07-13 Hallands 3-dagars Etapp 2 Falkenbergs OK
2013-07-12 Hallands 3-dagars Etapp 1 Falkenbergs OK
2013-06-25 Iittala Lasimäkisprint Kalvolan Keihäs
2013-06-25 ÖID-Ekorrstigfinal 2013 IF Femman
2013-06-16 Tre Skåningar och en Dansk, E4 Helsingborgs SOK
2013-06-15 Tre Skåningar och en Dansk, E3 Helsingborgs SOK
2013-06-14 Tre Skåningar och en Dansk, E1 Helsingborgs SOK
2013-06-13 Forssa Games 2013 Lounais-Hämeen Rasti
2013-06-10 QB111_Middle Dave Lotty
2013-06-09 QB111_Long Keith Jay
2013-06-09 MTBO-SM Lång Kvarnsvedens GoIF
2013-06-09 Sprinthelgen söndag OK Orion
2013-06-09 Unionsmatchen 2013, stafett Frölunda OL
2013-06-08 QB111_Sprint Garry Stewart
2013-06-08 MTBO-SM Medel Kvarnsvedens GoIF
2013-06-08 Sprinthelgen lördag, etapp 1 OK Orion
2013-06-08 Sprinthelgen lördag, etapp 2 OK Orion
2013-06-08 Unionsmatchen 2013, individuellt Frölunda OL
2013-06-07 MTBO-SM Sprint Kvarnsvedens GoIF
2013-06-02 Latvian Championships - long OK Aluksne
2013-06-01 DM Sprint Skåne Helsingborgs SOK
2013-06-01 Latvian Championships - sprint OK Aluksne
2013-05-29 Icebug Sprintcup etapp 3 Björkekärr Göteborg-Majorna OK
2013-05-29 SWSydneySchools WHN
2013-05-28 SAKO U-stafett Trollhättans SOK
2013-05-23 GalaDay IKN
2013-05-23 MotionsOL Landvetter OK Landehof
2013-05-23 GraysPoint URN
2013-05-22 Icebug Sprintcup etapp 2 Tuve Göteborg-Majorna OK
2013-05-19 Silva League finalen, Tour de Medelpad Etapp 3 Medelpads klubbarna
2013-05-18 Silva League, Tour de Medelpad Etapp 2 Medelpads klubbarna
2013-05-18 Vårserien 2 Kungälvs OK
2013-05-17 Tour de Medelpad, Etapp 1 Medelpads klubbarna
2013-05-15 Icebug Sprintcup etapp 1 Kaverös Göteborg-Majorna OK
2013-05-12 Silva League KFUM Örebro OK/Hagaby GOIF
2013-05-11 Silva League KFUM Örebro OK/Hagaby GOIF
2013-05-09 Silva Leauge OK Tisaren
2013-05-01 Kumla Test OK Tisaren
2013-04-28 Silva League Etapp 2 Tibro OK
2013-04-27 Silva League Etapp 1 Tibro OK
2013-04-21 Sprint-SM Final Göteborgs OF
2013-04-21 Riga Cup / Rigas kausi, day 2 Magnets / Auseklis IK
2013-04-20 Sprint-SM Kval Göteborgs OF
2013-04-20 Riga Cup / Rigas kausi, day 1 Magnets / Auseklis IK
2013-04-18 SM Natt 2013 Sävedalens AIK / Lerums SOK
2013-04-14 UltraSM2013 OK Landehof
2013-04-14 Ziemelu divdienas 2014 Kapa OK
2013-04-13 Kevätyön viesti 2013 Turun Suunnistajat, FIN
2013-04-07 Vårracet, långdistans OK Orion
2013-04-01 Easter Day 3 Orienteering Victoria
2013-04-01 Vikingaträffen 2013 Trollhättans SOK
2013-03-31 Easter Day 2 Orienteering Victoria
2013-03-30 Easter Day 1 Orienteering Victoria
2013-03-29 Easter Prologue Orienteering Victoria
2013-03-26 Sakoträning OK Skogsvargarna
2013-03-22 Natt-DM Göteborg Göteborg-Majorna OK
2013-03-16 Kodin Terra Kokkola KoS
2013-03-03 Victorian State Series #2 Eureka Orienteers
2013-02-23 Victorian State Series #1 CHOC
2013-02-17 ESOC JWSOC EYSOC relay Latvia
2013-02-16 ESOC JWSOC EYSOC sprint, WMSOC long distance Latvia
2013-02-14 ESOC JWSOC EYSOC WMSOC long distance Latvia
2013-02-13 ESOC JWSOC EYSOC middle distance Latvia
2013-02-12 ESOC Sprint Relay Latvia
2013-01-20 Säterträffen Medel WRE Skid-O Säterbygdens OK
2013-01-13 Testtävling inför SM2013 Kungälvs OK
2013-01-12 Madonas kauss - Vidējā distance Arona OK
2012-12-04 Nattcup E1 Vänersborgs SK
2012-11-11 Novembertävlingarna - söndag Tullinge SK
2012-11-10 Waiuku Multisport Counties Manukau
2012-11-10 Novembertävlingarna - lördag Tullinge SK
2012-10-21 GMOK Hösttävling Göteborg-Majorna OK
2012-10-20 Älgotscup Final 2012 Örkelljunga FK
2012-10-14 Dala-Dubbeln Patrull Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens IK
2012-10-14 Fräknefejden Lång Ljungskile FK
2012-10-13 Dala-Dubbeln Stafett Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens IK
2012-10-13 Fräknefejden Medel Ljungskile FK
2012-10-09 Nordic Military Championships - Relay Försvarsmakten / Tullinge SK
2012-10-07 Nordic Military Championships - Long Försvarsmakten / Tullinge SK
2012-09-30 Nässjö OK/Bodafors OK Nässjö OK/Bodafors OK
2012-09-30 Fridatrippeln, lång Vänersborgs SK
2012-09-29 Nässjö OK/Bodafors OK Nässjö OK/Bodafors OK
2012-09-29 Fridatrippeln, medel Vänersborgs SK
2012-09-28 Nässjö OK/Bodafors OK Nässjö OK/Bodafors OK
2012-09-28 Fridatrippeln, natt Vänersborgs SK
2012-09-23 Stafett-SM Ockelbo OK
2012-09-22 Nuoriso- ja Sprinttiviesti Turun Suunnistajat, FIN
2012-09-22 Medel-SM final Österfärnebo IF
2012-09-21 Medel-SM kval Österfärnebo IF
2012-09-16 USM Stafett Bredaryds SOK
2012-09-16 Lång-SM final OK Hammaren
2012-09-15 USM Lång Bredaryds SOK
2012-09-15 Lång-SM kval OK Hammaren
2012-09-15 Vic Middle Distance BK
2012-09-14 USM Sprint Bredaryds SOK
2012-08-29 Medel-KM Göteborg-Majorna OK
2012-08-26 SM Sprint - final 2012 Gävle OK
2012-08-25 SM Sprint - kval 2012 Gävle OK
2012-08-24 NattSM 2012 Rehns BK
2012-08-18 Black River Run Västerås LK
2012-08-18 O-meeting dag 2 Göteborg-Majorna OK
2012-08-17 O-meeting dag 1 Göteborg-Majorna OK
2012-08-15 GMOK Lång-KM Göteborg-Majorna OK
2012-08-05 Ungdomens 10mila Långdistans Tibro OK
2012-08-04 Ungdomens 10mila 2012 HD18 IF Hagen
2012-08-04 Ungdomens 10mila Medeldistans Tibro OK
2012-08-03 Ungdomens 10mila 2012 HD12 IF Hagen
2012-07-14 FIN5 2012, 5. päivä FIN
2012-07-14 FIN5 2012, 14.7. Kunto FIN
2012-07-13 FIN5 2012, 4. päivä FIN
2012-07-13 FIN5 2012, 13.7. Kunto FIN
2012-07-12 FIN5 2012, 3. päivä FIN
2012-07-12 FIN5 2012, 12.7. Kunto FIN
2012-07-10 FIN5 2012, 2. päivä FIN
2012-07-10 FIN5 2012, 10.7. Kunto FIN
2012-07-09 FIN5 2012, 1. päivä FIN
2012-07-09 FIN5 2012, 9.7. Kunto FIN
2012-06-19 GSK sommarcup 3 Göteborgs skidklubb
2012-06-09 Unionsmatchen 2012 invid. Uddevalla OK
2012-06-06 Nationaldagssprintstafett Tibro OK
2012-06-02 Vårserien etapp 3 GMOK
2012-05-30 Göteborg Sprint Cup E3 Göteborg-Majorna OK
2012-05-27 Silva League ÖSA-träffen Alfta-Ösa OK
2012-05-26 Silva League ÖSA-träffen Alfta-Ösa OK
2012-05-23 Göteborg Sprintcup E2 GMOK
2012-05-22 test unionsmatch Uddevalla OK
2012-05-16 JVM test, Sprint Säterbygdens OK
2012-05-09 Göteborg Sprint Cup Etapp GMOK
2012-05-08 SAKO-U 1 Trollhättans SOK
2012-05-04 Silva League Sprint (WRE) Linköpings OK
2012-05-01 Turku Sprint Turun Suunnistajat, FIN
2012-05-01 Kuxaträffen Ockelbo OK
2012-05-01 Test Event EOC EOC
2012-04-29 Silva League 4 Täby OK / Vallentuna-Össe
2012-04-28 Silva League 3 med WRE Täby OK / VÖOL
2012-04-15 Silva league/Göteborgsd S Sävedalens AIK Lerums SOK
2012-04-15 TibroTrippeln Lång Tibro OK
2012-04-14 Kevätyönviesti 2012 Turun Suunnistajat, FIN
2012-04-14 Silva league/Göteborgsd L Sävedalens AIK Lerums SOK
2012-04-14 TibroTrippeln Medel Tibro OK
2012-04-09 Kolmårdskavlen OK Kolmården
2012-04-09 Vikingaträffen-12 Trollhättans SOK
2012-04-05 Sydsvenska 7-manna OK Silva / Rävetofta OK
2012-03-25 Ski-O WC Ultra Long, SM L Bodens BK
2012-03-24 Ski-O WC Middle. USM+VSM Bodens BK
2012-03-22 Ski-O WC Relay, JSM Stafe Bodens BK
2012-03-21 Ski-O World Cup Sprint, S Bodens BK
2012-02-05 Vinterrace etapp 4 Trollhättans SOK
2012-01-24 Nattcupen Trollhättans SOK
2011-10-16 Dala-Dubbeln Patrull Korsnäs IF OK/Karlsbyhede
2011-10-15 Dala-Dubbeln Stafett Korsnäs IF OK/Karlsbyhede
2011-10-12 GMOK Natt-KM GMOK
2011-09-24 Nuoriso- ja Sprinttiviest Turun Suunnistajat, FIN
2011-09-18 SM-viesti, R2 Lounais-Hämeen Rasti, FIN
2011-09-18 Stafett-SM Vänersborgs SK
2011-09-17 Medel-SM Trollhättans SOK
2011-09-16 Medel-SM kval Trollhättans SOK
2011-09-11 USM Distriktstafett OK Skärmen
2011-09-11 Lång-SM final Skogshjortarna / Kullings
2011-09-10 USM Lång OK Skärmen
2011-09-10 Lång-SM kval OK Skogshjortarna / OK Ku
2011-09-09 USM Sprint OK Skärmen
2011-09-05 NuoriSuuntaViesti Turun Suunnistajat, FIN
2011-08-21 Silva Junior Cup OK Klemmingen
2011-08-20 Silva Junior Cup OK Klemmingen
2011-08-14 Norrlandsmästerskap lång Gävle OK
2011-08-06 43-kavlen Linköpings OK, Skogspojk
2011-08-05 U10mila Marks OLring
2011-06-18 MTB-O World Cup Middle IK Jarl Rättvik, Leksands
2011-06-18 MTB-O World Masters Middl IK Jarl, Rättvik and Leks
2011-06-06 Elitserien OK Kåre
2011-06-06 Kopparsprinten (publiktäv OK Kåre
2011-06-06 Nuorten Aluekilpailu Turun Suunnistajat, FIN
2011-06-06 Kopparsprinten Elit OK Kåre
2011-06-05 Sprintstafett OK Kåre
2011-06-04 Elitserien medel / För-EM IFK Mora
2011-05-29 KM medeldistans OK Kåre
2011-04-25 Arosträffen Lång Västerås SOK
2011-04-25 Elitserie & Junior Cup IK Hakarpspojkarna
2011-04-25 Vikingaträffen 2011 Trollhättans SOK
2011-04-24 FinnSpring2011, Viesti Turun Suunnistajat, FIN
2011-04-24 Arosträffen Medel Västerås SOK
2011-04-24 Elitserien & Junior Cup IK Hakarpspojkarna
2011-04-23 FinnSpring2011, Henk.koht Turun Suunnistajat, FIN
2011-04-21 7-Manna Kexholms SK
2011-04-17 SM Sprint - final 2011 Gotlands Bro OK
2011-04-17 Letälvsträffen Degerfors OK
2011-04-16 SM Sprint - kval 2011 Gotlands Bro OK
2011-04-16 Boforsloppet OK Djerf
2011-04-15 SM Natt 2011 Gotlands Bro OK
2011-04-10 GMOK Vårtävling GMOK
2011-04-09 Kevätyönviesti 2011 Turun Suunnistajat, FIN
2011-04-09 Kolmårdsdubbeln medel OK Kolmården
2010-10-23 Final Elitserien + Silva Köping-Kolsva OK
2010-10-17 Dala-Dubbeln Patrull Korsnäs IF OK/Karlsbyhede
2010-10-16 Dala-Dubbeln Stafett Korsnäs IF OK/Karlsbyhede
2010-09-26 Elitserien Sprint Dalaportens OL
2010-09-25 Nuoriso- ja Sprinttiviest Turun Suunnistajat
2010-09-25 Elitserien Lång Dalaportens OL
2010-09-19 SM-viestit R2 Kauhajoen Karhu
2010-09-18 SM-keskimatka R2 Karsinta Teuvan Rivakka
2010-09-18 SM-keskimatka R2 Finaalit Teuvan Rivakka
2010-09-17 DM Natt Västmanland Västerås SOK
2010-09-12 Lång-DM Östergötland OK Kolmården
2010-09-05 Veteran RM Lång OK Skogsfalken
2010-09-05 SM stafett Umeå OK
2010-09-04 Veteran RM Medel OK Skogsfalken
2010-09-04 SM Medel finaler Umeå OK
2010-09-03 SM Medel kval Umeå OK
2010-08-29 SM Lång Final SK Örnen / OK Tyr
2010-08-29 USM stafett Sidnsjö IK/OK Nolaskogsar
2010-08-28 SM Lång Kval SK Örnen / OK Tyr
2010-08-28 USM lång Sidensjö IK/OK Nolaskogsa
2010-08-27 USM sprint Sidensjö IK/OK Nolaskogsa
2010-08-22 Golden Weekend, lång Köping-Kolsva OK
2010-08-21 Golden Weekend - medel Köping-Kolsva OK
2010-08-15 FSOM 2010, Stafett IF Åland
2010-08-14 FSOM 2010, Långdistans IF Åland
2010-08-13 FSOM 2010, Sprint IF Åland
2010-08-08 Ultralång-DM Husums IF
2010-07-23 WUOC Relay Stora Tuna OK
2010-07-22 WUOC Middle Stora Tuna OK
2010-07-21 WUOC Sprint Stora Tuna OK
2010-07-20 WUOC Long Stora Tuna OK
2010-07-04 Sälen 3+3 Medel Malungs OK
2010-07-03 Sälen 3+3 Lång Malungs OK
2010-06-13 Elitserien 9 Sprint OK Renen
2010-06-12 Elitserie 8 Lång OK Renen
2010-06-11 Elitserie 7 Medel OK Renen
2010-05-30 MYC Medel IFK Mora
2010-05-29 MYC Lång IFK Mora
2010-05-28 Mora Youth Challenge IFK Mora
2010-05-23 Vårsurret Myggans OS/UOK
2010-05-16 Elitserien Medel OK Jösse
2010-05-15 Elitserien Lång OK Jösse
2010-05-13 Sprint-SM Kval OK Tyr
2010-05-13 Sprint-SM Final OK Tyr
2010-05-09 Högsberget Lång Dalaporten OL
2010-05-08 Högsberget Medel Dalaporten OL
2010-04-30 Elitserien Sprint - WRE NAIS Orienteringsklubb
2010-04-25 Boforsloppet OK Djerf
2010-04-24 Letälvsträffen Degerfors OK
2010-04-23 SM-Natt 2010 Tjällmo-Godegårds OK
2010-04-18 Kolmårdsdubbeln Stafett OK Kolmården
2010-04-17 Kolmårdsdubbeln Medeldist OK Kolmården
2010-04-11 SM Ultralång 2010 Ronneby OK
2010-04-11 Blekingecupen Ronneby OK
2010-04-10 XXXIV Kevätyönviesti Turun Suunnistajat, FIN
2010-04-05 Elitserien medeldistans Växjö OK
2009-10-23 SM Natt 2009 Vimmerby OK/Hässleby SOK
2009-10-18 Dala-Dubbeln 2009 Patrull Korsnäs IF & Karlsbyheden
2009-10-17 Silva Junior Cup Final Korsnäs IF & Karlsbyheden
2009-10-17 Dala-Dubbeln 2009 Stafett Korsnäs IF & Karlsbyheden
2009-09-26 Nuoriso- ja Sprinttiviest Turun Suunnistajat, FIN
2009-09-20 Ungdoms-SM, Distriktsstaf OK Löftan
2009-09-20 SM Långdistans - Final Idefjorden / Kvillebyn
2009-09-19 Ungdoms-SM, Långdistans OK Löftan
2009-09-19 SM Långdistans - Kval Idefjorden / Kvillebyn
2009-09-18 Ungdoms-SM, Sprint OK Löftan
2009-09-13 SM Stafett 09 Målilla Ok/Hultsfreds Ok
2009-09-12 E-P:n Am-pyöräsuunnistus Teuvan Rivakka, FIN
2009-09-12 E-P:n Am-pariviesti Teuvan Rivakka, FIN
2009-09-12 SM Medel 09 - Final SOK Viljan
2009-09-11 SM Medel 09 - Kval SOK Viljan
2009-09-06 Stafett-DM Skåne Rävetofta OK/OK Silva
2009-09-05 DM Medeldistans Skåne OK Silva/Rävetofta OK
2009-08-28 TestDM OK Kåre
2009-08-22 Vasastafetten IFK Mora
2009-07-31 U10-mila 2009 OK Tranan
2009-07-28 Sprint SM Idefjordens SK
2009-05-21 MYC Lång Evertsberg IFK MORAS OK
2009-05-18 TUPI Sprinttiviesti Turun Suunnistajat, FIN
2009-05-09 Elitserien Gävle OK
2009-05-03 Dalaporten Lång Dalaportens OL
2009-05-02 Dalaporten Medel Dalaportens OL
2009-05-02 test 2015 test
2009-04-13 Elitserien Final Ringsjö OK
2009-04-12 Elitserien Kval Ringsjö OK
2009-04-11 XXXIII Kevätyönviesti Turun Suunnistajat, FIN
2008-11-22 TalviRastit 22.11.2008 TuS, FIN
2008-10-19 Dala-Dubbeln Patrull Korsnäs/Karlsbyheden
2008-10-18 Dala-Dubbeln Stafett Korsnäs/Karlsbyheden
2008-10-18 Elitseriefinal 2008 OK Tyr
2008-10-12 25-manna korten Täby OK
2008-09-28 SM stafett Södertälje IF
2008-09-27 SM Medeldistans, final OK Klemmingen
2008-09-26 SM Medeldistans, kval OK Klemmingen
2008-09-21 SM Långdistans, final IFK Södertälje
2008-09-20 SM Långdistans, kval IFK Södertälje
2008-09-20 Höstluffen Gävle OK
2008-08-24 Tuna-Ting Medel Stora Tuna OK
2008-08-03 SM Ultralång 2008 OK Klyftamo
2008-08-01 U10-mila 2008 IF Hagen
2008-07-06 JWOC - Relay SWEDEN
2008-07-05 JWOC - Long SWEDEN
2008-07-03 JWOC - Middle Final SWEDEN
2008-07-02 JWOC - Middle Qual. SWEDEN
2008-06-30 JWOC - Sprint SWEDEN
2008-05-04 FinnSpring 2008, Viesti Turun Suunnistajat, FIN
2008-05-03 FinnSpring2008, Henk.koht Turun Suunnistajat, FIN
2008-05-01 Sprint-SM kval Mariestads FK
2008-05-01 Sprint-SM Final Mariestads FK
2008-04-18 Natt-SM SM2008
2008-04-12 Turun Kevätyönviesti 2008 TuS, FIN
2008-02-02 TalviRastit Turun Suunnistajat, FIN
2007-10-20 Elitseriefinal 2007 OK Enen
2007-09-23 SM Stafett 2007 Halland
2007-09-22 SM Medel 2007, Final Halland
2007-09-21 SM Medel 2007, Kval Halland
2007-09-16 SM Långdistans 2007 Final Halland
2007-09-15 SM Långdistans 2007 Kval Halland
2007-08-18 Silja Junior Cup Final Stora Tuna OK
2007-07-13 JWOC - Relay Dubbo, AUS
2007-07-12 JWOC - Middle Final Dubbo, AUS
2007-07-11 JWOC - Middle Qual. Dubbo, AUS
2007-07-09 JWOC - Long Dubbo, AUS
2007-07-08 JWOC - Sprint Dubbo, AUS
2007-04-15 Sprint SM 07 Kval FK Friskus-Varberg m.fl
2007-04-15 Sprint SM 07 Final FK Friskus-Varberg m.fl
2007-04-12 SM Natt 2007 FK Friskus-Varberg m.fl
2007-03-27 Chicken Night E4 Stora Tuna OK
2006-09-23 SM Ultralång Distans Tullinge SK
2006-09-01 Natt-DM Dalarna Leksands Leksands OK
2006-07-19 O-Ringen Superelit E3 O-Ringen
2006-07-18 O-Ringen Superelit E2 O-Ringen
2006-07-17 O-Ringen Superelit E1 O-Ringen